Bobbi Brown

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2014. május 16.

Ár:   17 500 Ft
Kiszerelés:   10,3 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Kiszerelés: 10,3 g

Sminkikonok: Bobbi Brown Shimmer Brick

zsooofi

2014. június 28.

Rose árnyalat van meg és imádom! Egészséges csillogást kölcsönöz az arcnak, már nem is szeretek nélküle elindulni itthonról. És szeretem, hogy még tükör is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

edeseper

2013. május 6.

A legszebb pirosítóm mind közül. Télen-nyáron, sápadtan és lebarnulva is pont olyan finom kis Bobbi Brown-os visszafogottsággal dobja fel az arcom.
+ tartós és lassan fogy, úgyhogy nálam nyert, beruházok a Bronze és a Nectar árnyalatokra is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

bogibooo

2013. február 22.

egy barátnőm vett magának és egész jó kis termék, de ennyit tud pl a sleek is kb tized annyiért. Ez jelentősen levon nálam az érdemeiből. Hármaska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

orsolyagungl

2013. február 22.

Ahogyan elottem mar tobben irtak valobban sokoldaluan hasznalhato termek, gyonyoru szinekben, nekem Rose Gold arnyalat van, sot biztosan nagyon sokaig eleg, azonban az ara kicsit huzos szerintem.Az 5euro ami a husegkartyamon volt felhasznalasaval fizettem 38eurot, ebbol majdnem ket NARS pirosito kijon, eppen ezert en szerintem nem fogom ezt ujra vasarloni, ha elfogy egyaltalan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

Guttmann Natasa

2012. december 7.

A fekete dobozka egy tükrös kompaktot rejtett magában természetesen Bobbi Brown felirattal.
A paletta 5 árnyalatban kapható (plusz a limitáltak), ezek közül a 24 Karat, Nektar, Rose, Pink Quartz árnyalatokat használtam.
Szemhéjra szemhéjpúdernek, járomcsontra pirosítónak; arcgödörre, állra és a dekoltázs belső hajlatára pedig bronzosítónak is megteszi.
Krémes vagy folyékony állagú hidratálóra, BB krémre vagy alapozóra kenve tartósabb, de alapvetően sincs problémám a konszolidáltságával.
Továbbá túladagolni is nehéz.
Ám ha mégis megtörténik a baleset, egy kétrétegű papírzsebkendő első rétegével a csillogást felitathatjuk, hogy csak a szín maradjon.
Azért szeretem ezt a terméket, mert pont jó a mérete, lassan fogy és reggelente időt spórolhatok meg a 3 az 1-ben tulajdonságával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Továbbá túladagolni is nehéz.

beautygeek

2012. november 26.

Imádom! Már több mint egy éve megvan és még alig fogyott belőle, pedig sokat használom. Nyáron barna bőrre gyönyörű. Highlighter-ként is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

BabyDoll

2012. október 17.

A Nectar jött velem nyáridéző búfelejtőként. A korallos-barackos meleg csillogása nagyon imponáló, akárcsak a lemenő napsugarak egy trópusi szigeten. Úgyhogy szerintem jövő nyárig tartogatom, és akkor jövök vissza véleménnyel, és remélhetőleg napbarnított bőrrel.
Az első benyomásaim: nagyon csillog, és közismerten jóból is megárt a sok, szóval a szofisztikált ragyogás érdekében óvatosan kell bánni az ecsetekkel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

zizitim

2012. július 13.

A Rose Gold árnyalat van meg. Ez az első BB termékem, gondoltam valami olyan legyen, ami máshonnan még nincsen :) Nagyon szép fényt ad, én csak leheletnyit használok belőle, mert tényleg nagyon-nagyon csillog. Nyárra tudom ajánlani annak, aki imádja a ragyogás. Én ugyan nagyon szeretem ezt a terméket, de nem gondolom, hogy must have darab lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

andrea.horvath79

2011. november 11.

Két napja használom ezt a pirosítót Rosé színben, és azt kell, hogy mondjam, hogy a legjobb a high end kategóriában. Ezelött az Estée Lauder szintén rosé árnyalatát használtam, de ez mérföldekkel jobb és szebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 11.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Több színnel is próbálkoztam, de végül mégsem éreztem magaménak egyiket sem sajnos. El kell ismerjem, hogy csak úgy csillog-villog, de annyira nagyok a részecskék, hogy ha csak valakinek nem olyan a bőre, mint Barbie-nak annak én nem szívesen ajánlanám. Használható lenne ugyan szemfestékként, de ahhoz elég limitált a színválaszték-érthető okokból persze- illetve én érett bőrön (szemhéjon) nem javaslom a túlságosan ragyogó, glitteres púderek használatát, mert az csak még inkább kihangsúlyozza a ráncokat. Plusz szerintem kissé "bohókás" benyomást kelt, mintsem kifinomultságot sugározna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.