Body&Soul

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A lágyan simogató, mikrofinom kidolgozású és ferdére vágott nejlonszőrök kiválóan alkalmasak az arccsont tökéletes kihangsúlyozásához. 100%-ban szintetikus szőrból készült, így allergiások számára kiválóan alkalmas.

igarel

2015. október 2.

Nagyon szeretem, pihe-puha szőre van, mindig megsimogatom használat előtt :) nem csak púderhez hanem pirositóhoz is szoktam használni arra is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

timilla

2015. szeptember 15.

Véleményt igazából nem is írnék, csatlakozom minden pozitív megnyilvánuláshoz, amit leírtak a kolleginák erről az ecsetről. Tök véletlenül esett rá a választásom, ennél soha rosszabb döntésem ne legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

manitia

2015. szeptember 15.

Update: Még mindig szuper, azért döntöttem úgy, hogy írok még hozzá, mert a sógornőmnek kerestem bronzer ecsetet drogériás viszonylatban, mert ide hozzánk mást csak online lehetett volna rendelni, de arra idő nem volt sajnos. Azt kell mondjam, hogy nincs jó bronzer ecset!!! Sőt, semmilyen bronzer ecset sincs! Sajnálom, hogy nincs nálunk müller, de ha legközelebb ott járok veszek minden típusból egyet! :)

Nagyon jó. Én kontúrozásra használom. Kiváló, megfelelően puha, tömött. Szépen lehet vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

blondeowl

2015. június 3.

A második ecsetem a sorozatból, egyben az új kedvencem! Öröm vele dolgozni, nagyon jó fogása van, pont megfelelő mennyiségű pirosítót vesz fel, kevésbé porol, mint a többi pirososító ecsetem (essence, ebelin, real techniques). Puha, nagyon tömött, és sokadik tisztítás után sem hullik. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

szilvia.bano

2015. május 7.

Nagyon szeretem, puha de tömött feje van, tömöttebb, mint az Essence pirosító ecsetemnek. Egyébként, amikor ezt használom, kevésbé porzik a pirosító (bár amik nekem vannak, azokkal sem volt nagyon ilyen gondom). Ettől függetlenül az Essence ecsetét is szeretem, de mivel abból már csak egy új fajtát gyártanak (nekem a fekete nyelű régebbi van meg), ezért örülök ennek, mivel ezt feltehetőleg hosszú távon lehet kapni. Nagyon jó ecset, simán felveszi a versenyt nagyobb márkák drágább termékeivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

tonic

2015. március 7.

Több ecset is megvan ebből a sorozatból, jó minőségű, nem hullik, puha, könnyű használni és tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 7.

BonnyBunny

2014. december 27.

Nagyon puha és tömött, egy sminkes ismerősöm segítségével választottam ki, ő is meg volt döbbenve hogy egy ilyen jó minőségű ecsethez ilyen olcsón hozzá lehet jutni.
Jól kézre áll, viszont amiatt, hogy nagyon sűrű szerintem leginkább kontúrozásra, bronzosító felvitelére alkalmas, legalábbis én arra használom, nagyon jól el lehet vele satírozni az éleket, pont megfelelő mennyiségű port vesz fel. Aztán az almácskákra más ecsettel szoktam felvinni a pirosítót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

hedgehog

2014. november 5.

Nagy kedvencem ez a termék. Nem hullik a szőre, nagyon puha, és szépen oszlatja el a púdert (én ahhoz használom). Kellően tömött, de azért "rugalmas" amennyire szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Matilda

2014. október 27.

Az összes ecset megvan tőlük, nagyon szeretem mindet. Jó ár, jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Az összes ecset megvan tőlük, nagyon szeretem mindet. Jó ár, jó minőség.

duchess_g

2014. szeptember 27.

Nem rendeltetés szerűen használom, ezért nem vontam le tőle több csillagot. Mivel pirosítót nem használok, megpróbáltam kontúrozáshoz használni, és valami katasztrófa volt. Alig vett fel a MAC bronzosítóból és a már felkent alapozót magába szívta az arcomról, majd szépen visszakentem vele a bronzosító felszínére, így végül az teljesen használhatatlan lett a felszíni alapozórétegtől. Púderrel is próbáltam, mikor nagyon kellett egy nagyobb ecset, és ez volt kéznél, azzal is hasonlót tapasztaltam. Ezek után nem tudom elképzelni, hogy a hasonló állagú pirosítóval jobban fog működni, de majd adok neki egy esélyt és update-elek.

Update: hasonlo tapasztalatom van a pirositoval hasznalva is. Az ecset nagyon puha, ami a bornek szuper erzes, de valahogy beleragad a festek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.