Bobbi Brown

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A komlókivonat csökkenti a karikák megjelenését, az édesgyökér kivonat, a C-Vitamin és a bambuszkivonat a ragyogóbb tekintet szolgálja, a tárnicsgyökér kivonat pedig nyugtatja a bőrt. Tökéletes fedést biztosít.

Teszt: Bobbi Brown Tinted Eye Brightener korrektor

Ár: 5.000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: Új, 1-szer használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Lisien

2016. június 16.

Elég nehézkesen, de csak az enyém lett végre! Vámeljárás alá vonták, de szerencsére mégsem kellett ráfizetnem, viszont így is majd 1 hónap volt, mire megkaparintottam.
Light Bisque árnyalat van nekem is és tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Jó a fedése, mégis könnyű viselet és szinte láthatatlan. Aki nem tudja, hogy korrektor is van rajtam, meg nem mondja. Tartós, nem mászik el, nem ül bele a ráncocskáimba és minimális alvás után is sokat javít a tekintetem frissességén. Bőrhibákra nem próbáltam, arra van más. Az ára soknak tűnhet, de szerencsére sokáig elég, mert nem kell magunkra borítani, hogy érjen is valamit. Az összetevők is nagyon jók.
Ő az első Bobbi Brown termékem, de nem az utolsó. :P Szeretek kísérletezgetni, de ebből mindig lesz itthon, úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

szappanka

2016. április 27.

A sminkkészletemből egy igazán klassz korrektor már régóta hiányzott, így amikor megjelent ez, nem volt kérdés, hogy meg kell ismerkednünk, mert akkor a Bobbi mániám is teret nyerhet. Pillanatok alatt kiválasztottuk a sminkes leányzóval a 3-as Bisque árnyalatot, és azóta is alig várom reggelenként, hogy használhassam, annyira megszerettem. Alapvetően eléggé karikásak a szemeim, családi örökség, plusz nem is alszom eleget, és sokat ülök monitor előtt, úgyhogy volt kihívás a fedés tekintetében, de maximálisan megbirkózott a feladattal. Néhány pici pötty bőven elég, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik és beépül, fel sem tűnik, hogy ott van, pedig még késő este is ugyanolyan jól leplezi a sötét foltjaimat. Kíváncsi leszek, hogy mindennapos használat mellett meddig tart ki, mert az árával nem vagyok kibékülve, és évente 1-2 alkalomnál többször nem szeretnék beruházni egy újra, pedig nagyon szuper, és nem mellesleg az apróbb bőrhibák eltüntetéseben ugyanolyan jó, mint az eredeti funkcióját tekintve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

SzZs1981

2016. április 19.

Én is Glamour nap :))
Nagyon nagyon természetesen ébreszti fel a tekintetemet, finom, könnyű a textúrája, hidratál, egy cseppet sem szárít vagy ül ki a bőrömre és a fáradtság jeleinek elfedésére pont elegendő. Valószínű, hogy genetikailag hozott sötét karikákra egy tartalmasabb, krémesebb, erősebb fedésű korrektor kell, de akinek szemkörnyéki dehidratáltság a fő panasza, mindenképpen érdemes kipróbálnia!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Én is Glamour nap :))

Pöti

2016. április 8.

Egészen idáig ellenálltam neki.. :) De aztán Glamour napon megvettem. Egy használat után nyilatkozok, nekem egyelőre nagyon tetszik. Valóban brightener, nagyon szépen élénkíti a szemkörnyékét, olyan ragyogóvá teszi. Kicsit olyan hatás érhető el vele, mint a Touche Eclat-tal, de ár-érték arányban ez bőven meg az YSL korrektorát. Abban talán kicsit több a ragyogást fokozó összetevő, de ez meg jobban fed, szóval nem is kérdés, hogy ezután mit fogok újra venni. Light Bisque árnyalatban vettem meg, a sápadt malackaszínemhez ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Langel

2015. október 15.

Nagyon szeretem. Most már megvettem a második tubust is, bár az első még nem fogyott el, de nem akartam hogy kifogy és nincs rögtön utánpótlása.
Nagyon jó a kis pamacs, ami benne van. Van benne egy szűkítő, ami a felesleges festéket lehúzza, nagyon jó, mert így nem marad a pamacs nyelén a festék és nem szárad oda, így mindig guszta amikor kihúzom :-)
Magában és a BB krémmel együtt is használom - utóbbi fölé szoktam - és teljesen elégedett vagyok. Magában kicsit kevesebbet takar, de boltba vagy csak leugrani vmiért nem is kell több... A BB-vel sem tünteti el teljesen a makacs erős fekete karikákat - de lehet rá építeni, vagy erősebben felvinni én ezt is lightosan szoktam, nem egy csomót odapakolni, szóval lehet emiatt, meg hát aki teljesen akarja fedni az ugye nem is bb-t használ hanem erősebb alapozót vagy korrektort.
Jól lehet vele dolgozni én ujjal szoktam beleütögetni a helyére. Árnyalatban nagyon jó - Light Med Peach 7 amit használok, de elég sok színvariációban van.
Előtte az Estée Lauder-ét használtam, ahhoz képest sokkal jobban fed és a színe is jobb a bőrömhöz.
Imádom.
Egyetlen hátránya, hogy nem tudom hogy mennyi van még a tubusban - festett a tubus, és ugye van egy szűkítő a kihúzásnál (ami persze minőségi terméknél elvárható), de hát így ugye nem látni bele h mennyi is van még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Imádom.

Aimet

2015. március 20.

Elég régóta használom már, habár annyira nem nagyon karikás a szemem, de azért jó oda egy kis tunning :) szépen fed, nem ül be semmilyen kis ráncba

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

bridzsi08

2015. március 11.

Egyelőre jobbat nem találtam, de az elégedettségi szintem nem érte el a maximumot. Könnyed, vízbázisú korrektor, szerintem a sötét, nagy karikák fedéséhez már kevés lenne, de arra tökéletes, hogy frissességet leheljen a tekintetünkbe és kompenzálja a kevesebb alvás jeleit. A problémám, hogy egy, legfeljebb két óra után az amúgy hidratáló állaga púderesedik és kiemeli a vékonyka mimikai ráncokat, hiába krémezek alá intenzíven. Szóval keresem tovább a nagy őt, de eddig ez viszi a díjat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Nitulino

2014. október 17.

Sokat gondolkoztam a Clinique ecsetes korrektorán, aztána Glamour napokon valahogy betévedtem a Douglasba és rájöttem, hogy hoppá, a Bobbira is van kedvezmény. Mindenképpen szerettem volna egy könnyű korrektort, amit a szem alá és az arcom többi területének kiemelésére tudok használni. A jól bevált Bourjois darabom kifogyott és szégyen szemre már nincs egy darab sem belőle a polcokon :( Szóval kiválasztottam a hozzám legközelebb álló árnyalatot és vittem is haza. Engem nem vág agyon egy 6000 Ft-os tétel, ha sminkről van szó, de akkor viszont jó legyen és ebben a kis termékben nem csalódtam. Nincsenek nagy karikáim, de szeretem a szemem alatti területet kicsit egységesíteni és a Tinted Eye Brightner tökéletesen teljesíti a feladatát. Ez az első BB termékem, de szerintem nem lesz az utolsó.... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

BubuMaczko

2013. december 19.

Végre egy korrektor, kellően széles színskálával. Nagyon világos a bőröm, ezért mindig is gondom volt kellően világos korrektort találni hozzá. És ekkor Bobbi megteremté a Porcelain Bisque árnyalatot! :D
Emellett végre egy korrektor, ami krémes és hidratálja a bőröm. Könnyű eloszlatni, bár óvatosan kell, könnyen megszalad, ha nem törlök le kicsit az applikátorról. Órákon át kitart és nem ül meg a ráncokban. Nagyon jól fed és természetes az összkép. Mentolos illata van, ami nekem külön tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

pitypango

2013. december 19.

Egy árnyalattal világosabbat választottam belőle, ami nyáron biztos, hogy használhatatlan lesz, de ebben az időszakban szépen kivilágosítja a területet. A karikák elfedésére egy rétegben még kevés, viszont tényleg szépen lehet építeni, pont a folyós állaga miatt. Abszolút minőségi termék. Nem szárítja a szem alatti területet, nem ül bele a kis ráncokba, nálam kb 4-5 órát bír. Tényleg van fényvisszaverő tulajdonsága, felébreszti a tekintetet. Az én esetemben szükség van egy erősebb fedésű korrektorra, de ettől függetlenül cseppet sem bántam meg, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sárga tárnics. Serkentő hatású, keserű növény, amelyet gyomorbántalmak, renyhe emésztés és étvágytalanság esetén használnak. Étvágygerjesztő hatása miatt régóta az aperitif likőrök alkotórésze.

A kozmetikumokban gyökértörzsének és gyökerének kivonatát használják fel, melyet a CosIng bőrjavító, tonizáló összetevőnek sorol be. Paula Begoun szerint a gyökér kivonata gyulladáscsökkentő és antibakeriális összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.