Body&Soul

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2013. július 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Púderecset, amely kiválóan amely kiválóan alkalmas por alakú és kompakt púderek tökéletes felviteléhez. A mikrofinom kidolgozású, szintetikus nejlonszőrök egyenletes arcszínt varázsolnak. A termék allergiásoknak különösen alkalmas.

coconut70

2013. június 15.

Szeretem ezt az ecsetet.Nagyon kedvező ára van.Pihe-puha a szőre. Tisztítás után ugyanolyan szép,puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

cicatapmancs

2013. április 16.

A müllerben vettem (saját márkás termék), 1300Ft körül van az ára. Elsőre furcsa volt, hogy nem gömbölyű, de ez semmiben sem befolyásolja a használatát. Nagyon puha, többszöri mosás után sem hullik a szőre. Kellő mennyiségű púdert vesz fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.