Body&Soul

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2013. július 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Púderecset, amely kiválóan amely kiválóan alkalmas por alakú és kompakt púderek tökéletes felviteléhez. A mikrofinom kidolgozású, szintetikus nejlonszőrök egyenletes arcszínt varázsolnak. A termék allergiásoknak különösen alkalmas.

rafi

2016. február 22.

Én baromira meg vagyok vele elégedve. Nagyon puha, könnyű vele dolgozni, még a sokadik mosás ellenére sem hullott ki egyetlen egy szőrszála sem, ár-érték arányban verhetetlen. Nagyon régóta használom, és ha így folytatja, még jó sokáig a sminkes polcom állandó lakója lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

szilvia.bano

2016. január 24.

Nekem sajnos nem vált be igazán. A pirosító ecsetet nagyon szeretem a márkától, állandóan használom, ez viszont nem jött be. Puha, és jó minőségű, viszont lapos, emiatt valamennyire porzik vele a púder, és felvinni is nehézkesebb ezzel, mint egy tömött fejű ecsettel. Eredetileg is azt akartam, előzőleg is az volt (sajnos tönkrement, egy limitált Essence ecset volt, ragasztott fejjel), de gondoltam, megpróbálom ezt, mivel a pirosító ecset nagyon jól bevált. Azóta találtam másik púderecsetet amit nagyon szeretek (Pupa maxi ecset, születésnapi kedvezménnyel féláron)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

FTM

2015. november 5.

Isteni puha a szőre, kényelmes hosszúságú nyele van, könnyű dolgozni vele, nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

Nono96

2015. július 4.

Ez a kedvenc ecsetem, egyáltalán nem hullik és annyira puha és selymes érzés használni, mintha luxus lenne! :D Valamint a fogása is nagyon jó, külön szeretem, hogy matt fekete a nyél, olyan letisztult és profi hatást kelt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

tonic

2015. március 8.

Furcsa,hogy nem kerek fejű,és én személy szerint egy igazán nagy fejű,és nagyon tömött ecsetet szeretnék, de ennek ellenére jó minőség, normális ár,puha szőr,és jó használhatóság jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

pampamacska

2015. február 9.

Kerestem egy olcsó, de mégis jó minőségű ecsetet és ezt találtam. Nagyon-nagyon örülök neki, mert ezzel egy élmény felkenni a púdert és közben végig simogatja az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Matilda

2014. október 27.

Az összes ecset megvan tőlük, nagyon szeretem mindet. Jó ár, jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Az összes ecset megvan tőlük, nagyon szeretem mindet. Jó ár, jó minőség.

Mila85

2014. április 6.

Huh mit írjak, szuper, imádom, olcsó, masszív, jó a szőre, tökéletesen felveszi a port, én a fixáló púdert viszem fel vele, nagyon szeretem, van több ecsetem is tőlük, mindegyikkel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

melanie500

2013. szeptember 25.

Ez is megvan, ezt is nagyon szeretem.
Ez érdekes, mert nekem elég gömbölyű. De lehet nekem rossz a térlátásom. :D
Ugyanazt tudom írni, mint ennek a pirosítós tesójához: könnyű vele dolgozni, puha, tömött, pont a megfelelő mennyiséget veszi fel. Nem hullajtja a "szőrét", jól tűri a tisztítást is. Occóé kiváló minőség!

(Igazán csinálhatnának szemfestős ecsetet, szájfestős ecsetet, mini ecseteket, és minden olyan ecsetet, amit csak sminkeléshez használni lehet!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Ez is megvan, ezt is nagyon szeretem.
Ez érdekes, mert nekem elég gömbölyű. De lehet nekem rossz a térlátásom. :D

NiDDA

2013. szeptember 25.

Én azt hittem, a csomagolás miatt lapos. Kibontatni nem lehet a biztonsági pöcök miatt, így szinte vakon megvettem. Hát eléggé meglepődtem, mikor egy lapos ecset került elém... Már megszoktam, teljesen használható egyébként. Pont elég mennyiséget vesz fel, nem leszek tőle poros, de mégis látszik a púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.