Bobbi Brown

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: ribizli1122, Módosítva: 2020. február 18.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Vízálló.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. február 18.

Az első, amely zsíros szemhéjon is igazán tartós, egész nap a helyén marad, nem kenődik, nem csomósodik, matt. Szuper! Nekem a Stone és a Heather árnyalatok vannak meg. A Stone-ra egy puha barna ceruzával húzok vonalat a felső szemhéjamra, a szempillatőhöz, hogy még jobban kiemeljem a szemem, és még a vonal is egész nap megmarad De önmagában is szépen definiálja a szemet. A Heatherhöz fekete vagy sötétzöld ceruzát szoktam használni (zöld a szemem), és ezt el is szoktam kicsit satírozni. Ezt a verziót általában nem munkába hordom. Applikátorral viszem fel a festéket, de ugyanúgy működik, ha ujjbeggyel maszatolok keveset a szemhéjamra. Tökéletes, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. február 18.

Mimmina

2012. október 23.

Egyszerűen tökéletes! Lazán veri a Shiseido és a Chanel krémes szemhéjpúdereit! Először nem mertem megvenni, de annyit tanakodtam fölötte, hogy a sminkes leültetett és felrakott egy szépséges sminket kb. 10 perc alatt. Déltől éjfélig meg sem moccant, akkor is csak azért, mert le kellett mosnom éjszakára. Nem egy olcsó darab, de ami ennél olcsóbb, az felejtős, sőt, a drágább társait is veri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

coffelove

2012. szeptember 19.

A 10-es Goldstone árnyalatot használom. Nagyon tartós, nagyon vibráló, élettel teli szín. Azt ajánlom hogy alapozás előtt vigyétek fel egy lapos, sűrű szőrű szintetikus ecsettel vigyétek fel. Akár több rétegben is jól építhető. Akár egy teljes napot is kibír, úgy, hogy nem ül bele a ráncokba sem. Ha ráépíteni szeretnétek arra is alkalmas. Nem olcsó, de megéri az árát! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Anee876

2012. július 21.

Szintén zenész! Imádom :) megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Szintén zenész! Imádom :) megéri!

Erzsi73

2012. július 2.

Az előttem szólók már mindent elmondtak, én is csak ajánlani tudom a minősége és a szép színei miatt.
De vigyázat, függőséget okozhat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

De vigyázat, függőséget okozhat! :)

SmilingfullyB

2012. július 2.

Nekem a "Sand dollar" szín van meg belőle, és mind a szín pigmentáltsága mind tartóssága kiválló. Szemhéjalap nélkül érdemes fölvinni és néhány másodperc alatt megszárad, most teszteltem 40 fok melegben is égész nap szépen tart, nem csomósodik össze, nem kenődik el. Akár más púderrel keverve akár önmagában is teljesen jól lehet használni, kevés is elég belőle (bár ez a kívánt szín intenzitásától függ). A választott szín ezüstös kicsit, nappali sminknek ideális, ha füstösebb hatást szeretnék elérni erősebb színekkel keverem (érdekes, hogy a hozzákevert más márkájú szemhájport is szépen a szemhéjamon tartja). A boltban javasolták, hogy ha sokáig akarom használni anélkül, hogy beszáradna érdems fejjel lefelé fordítani a nyiott tégelyt, hogy minél kevesebb ideig érintkezzen folyamatosan a levegő oxigénjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

andrea.horvath79

2012. június 11.

Pár napja szereztem be a Miami kollekcióból a Nude Beach árnyalatot. A minösége tökéletes. Kevés kell belöle és alapozás nélkül is tartós.
Én a színnel picit melléfogtam, mert netröl rendeltem. A Nude Beach egy nagyon természetes natúr- rózsaszínes árnyalat, ami szerintem nekem nem áll jól, mert még túl fehér vagyok hozzá. Rajtam meg sem látszik, de aki sok idöt tölt a beach-en, annak biztosan szépen kiemeli a színét :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Judiit

2012. január 7.

Jelenlegi kedvencem. Nagyon kevés kell belőle. Önmagában is használható, de bármilyen por alá bázisként is. Ha valamihez hasonlítanom kell, akkor leginkább a MAC paint potjához tudnám, viszont kisebb kiszerelésű, mint a Mac-é.
Mostanában szinte csak ezt használom felváltva a Mac paint potjaival. .
Nekem a Heather és a Starry plum van meg. Nagyon jó alkalmi és nappali sminket lehet velük készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 7.

Mostanában szinte csak ezt használom felváltva a Mac paint potjaival. .

yellowdinnye

2011. szeptember 4.

Szerintem is nagyon jó. Nekem "ballet pink" árnyalatban van és tényleg egész nap kitart :)
ha elötte lealapozom a szemem és úgy teszem rá a színt úgy nagyon nehéz szépen eldolgozni. De ha csak simán használom, tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.