Blend-a-med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 24.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Frissítő hatású fogkrém, mely segít abban, hogy a frissesség érzetét akár hatszor hosszantartóbban élhesd meg. Nem csupán frissítő hatású, de ugyanazzal a fehérítő hatással rendelkezik, mint a 3D White termékcsalád többi tagja. Különleges mikroszemcséinek köszönhetően fogaid mindhárom dimenzióban gyönyörű fehérek lesznek - elől, hátul, sőt, még a fogak közötti látható résekben is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hena

2013. június 24.

Most használtam el az első tubussal. Kellemes íze van, és úgy veszem észre, hogy tényleg fehérebbek a fogaim. Nem bántja az ínyemet sem, már megvettem a következő adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

S.K

2013. május 18.

Eddig ez a legjobb fehérítő hatású fogkrém, amit próbáltam.
Tettem egy rövid kitérőt a Colgate Max White fogkrémhez, de az egy borzalom volt számomra. Így, ismét ő került a fürdőszoba polcra.

Update: Több tubus elhasználása után, sajnos vérezni kezdett az ínyem. Persze nem feltétlenül biztos, hogy a fogkrém miatt. Bár, úgy érzem volt benne szerepe. Mert miután lecseréltem egy másikra megszűnt a probléma. Pedig tényleg jól fehérített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Eddig ez a legjobb fehérítő hatású fogkrém, amit próbáltam.

doreen

2012. október 30.

most használtam el egy tubust, gondoltam megvárom a végét, hogy véleményt írjak. a leheletem tényleg friss tőle, de azt azért nem mondanám, hogy 6x tovább tart, mint más fogkrémnél. az ízével nincs bajom. ezt a nyálkás izét a számban én is tapasztaltam és tényleg nagyon undorító. fehérítő hatását nem tapasztaltam, vagy ha volt is akkor minimális.... összegezve egy hármas. a sok jó vélemény miatt megvettem a cool water-ös változatát. most mostam vele fogat először. ízre kellemesebb és a fogamat is tisztábbnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

nikite24

2012. október 5.

Nemrég vettem meg ezt, de már bánom, nekem a cool water jobban bejött, ízre és hatásra is. Nem rossz ez sem ízügyileg, de a hatása sztem nem olyan jó, mint a társának, ennél nem érzem olyan frissnek a számat és a fogaimat, míg a másiknál igen. Elhasználom, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

pityepotya

2012. szeptember 6.

feredith, tényleg nagyon gusztustalan, de sajnos valóban így van. nekem valahogy fel sem tűnt, hogy a fogkrém az oka, de belegondolva tényleg, ilyen ezelőtt nem fordult elő. úgyhogy köszi, hogy leírtátok a rossz tapasztalatokat :)
az íze amúgy nagyon kellemes, frissít, szerettem vele a fogmosást. fehérítő hatást én sem tapasztaltam.
viszont a fent - és mások által - említett okok miatt soha többé nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

viszont a fent - és mások által - említett okok miatt soha többé nem veszem.

feredith

2012. szeptember 5.

Nálam kicsit érdekesen működött ez a termék. A tisztító hatása kiemelkedő, fehérítést én nem vettem észre, az íze kellemes. Viszont én reggelente úgy ébredtem, hogy fogkrém ízű "hártyák" voltak a számban, ami elég gusztustalan és kellemetlen volt. Egyértelműen ennek a fogkrémnek tudom be, mert se előtte, se utána nem tapasztaltam más terméknél, még más Blend-a-med fogkrémnél sem.

lbl2009: Épp mikor elküldtem a véleményt, akkor vettem észre a Te véleményedet, szóval teljesen függetlenül tőled, én is ugyanezt tapasztaltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

lbl2009

2012. augusztus 25.

Nekem is bevált de nem tudom hogy normális e az hogy fogmosás után a pár perc múlva le válik ilyen nyálkás hártya a számban mi lehet ennek az oka ?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

black_cico

2012. augusztus 10.

én is szeretem ezt a fogkrémet, szerintem ezek a legjobbak még az olcsóbb kategóriából és azt tudom mondani, h a blend-a-med-nek a 3D-s fogkrémei meg a drágábbik Luxe-ok is nagyon el vannak találva, valóban fehérítenek és a legjobban tisztítanak, ízre ez jobb, mint a Cool water szerintem, most vettem is ebből a dm-be tegnap ilyen multipack-ot, 2-t adott egy dobozban asszem 700 forintért, teljesen megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Evie

2012. július 5.

A kedvenc fogkrémünk otthon, olyan sokat kipróbáltunk már a sok sok év alatt, de mindig visszatértünk ehhez! A legtovább tartó friss érzést adja, és gyors fogfehérítő segítség. Csodát nem kell tőle várni,de a kékesebb árnyalat miatt a használata után közvetlenül valóban fehérebbnek tűnik a fogam (ahogy előttem is írták: kávé-tea után gyors és szemmel látható segítség:)).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Michelle

2012. július 5.

Nálam is ez az aktuális kedvenc, szeretem az ízét, az állagát, és rendszeres használat mellett tényleg látszik a hatása. Ha valaki nem küzd extrém problémákkal, szerintem a sima kávézás-teázás okozta enyhe elszíneződést jól kompenzálja. Kellemes érzés fogat mosni vele, Nessyhez hasonlóan én is tisztábbnak, üdébbnek érzem magam a használata után és ez az érzés tartósabb, mint sok más, általam próbált fogkrém esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 5.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.