Bobbi Brown

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. február 11.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag, mégis könnyű arckrém, mely azonnali hidratáló hatású, ill. a nap folyamán folyamatosan szabadítja fel a nedvességet, a bőrtápláló anyagokat. A bőr puha és telt lesz, a smink friss és ragyogó marad a tartós a vízmegkötő és hidratáló összetevőknek köszönhetően.

tzs

2019. október 7.

Nekem is nagyon tetszik, az egyik legjobb krémem. A bőröm issza, megnyugszik, kisimul, de nem ragad, nem hagy fényes vagy fojtogató réteget. Viszont amit közben érzek, azt illatnak nem lehet nevezni. Én biztosan vissza is vittem volna az üzletbe, mondván, romlott, ha előre nem hívja fel erre a szagra a figyelmemet az eladólány. A használatát követően minimum egy órán át érzem és nagyon zavar, pedig eddig nem különösebben érdekelt a hidratálóim illata. A férjem szerint higító, szerintem rosszabb:) Vásárlás előtt tesztelni kell, én bízom benne, hogy megszokom:) A hatását nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

manettt

2019. május 15.

Az eddigi legjobb nappali arckrémem, de azért sajnos nem csodaszer. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön, nem érzem hogy rajtam van, mégis egész nap hidratál, jól lehet rá sminkelni. Számomra kellemes az illata is. Sajnos azonban a nagyon száraz részeket az arcomon nem hidratálja eléggé és ha napi egynél többször használom akkor kipattog tőle a homlokom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

FranciC

2018. november 16.

Vízhiányos a bőröm (főleg télen), és folyamatosan száraz foltokkal kűzködtem, amíg nem kezdtem el ezt a terméket használni. Egy kicsi is elég belőle, nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, engem az illata se zavar, és nagyon sokáig elég reggeli-esti használat mellett. Én sminkalapnak is ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

braram

2017. március 15.

Gazdag krém, mégis könnyen (és teljesen) beszívódik, nem ragad, nem okoz pattanásokat sem. Amióta használom, egységesebbnek látom az arcbőröm, jól hidratál. Az illata nekem sem tetszik annyira, de meg lehet vele barátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

adri251982

2017. március 2.

Szeretem, de drágállom. Még nem tudom, újraveszem-e, ha elfogy. Tény, hogy az én száraz bőrömnek nagyon jót tesz, és az alapozót is könnyű rá felvinni. Az illatával sincs semmi gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

szoszigabi

2017. január 5.

Mostanában kicsit szárazabb a bőröm, mint szokott lenni és a Jézuska is tudta ezt, így jutottam hozzá ehhez a kis kencéhez :)
Elég gazdag, sűrű krém, nekem talán kicsit sok is, valahogy a könnyebb krémeket preferálom. Pont ezért csak estére használom, kicsit tényleg "nehéz" az én bőrömnek. Szuperül hidratál, puha is lesz tőle a bőröm, de reggel úgy érzem, hogy nem teljesen szívódott be, egy kis réteg marad mindig az arcomon. Kicsit tartottam tőle, hogy pont ezért a problémás bőröm nem fogja szeretni és kipattog tőle, de szerencsére nem történt semmi ilyesmi, sőt, talán kicsit egységesebbnek is tűnik az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

cremeblanche

2017. január 3.

A vízhiányos bőrömnek teljesen bevált! Imádom használni, nagyon kellemes érzetet ad kora reggel, smink alá, és egyész nap bírja a bőröm az alapozót. Sajnos nagyon drága, így kombinálva használom 1-2 drogériás krémmel, de a különbség szemmel látható... Amikor ezt használom az arcom sokkal frissebb, és jobban is érzem magam a bőrömben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

KSB1985

2016. december 6.

Douglasban a BB hidratálò krèmgèl helyett vèletlenül ezt adtàk. Remèltem, hogy ez is olyan jò lesz mint a többi Bobbi termèkem.
Nos, gazdag krèm, emelett gyorsan beszívòdik. Nekem nem hidratàlta eleggè a böröm, csalòdás :(
Biztosan nem veszem ùjra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 6.

Biztosan nem veszem ùjra.

SzZs1981

2016. április 9.

A Bobbis artist ajánlotta, de igaziból azért döntöttem el hogy megveszem mert Wishes és Andi is nagyon jókat írtak róla. Kombinált a bőröm, nagyon komoly vízhiánnyal, és kellett valami ami egyrészt javít az állapotán, másrészt tudok rá sminkelni, és már rengeteg mindent kipróbáltam ezelőtt, sikertelenül..Pár nap tapasztalata alapján jelentősen javítja a vízhiány tünteit, nagyon kellemes érzés viselni, és én speciel imádom (!!!) az illatát - tiszta, ápoló, finom illata van. Igen, tény hogy az első 1-2 napban este észrevettem hogy néhány miteszer a felszínre jött - de én ezt tisztulásnak tulajdonítom, semmi bőrfelszín alatti kitisztíthatatlan dudorkát nem okozott. Az első napok után pedig a fenti tünet is elmúlt. Szerintem csodálatos krém, jóban leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

laural

2015. december 27.

A Beautypedia ugyanúgy lepontozta, mint a termék szemkrém-párját. Nekem mégis, ugyanúgy, mint a szemkrém, ez is nagyon bevált. Mostanában elég sok arckrém-csalódáson vagyok túl (Vichy, Eucerin, AHAVA), ezért különösen értékelem ezt a krémet. Nem ragad, nem képez súlyos bevonatot, nem irritál, szépen hidratál, nem is kell számomra ennél több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Trehalose, Glycerin, Phytantriol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.

Cholesterol eo I eu 0 0

Phytantriol h I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.