Bobbi Brown

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: ribizli1122, Módosítva: 2020. február 18.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Vízálló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bobekecske

2014. április 14.

Egy csillámos (metallic, Velvet Plum színben), egy gyöngyházas (Beach Honey) és három matt(osabb) (Shore ami egy nude szín és Heather ami egy lilás szürkés szín) boldog tulajdonosa vagyok.
A metallic finish-űt kevésbé ajánlanám, mert habár szép, valóban lepereghet, és bázisként a nem egyenletes textúrája miatt kevésbé működik multifunkcionális termékként.
Azonban a Beach Honey tökéletes meleg barack szín nyárra, vagy egyszerű és gyors sminkhez, a Shore szépen elfedi a szemhéj egyenetlenségeit, a Heather pedig az a csodálatos lilás-hamu szürke (amit mások is dícsértek), szerintem minden szemszínt szépen, finomat kiemel. Érdemes kísérletezni vele, mert attól függően milyen színű szemhéjpúdert viszünk fel rá, szépen módosítható. A negyedik kedvenc az Orchid, ami egy enyhén irizáló levendióula szín.
Utóbbi 4 nekem nagyon tartós (a legtartósabb szemfestékbázis számomra, amit használtam), a színe intenzív marad és fedése fokozható. Ajánlatos gyorsan dolgozni vele, főleg a sötétebb-élénkebb színekkel.
Még nem értem az aljukra, de kicsit aggaszt, hogyan fogom használni, amikor már a végét járja, ugyanis az üvegcse pici (amúgy utazáshoz nagyon praktkus), és míg a nyílása kerek, az üvegcse maga négyzet alakú... Egyelőre használható és nem is száradt be.
Én akciósan vettem őket, de egyre (ha még nem lenne nekem egy se :)) akár teljes áron is beruháznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

grund

2013. szeptember 22.

Sand dollar és Heather árnyalatban van meg. A színek nagyon tetszenek, viszont.. nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, de nekem ez is összegyűlik pár óra után a szemhéj redőiben.

update: látszik hogy nincs ilyesmiben nagy gyakorlatom, a jó kis zsíros szemkörnyékápoló felkenése után vártam hogy működjön. :) anélkül tényleg tartós, és így már 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

lollypoppy

2013. július 31.

Shore árnyalatom van, és primernek használom, aminek tökéletes, így egész nap jól bírja, amit felviszek rá. Amikor vettem, a boltban figyelmeztettek, hogy ne nagyon tároljam a kupakja nélkül, mert könnyen kiszáradhat, remélem ezt sikerül megelőzni, mert az eddig elfogyott mennyiség alapján jó sokáig fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

ribizli1122

2013. június 22.

Tavaly nyár végi nude beach-em most fogy el, mindennapos használat után, semleges szín, magában és bármilyen más színnel együtt hordható (nagyon fehér bőrön, mint pl. az enyém, még önmagában is látszik). Az ugyanekkor vett surf-öt eddig nem igazán tudtam mire használni, de most 35 fok felett rájöttem, hogy ez egy nyári alapdarabom lesz: ha valahogyan sikerül szépen felvinni (ujjal nem igazán lehet, inkább ecsettel), akkor utána leizzadhatatlan. Tegnap 38 fok felé a krémpirosító szublimálódása után is megmaradt, gyakorlatilag a szemhéjam volt a legszárazabb bőrfelületem a világoskék surf-fel. Hátránya, hogy tényleg nehéz irányítottan felvinni, szépem eloszlatni (satírozgatni lehetetlen), és csak krémes/kókuszolajos vattapamaccsal jön le. De vmit vmiért:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

eiffel76

2013. június 2.

Megvettem a Heather árnyalatot, amely nagyon szép lila, matt szín, és rendkívül tartós. Nézek még más árnyalatokat is, mert nagyon könnyen, akár ujjal is felvihetőek, és estig a helyükön maradnak. Jár az 5 pont neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 2.

Poopika

2013. május 9.

A bobbis lanyon a metalic 9-es arnyalat volt. Rajta megtetszett ezert megvettem. Elmagyarazta, hogy ez azert egy jo szin, mert a szurkeskek hideg szin, viszont a csillamok arany szinuek, igy hideg es meleg tonusu szinekhez is jol megy.

Ujbeggyel a legjobb felvinni, a csillamok miatt retegezni bajosan lehet. A festek nem jon le, viszont a nagy testu csillamok lejonnek es orult mod irritaljak, karcoljak a szemet ha belemegy. Nem kellemes viselet. Nem tetszik igazabol. Lehetne egy orult jo, modern smink is, de valahogy ez a kek meg a csillamok..... ha a smink tobbi resze nem jo, akkor vasari hatast kelt, vagy a 70es evek ABBA koncertjen hordtak ilyeneket az emberek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

indian holi

2013. április 22.

Segítsetek, rajtam nem működik!!!
Szemhéjalapozónak vettem a 01-es Bone árnylatot. Eddig art deco-t használtam, de gondoltam ez még tovább bírja. Az art deco 8 órát bírt, ez még a 6-ot is csak jóindulattal. S amiben igazán csalódtam az az, hogy a színeket nem szépen adja vissza.
Egyszerűen beszívja a szemhéjpúdert, nem adja vissza a szép színét, fényét.
Eddig kb. 3-4 alkalommal használtam, csak tiszta ecsettel.
Ha valaki szeretné, szívesen átadom kedvezményesen. Glamour hétvégén vettem (bár nem volt rá kedvezmény). Szerintem még a blokk is megvan.
Itt lehet érdeklődni:
g.niki@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

Segítsetek, rajtam nem működik!!!
Egyszerűen beszívja a szemhéjpúdert, nem adja vissza a szép színét, fényét.
Eddig kb. 3-4 alkalommal használtam, csak tiszta ecsettel.
Itt lehet érdeklődni:
g.niki@freemail.hu

Cirné

2013. március 22.

Ha egyszer az ember felrakja, akkor ott is marad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Ha egyszer az ember felrakja, akkor ott is marad. Szeretem.

Yndre

2013. március 20.

Komolyan nem értem, hogy Nektek hogy működött ennyire jól ez a szemfestékkrém. Számomra az egyik legnagyobb csalódás ami mostanában ért sminktéren, pedig ez a sok jó vélemény nagyon felspanolt, hogy megvegyem...

Nekem egy metálszínű 'Black Pearl' árnyalat van meg. A boltban nagyon szépnek és erősen pigmentáltnak tűnt, de őszintén szólva szemhéjon már kevésbé meggyőző, mivel ilyen módon alapszíne alig van a terméknek, csak többszöri rétegezés után tűnik fel a lila bázis. Ezenkívül öklömnyi csillámok kerülnek a szemhéjra, amik számomra olcsó és "tinis" hatást keltenek. Egy ilyen színvonalú szemfestéktől finom, selymes, elegáns végeredményt várnék, ehelyett csak csupa glitter az egész. A másik dolog ami nem tetszik, hogy nem könnyű egyenletesen felvinni a krémet.

Az egyetlen nagy pozitívuma számomra, hogy tényleg rendkívül tartós. Viszont így nagyon nehéz lerobbantani a csillámokat, még vízálló szemfestéklemosóval is.

Összességében nem mondanám nagyon rossznak, de többet vártam. Főleg a sok 5 pontos komment láttán...

bővebb leírást és fotókat itt találhatsz a termékről:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

bővebb leírást és fotókat itt találhatsz a termékről:

wishes

2013. március 8.

Szintén Heather-tulajdonos... :) Nekem sötétbarna szemem, ha diszkréten-kapkodósan sminkelek, akkor csak a mozgószemhéjra viszem fel, és a szempillatőbe húzok egy mélyfekete tusvonalat, de ha kicsit több időm van a sminkemmel pepecselni, matt sötétlila színnel szoktam még rámenni a V- vonalban.
Isteni felvinni, lehet rétegezni, és ahogy ígéri - igen tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Isteni felvinni, lehet rétegezni, és ahogy ígéri - igen tartós :)

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.