Bobbi Brown

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A komlókivonat csökkenti a karikák megjelenését, az édesgyökér kivonat, a C-Vitamin és a bambuszkivonat a ragyogóbb tekintet szolgálja, a tárnicsgyökér kivonat pedig nyugtatja a bőrt. Tökéletes fedést biztosít.

Teszt: Bobbi Brown Tinted Eye Brightener korrektor

Ár: 5.000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: Új, 1-szer használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Én ötvenen túl vagyok, úgyhogy nekem lényeges, hogy fedjen és ne csücsüljön be a ráncokba. Ez a termék fed, amíg felkenem addig szépen viselkedik, de úgy 1-2 óra elteltével úgy néz ki, mintha lepúdereztem volna. Minden ráncot felerősít. :-( Szem alatti korrektornak nálam a Guerlain vált be, de az is csak Shiseido Benefiance concentrated szemránckrémen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Mesi

2013. október 27.

Imádom az állagát, jól eldolgozható és természetes. A legvilágosabb árnyalat tökéletes. Egyáltalán nem szárít, végre egy szemkörnyéki korrektor, aminél erre figyeltek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Narancs

2013. október 26.

Nagyon fájt a pénztárcámnak az ára. Pedig 20%-os glamour kuponnal vettem, de így is 6400 Ft volt. De ezen kívül hibátlan. Nagyon jó állag, könnyen kenhető, szépen terül, nem ül bele a ráncocskákba. Szép fedés, nekem egy réteg bőven elég a közepes karikáimra, erősekre kettő tökélestes lesz szerintem. Az illata furi, tempera szaga van :D De inkább, mint amikor telerakják parfümmel. Az tetszik még benne, hogy rendkívül természetes. Nem látszik hogy rajtam van. Elég nagy mennyiséget kapunk ezért az árért cserébe, így egy évig biztosan elég lesz napi 1szeri használat mellett is. Szóval így annyira nem vészes mégsem :) Nem cserélném le jelenleg semmi másra, így ára miatt is 5 csillag, hiszen szerintem az ár nem befolyásolja egy termék teljesítőképességét, mert nem azt kell értékelni, hogy mennyibe kerül hanem hogy mit tud!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Keesia

2013. augusztus 22.

Egyetértek az előttem szólókkal, mert mint az általam eddig kipróbált Bobbi Brown termékek, ez is nagyon jól teljesít. Nagy kiszerelés, nagyon kellemes textúrájú, szépen építhető, nem gyűlik össze a ráncocskákban és észrevétlenül el lehet dolgozni azoknak is, akik nem hordanak alapozót. Erősebben karikás szemre viszont önmagában nem elég szerintem. Én Med Bisque árnyalatban vettem meg, ami eléggé narancsos színű az én bőrömhöz képest. Az eladó sminkes beszélt rá a lilás karikáim miatt, amit eleinte nagyon megbántam, mert olyan korrektorra vágytam, amit önmagában alapozó fölé is feltehetek. Aztán idővel megbarátkoztam a lényegével: simán alapozót/bőrrel megegyező színű korrektort kenve az ilyen típusú szem alatti elszíneződésre, sokszor fakóbbnak, szürkébbnek tűnik a bőr, és ezt hivatott a narancsos tónus ellensúlyozni. Viszont erre én még mindenképp kenek alapozót, mert anélkül nálam nagyon elüt a színe. Most már nagyon elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

andrea.horvath79

2013. április 21.

Komolyan mondom, de bármilyen Bobbi terméket veszek, legyen szó arcápolásról vagy sminkről, mindig olyan érzésem van, mintha személyesen az én számomra készítené őket.
Látatlanban rendeltem meg szintén a Light Bisquet árnyalatot, és mondanom se kell, tökéletes. Mind színben, mind textúrában, fedésben, eldolgozhatóságban, tartósságban. Én nem találom hígnak az állagát, szerintem pont, jó, hogy ilyen krémes. Nem ül be a ráncocskákba, egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

wishes

2013. március 8.

Nagyon untam már a sok sárgás korrektort, ezért nagyon megörültem, hogy a Tinted Eye Brightenerek közt megláttam rózsaszínes tónusú színeket is. Végül nem más, mint a Bobbi Brown európai sminkmestere választotta ki a hozzám tökéletesen passzoló árnyalatot - a Light Bisquet -, ami persze tényleg tökéletes lett :)
Viszonylag híg állaga van, az applikátorral szoktam felvinni a szemem alá, amit az ujjammal paskolok el. Engem amúgy nagyon emlékeztet az Essence Stay All Day korrektorára, csak persze jobb kiadásban. Nagyon jól lehet építeni, ezért teljes sminkhez is jó, de vékonyan, alapozó nélkül is szoktam használni, mert olyan szépen beleolvad a bőrömbe.
A kiszerelése elég nagy, ehhez képest "csak" 7000 Ft körül van, szóval sokkal jobban megéri, mint a régebbi verziója.
Én nagyon megszerettem, igazi Bobbi minőség ez is, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Én nagyon megszerettem, igazi Bobbi minőség ez is, csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sárga tárnics. Serkentő hatású, keserű növény, amelyet gyomorbántalmak, renyhe emésztés és étvágytalanság esetén használnak. Étvágygerjesztő hatása miatt régóta az aperitif likőrök alkotórésze.

A kozmetikumokban gyökértörzsének és gyökerének kivonatát használják fel, melyet a CosIng bőrjavító, tonizáló összetevőnek sorol be. Paula Begoun szerint a gyökér kivonata gyulladáscsökkentő és antibakeriális összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.