Bobbi Brown

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 24.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• Krémes, könnyű formulája láthatatlanul idomul a bőrhöz és tökéletes alapot biztosít a sminkeléshez.
  • Könnyen alkalmazható akár az egész arcon, vagy csak éppen ott, ahol szükség van rá.
  • Természetes olajtartalma révén könnyen siklik a bőrön, viszont nem teszi zsírosá azt
  • A benne levő olivíaolaj és az esszenciális zsírsavak hidratálják, puhítják a bőrt, a shea vaj pedig óv a kiszáradástól
  • Silica tartalma révén meggátolja a zsíros bőr kifényesedését, anékül, hogy kiszárítaná az arcbőrt
  • Minimálisra csökkenti a finom vonalak és pórusok megjelenését és tökéletesíti a bőr textúráját.

24 árnyalatban érhető el

Bobbi Brown Skin Foundation Stick "3 Beige"
Ár: 7.000,- Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Szilva86
Állapot: 4x használt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 7000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: minimálisan használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
Trixi

2015. augusztus 31.

Ezt az alapozó stiftet azoknak ajánlom kiemelten, akiknek:
-kevés elfednivalójuk van, tehát a bőrük közel tökéletes,
-lehetőleg nem száraz, nem túl zsíros, nem kombinált, inkább normál, száraz foltok nélküli a bőrük,
-nem túl tág pórusú,
-valamint feszes és ránctalan,
-és mindemellett csak egy lágy fedésre vágynak,
-csak egy gyors kis sminket akarnak feldobni.
A többieknek (beleértve engem is) nincs könnyű helyzetük, ha ezt a terméket választják.
Valóban nagyon praktikus a kiszerelés, táskába dobható, nem szükséges hozzá ecset vagy szivacs, és meg lehet találni a bőrszínhez a tökéletes árnyalatot. Nem maszkosít, nem nehéz a bőrön.
A nehézségek, amelyekkel meg kell küzdeni, ha akkor is ezt a sticket szeretnénk használni, mindenáron, ha tudjuk, hogy valójában nem könnyíti meg a dolgunkat:
-nem túl higiénikus a használata azzal, hogy akár ujjal, akár ecsettel vagy szivaccsal, de felvisszük a baktériumokat a stiftre
-hajlamos megülni a pórusokban, és kiemelni őket
-kiemeli a száraz részeket, nehéz eloszlatni a szárazabb foltokon
-hajlamos felgyűlni pl. a ráncokban, ha túl sokat teszünk fel
-nem mattít
-nem túl tartós
-nem feszesíti a bőrt
-gyenge a fedése, bár építhető.
A szép bőrűeknek elegendő egy felvitel vékony rétegben alapozóecsettel, a többieknek ajánlom, hogy ujjal oszlassák el, akár többször is visszatérve a problémás helyekre, és beütögetve az alapozót. Mindenképpen erős hidratálás szükséges előtte a száraz részekre, én Bobbi Extra Bright Advanced Moisture Cream-jét használom, és nem várom meg, amíg teljesen felszívódik a krém. A pórusokat hidratálás után pórusfinomítóval érdemes kezelni, és csak ezután mehet fel az alapozó.
Én csak a problémás helyekre használom, mint pl. orr körüli pirosság, bár ott sokat nem kell várni tőle, mert egy napszemüveg máris lekapja az alapozót a helyéről, valamint kisebb bőrelszíneződésre, pirosodásra, erek tompítására. Ha teljes arcos, tökéletes fedést szeretnék, nem ez a jó termék szerintem. Szemkörnyékre nem alkalmas. Felvitel után átlátszó befejező púderrel rögzítem. Akinek ez így megfelel, végül egy nagyon természetes, "az én bőröm, csak szebb" állapotot tud elérni, flawless look-ot semmiképp ne várjunk.
Amiért én szeretem? Ha kialakult a megfelelő, gyors rutin a bőr előkészítésével, tényleg 1 perc alatt fel lehet dobni, nem kell nagyon aprólékosan eldolgozgatni, két paskolás a rögzítő púderes ecsettel, és egy kis spirál-krémespirosító-szájbalzsam kombóval máris kiléphetünk az ajtón, és emberi külsőnk van. Tényleg, ha a bőrünk nem különösebben problémás, és nem egész napos izzasztó túrát tervezünk, lehet szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Ezt az alapozó stiftet azoknak ajánlom kiemelten, akiknek:
-kevés elfednivalójuk van, tehát a bőrük közel tökéletes,
-nem túl tág pórusú,
-valamint feszes és ránctalan,
-és mindemellett csak egy lágy fedésre vágynak,
-csak egy gyors kis sminket akarnak feldobni.
-hajlamos megülni a pórusokban, és kiemelni őket
-kiemeli a száraz részeket, nehéz eloszlatni a szárazabb foltokon
-hajlamos felgyűlni pl. a ráncokban, ha túl sokat teszünk fel
-nem mattít
-nem túl tartós
-nem feszesíti a bőrt
-gyenge a fedése, bár építhető.

kcseni

2015. április 25.

Puha, természetes hatású, kellemes színárnyalatokkal bíró termék és hidratál is, viszont nem tartom tartósnak ezt sem. Ezt nagyon sajnálom, mert így nem leszünk sokáig jóban. Magyarországi ára elfogadható, de én sajnos nem itt vettem. Így már bánom, hogy megvettem, pedig nagyon örültem és úgy éreztem, hogy bármennyit kiadnék érte, hiszen végre egy olyan alapozó, amely tökéletesen ugyanolyan árnyalatú, mint a bőröm. De hát nem tartós! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

wishes

2015. március 11.

Az elődjét borzasztóan szerettem, de azzal, hogy ezzel a változattal a zsíros bőrűeknek akartak kedvezni, pont a száraz bőrűeknél szintetizálódó előnyöket tüntették el. :( Jó, végülis mi vagyunk a kisebbség, de immáron ez a 3. Bobbi alapozóm, amit imádok és kivonnak, és ez szörnyen bosszant! :D
Sajnos ez a verzió nem olvad olyan szépen a bőrömbe, nem finomítja olyan szépen a pórusaimat sem, és oda az a gyönyörű bőrfényt adó finise, na meg a színe is elüt picit, pedig ugyanazt az árnyalatot vettem, mint a régiből... :( Nem is vettem újra, helyette szereztem egy BB BB-t (vagyis a Bobbi BB krémet), remélem azt nem mostanában vonják majd ki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

nadinm

2015. február 7.

Én nagyon jónak találom.:) Eltudom akárhova vinni és akár ecset nélkül felvinni. Eltünteti az archibákat. Nem szárítja a bőrt, nincs maszkhatása, aminek nagyon örülök, és egész napot bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Squalane eo 1 0