Bobbi Brown

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. február 11.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag, mégis könnyű arckrém, mely azonnali hidratáló hatású, ill. a nap folyamán folyamatosan szabadítja fel a nedvességet, a bőrtápláló anyagokat. A bőr puha és telt lesz, a smink friss és ragyogó marad a tartós a vízmegkötő és hidratáló összetevőknek köszönhetően.

Aimet

2015. március 20.

Kedvenc arckrémem, nem csillogok tőle, nagyon szépen hidratál, számomra tökéletes!nem mellesleg nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Barackfaviragi

2015. március 12.

Még csak pár napja használom, de egyszerűen szuper! Számomra egyáltalán nem büdös, tény, hogy egyedi illata van és éreztem már finomabb krém illatot, de nálam ez még a jó illat kategóriába esik. :) Amit pedig a bőrrel művel... gyönyörűen hidratál, nem fénylik, sőt, nekem még a pár darab kis pattanásomat is enyhítette, kevésbé zsírosodik a bőröm a T-vonalon és a száraz részeket is rendbe hozta. Jó az állaga, gyorsan beszívódik, szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

bridzsi08

2015. március 11.

Már tinédzserkorom óta vadászom a tökéletes arcápoló készítményekre, én valóban kipróbáltam szinte mindent. Gyógyszertári készítményektől elkezdve a drogériás termékeken át... Aztán jött Bobbi Brown. A BB Arénában ajánlotta ezt a sminkes hölgy a kombinált bőrömre, illetve smink alá. Az illata kellemes, nem tolakodó, de nem is kihívó, a büdös jelzőt erős túlzásnak érzem. Az állaga könnyed, valóban gyorsan beszívódik, nem fulladnak meg tőle a pórusaim és a smink felvitelét is segíti. A csomagolás a megszokott BB: minimalista elegancia. Azért kap "csak" 4 csillagot, mert ilyen magas árhoz képest nagyobb csodát vártam tőle, jobb hidratálást, minimálisabb csillogást T-zónában. Valójában csak azért nem vettem újra, mert szükségét éreztem a további keresgélésnek a maximális elégedettség hiányában. Így találtam rá az igazira, amitől az arcbőröm valóban szebb lett (olyannyira, hogy a mindennapokban már elhagyhattam az alapozót) és az ára is barátságosabb, valamint professzionálisabb arcápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

erika0325

2015. január 22.

Hát ez a krém büdi, nincs mit szépíteni rajta, nade! annyira finom puha, hidratált az arcom tőle, nem zsírosodik, nem szárad, hogy a bukéját konkrétan vártam reggelente:-) Elfogyott, és a vitaminos krémet vettem helyette, amit már megbántam. Most jó gyorsan elhasználom, és megveszem végre ismét a büdimet, és nem variálok többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

scisneros

2014. szeptember 3.

Szep osszetevok, iszonyat jo a texturaja! Az illatat viszont nehez megszokni...:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

eandi

2014. július 11.

Nemsokára elfogy, de már megvettem az utánpótlást. Nagyon jó krém, én az illatát is szeretem (olyan gyógynövényes), könnyen beszívódik, jól hidratál, puha lesz tőle az arcom. Sokáig kerestem egy minőségű, sok jó összetevővel rendelkező krémet és ő győzött. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

cs_betti

2014. július 1.

Most vettem 1 hete, tehát egyelőre csak ismerkedünk egymással, de az eddigi tapasztalat alapján ez a krém fantasztikus! Annak is kell lennie, tekintve, hogy mennyibe kerül, de akkor is kellemes meglepetés volt. Az egyetlen probléma vele, hogy az illata nem túl kellemes, de én úgy döntöttem, hogy a minőség fényében megszokom. Csak ajánlani tudom. Sokkal simább és puhább az arcom tőle, nem váltott ki semmiféle negatív reakciót, irritációt, és sminkelni is könnyen lehet rá. Este is bekenem vele az arcomat és reggelre nagyon jó érzés belenézni a tükörbe!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

afmz

2014. május 20.

Mintát kaptam belőle egy vásárlás alkalmával, kb. 3-4 hétig volt elég.
Eddig ez volt a legjobb hidratáló, amit használtam. Gyorsan felszívódik, puha lett tőle az arcbőröm, és nagyon jó sminkalap. Az illata egy kicsit furcsa, de meglehet szokni.
Igazán sajnálom, hogy elfogyott, mert amellett, hogy tökéletesen ápolta az arcbőrömet, nem foltosodtam be tőle, és ki sem pattogtam tőle. Szívesen újravenném egyszer, ha majd megengedhetem magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Mintát kaptam belőle egy vásárlás alkalmával, kb. 3-4 hétig volt elég.

Spirit66

2014. február 17.

A fenti vélemények alapján sajnos megvettem, de nekem nagyon nem azt produkálta amit ígért. A bőrömet nem hogy nem hidratálta, de ki is szárította, kellemetlen feszülő érzés volt olyannyira, hogy délutánra muszáj volt lemosnom. Lehet, hogy 20-25 éveseknek egy jó krém, de idősebb korosztály számára semmiképpen, sajnos ezt a boltban "elfelejtették" közölni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 17.

GlamourAndStyle

2014. január 2.

Jó nagy gondban vagyok az értékelést illetően. Őszintén szólva meg is lepődtem, amikor megláttam, hogy ez a termék 5 csillagos, pedig elfogultan imádom a márka sminktermékeit. A wow-hatás nálam is megvolt: az elviselhetetlenül büdös szagát illetően! Rettenet! Mintha a legdurvább tisztítószert kentem volna az arcomra, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam ezt a szagot. Amikor először próbáltam, azt hittem, hogy romlott a minta, de mivel többet adtak megbizonyosodhattam róla, hogy sajnos nem, ennek a krémnek tényleg ezt szánták az égiek "illatként". De miért? MIÉRT? Pedig annyira szuper kis krém lenne, nagy részt szépek az összetevői, nagyon jól hidratál, de úgy teszi mindezt, hogy nem hagy maga után csillogó arcbőrt és sminkalapnak is tökéletes, az arcbőröm pedig olyan pihepuha tőle, mint a babáknak. Viszont hiába a sok pozitívum, így sem tudom feledni a rémes szagát. Vannak krémek, amik ugyanezt produkálják csak pluszban az illatuk is isteni hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Trehalose, Glycerin, Phytantriol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.

Cholesterol eo I eu 0 0

Phytantriol h I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.