Body&Soul

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A lágyan simogató, mikrofinom kidolgozású és ferdére vágott nejlonszőrök kiválóan alkalmasak az arccsont tökéletes kihangsúlyozásához. 100%-ban szintetikus szőrból készült, így allergiások számára kiválóan alkalmas.

peach

2016. október 15.

Nagyon jó ecset lett volna, de mikor kimostam konkrétan szétfoszlott az egész úgy ahogy van. És biztos nem bennem van a hiba mivel 10 másik ecsettel együtt mostam és azoknak semmi bajuk nem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

stiles

2016. október 14.

Ár-érték arányban tökéletes, nagyon puha, tömött, régóta van meg, de egyetlen szála sem hullott még ki, könnyű tisztítani. Nem vesz fel nagyon sok festéket, ami szerintem egyáltalán nem hátrány, mert így nem kell attól félnem, hogy túlzásba viszem a pirosítót, hanem ha túl halványra sikerült, akkor még építek rajta. Újabban inkább egy ennél nagyobb méretű ecsetet szeretek használni pirosításra, de néha még ezért az ecsetért is nyúlok, szerintem nagyon jó kis darab, főleg kezdőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

vzorka

2016. május 29.

Ár-érték arányban ez egy csoda. Kontúrozáshoz vettem, mert viszonylag kiseeb, vékonyabb fejű, most mégis pirosításnál nyúlok érte, tökéletesen satíroz, nagyon szeretem, nagyon puha ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 29.

eszti87

2016. március 30.

Korábbi ferdefejű pirosítóecsetemmel nem voltam megelégedve, meg el is járt felette az idő, ezért váltottam. Nem szerettem volna sokat szánni rá, és pont megláttam ezt az ecsetet, gondoltam, ennyi pénzért még dísznek is jó lesz az ecsettartómban, ha esetleg nem válik be.
Nálam bevált, bár szerintem pirosítóhoz sosem használtam, inkább az arccsontom kontúrozására. Sok festéket felvesz, úgyhogy csínján kell bánni vele. A szőrei nagyon puhák, és mosáskor sem hullanak.
Eredetileg 4 csillagot akartam adni, de ár-érték arányban annyira rendben van ez a termék, hogy kénytelen vagyok a maximumot megadni :)

Update: arc kontúrozáshoz ma kipróbáltam egy régi, elfeledett ecsetemet. Lehet, hogy a forma és a természetes szálak miatt, de százszor jobban sikerült a kontúrozás, mint ezzel a Body&Soul ecsettel.... Rá kell jönnöm, hogy nem is olyan jó ez az ecset...hiába puha, hiába tömött, és hiába veszi fel a festéket, sajnos nem szépen adja le. Kevésbé pigmentált termékekkel még csak-csak működik, viszont nem lehet vele építeni, egy "szép" nagy csíkot tudok vele produkálni, amit utána hiába próbálok összemosni, maximum folt lesz belőle, de semmiképp sem árnyék... ergo, természetellenes, koszos lesz a hatás.
Lehet, hogy a szintetikus szálak miatt van, de tényleg nem lehet vele szépen dolgozni....pirosításra még teszek vele 1-2 próbát, de kénytelen vagyok lepontozni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Ygritte

2016. március 20.

Imádom :) kedvenc ecsetem már lassan 2 éve, egy szála sem hullott ki,tömött és puha. Én bronzosításra használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

dbogi95

2016. február 23.

Simán csak tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Simán csak tökéletes :)

rafi

2016. február 22.

Én baromira meg vagyok vele elégedve. Nagyon puha, könnyű vele dolgozni, még a sokadik mosás ellenére sem hullott ki egyetlen egy szőrszála sem, ár-érték arányban verhetetlen. Nagyon régóta használom, és ha így folytatja, még jó sokáig a sminkes polcom állandó lakója lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

emmy

2016. január 5.

Nekem valahogy sose működött por pirosítóval. Lehet, hogy a szintetikus szőr miatt, de a puhasága ellenére sem volt kellemes érzés az arcomat simogatni vele, ráadásul mintha beleragadt volna a festék, de valahogy az arcomra már alig került belőle valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

0808

2016. január 2.

Valóban egy nagyszerű ecsetről van szó. Én régóta napi szinten vele szépülök. Annak fényében, hogy ilyen jó árban van még inkább megérdemli az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

borilona

2015. december 1.

Nagyon puha, nagyon jó minőségű multifunkciós ecset, 100%ban tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Nagyon puha, nagyon jó minőségű multifunkciós ecset, 100%ban tudom ajánlani.