Body&Soul

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A lágyan simogató, mikrofinom kidolgozású és ferdére vágott nejlonszőrök kiválóan alkalmasak az arccsont tökéletes kihangsúlyozásához. 100%-ban szintetikus szőrból készült, így allergiások számára kiválóan alkalmas.

olin

2014. szeptember 9.

Ahogy írták előttem, tényleg öröm és élvezet vele dolgozni. Nagyon hatékonyan veszi/viszi fel a pirosítót, kézre áll, és oooolyan puha!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Ponyshop

2014. szeptember 7.

Imádom! Komolyan, mindig öröm, amikor a sminkelés vége fele a kezembe veszem a pirosítót és hozzá ezt az ecsetet. ;) Tömör, puha, remekül el lehet vele satírozni. Élvezet dolgozni vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

kriszti.07

2014. augusztus 9.

Megnyuktatlak, mert megtaláltad az egik legjobb ecsetet. Jobb mint a Real Techniques pirosító ecsetem, sokkal. A buffing brush-ra hasonlít nagyon szóval alapozóecsetként is el tudom képzelni! Kedvenc az bizti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

angi9207

2014. augusztus 9.

Ez az első pirosító ecsetem, még csak most kezdek ismerkedni a pirosítás fortélyaival. :)
Gondoltam kezdésnek jó lesz. Nem csalódtam eddig. Nagyon tömött, nagyon puha. :) Kellemes a használata, nem szúr egyáltalán. Kellő mennyiségű festéket vesz fel.
Olcsó is volt, ennyi pénzért, nem gondoltam, hogy egy ilyen jó ecsetet kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Olcsó is volt, ennyi pénzért, nem gondoltam, hogy egy ilyen jó ecsetet kapok.

ANDREAA

2014. augusztus 1.

Szuper ecset! Jó dús, tömött, nem hullik, és pont el vannak találva a szőrök hosszai, nem tudok vele hibázni, pedig nem vagyok egy profi sminkelő, de valahogy ez az ecset olyan jó szögben viszi fel a pirosítót az arccsontomra, hogy.. szeretem. Egyébként ránézni és kézbe fogni is jó, könnyű vele eldolgozni a por alapú pírt (folyékonnyal még nem próbáltam). Müllerben vettem valahogy 1200 ft körül 1 éve, és semmi baja (tisztítás után sem), szóval nekem bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Flora1024

2014. július 1.

Én nem csak pirosításra használom néha bb krémhez is. Nagyon puha, jó vele dolgozni !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

kfruzsi

2014. június 7.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet: puha, olcsó, szépen ellátja a feladatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet: puha, olcsó, szépen ellátja a feladatát :)

angelscrime

2013. november 10.

Őszintén szólva nem igazán vagyok pirosító-mániás, mindössze három darabbal rendelkezem, viszont szerettem volna egy igazán puha, minőségi ecsetet hozzájuk. Először egy Rossmann-os For Your Beauty ecsettel próbálkoztam, ami maga volt a szenvedés, nagyon durva, hullott a szőre folyamatosan, rövid úton a kukában kötött ki. Éppen ezért kissé szkeptikus voltam a drogériás ecsetekkel, de a Glamour-napokon mégis ez is a kosaramban landolt. Azóta töretlen a szerelem, az előttem szólok dicséreteit akár ide is másolhatnám, nagyon elégedett vagyok én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

melanie500

2013. szeptember 25.

Jó ideje szerettem volna már találni végre egy normális pirosító ecsetet.
Jelentem, az ő személyében megtaláltam!
Tömött, de puha, könnyű vele satírozni. Tökéletesen felveszi a pirosítót, pont annyit amennyit kell. Tisztítást nagyon jól viseli. Nem hullik a kis drága "szőre" sem.
Nincs mit ragozni, szuper termék, nagyon olcsón.
Én Müllerben vettem, ha valakinek ez hasznos info. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Jó ideje szerettem volna már találni végre egy normális pirosító ecsetet.
Jelentem, az ő személyében megtaláltam!
Nincs mit ragozni, szuper termék, nagyon olcsón.
Én Müllerben vettem, ha valakinek ez hasznos info. :)

cserhalmiagota

2013. szeptember 14.

Naggyon tömött és puha, szeretem, alapozót felvitel után bőrbe dolgozni is tökéletes. És nagyon olcsó ahhoz képest hogy szinte profi minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.