Born Pretty Store

Ár:   $5.99   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2017. december 21.

Ár:   $5.99
Kiszerelés:
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Born Pretty Store BP-L048 Nyomdalemez
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Born Pretty Store Hipster BPX-L016 Nyomdalemez
Ár: 600 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Luckuska

2017. július 20.

Maga a lemez igényes, szép kialakítású, tokban küldik, így a tárolásával sem kell vesződni. Rengeteg fajta van, s a minták 90%-a teljesen jól használható.

Igaz eleinte volt problémám a használatával, de a kulcs az, hogy vízszintesen tartva a lemezt, balról jobbra, egy határozott mozdulattal kell a mintán végig húzni élével a kártyát, kb. 45 fokos szögben, s kell, hogy legyen az ember lányának egy jól bevált nyomda feje.
Lakknak a Born Pretty nyomdalakkjai tökéletesek, de itt a száradásra kell figyelni. Minta felvétel után érdemes pár mp-t várni a felvitellel, mert máskülönben szétmaszatolódik a festék, s a szép minta helyett egy paca lesz a körmünkön. Az idő letelte után óvatosan, nyomás, erő kifejtés nélkül, finom mozdulatokkal érdemes "átvinni" a festéket a párnáról a körmökre.

Összességében teljesen megéri az árát (én a 6*12cm lemezeket 2$-ért vettem). S külön jó, hogy vagyonok elköltése nélkül beszerezhető egy saját körömnyomda készlet. Rá kell érezni a technikájára és akkor igazán szép körmöket lehet a segítségével varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Khadris

2016. december 16.

Haladó nyomdázóknak a legjobb lehetőség mintakészlet-bővítésre :) Több éve nyomdázom a BPS-L sorozat lemezeivel, több mint huszonöt darabom van, és a változó minőségük ellenére teljesen elégedett vagyok velük. A piacon a legolcsóbb lemezek, állandóan vannak akciók, ebayen is fent van a bolt, öt-hétszáz forint környékén szinte mindig hozzájuk lehet jutni. Csak tapasztalt nyomdázóknak ajánlom, akik már gyakorlottak a minták felszedésében, és van egy bevált nyomdapárnájuk, mert a mintamélység kicsi, nem is mindig egyenletes, a lemez széleinél néha domború is. Az L-es sorozatnál a minták nagyok és hosszúak, M-es körömre kényelmes méretűek.
Én mundo de unas nyomdalakkokkal értem el a legszebb eredményeket, de nagyjából minden, sűrűbb és pigmentált minőségi lakkal működik. Egy MoYou-s ragacsos, egy BPS átlátszó és egy ebayes sima szilikon nyomdapárnával használom őket.
Kezdőknek inkább Pet'la vagy a MoYou lemezeit ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Kezdőknek inkább Pet'la vagy a MoYou lemezeit ajánlom.

Messy2214

2016. július 23.

Körülbelül 10 lemezem van tőlük és csak egyel vannam problémáim az összes többi tökéletes. Pont az nem jó ami a képen látható. Akciósa megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

PAncsi79

2016. március 10.

Sok körömnyomdalemezt rendeltem már a Born Pretty Store-tól:
a régi lemezeik minősége nagyon rossz, ezek az újabbak szerintem jók.
Egy-kettő akad közöttük, amelynek nem elég mélyek a vésetei, de a lemezeim 90%-ával elégedett vagyok: elég mélyek a vésetek, szépek a minták is.
A teljes árukat sokallom értük (ennyiért már szinte MoYou-t lehet venni), de akciósan érdemes belőlük beszerezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Sok körömnyomdalemezt rendeltem már a Born Pretty Store-tól:
a régi lemezeik minősége nagyon rossz, ezek az újabbak szerintem jók.

rebus

2016. március 10.

vegyes érzéseim vannak, rendeltem már kicsi, kör alakú és nagy, téglalap alakú nyomdalemezt is tőlük. vannak amik nagyon beváltak, szépek és könnyen felvehetők a minták, de van néhány amit sehogy sem sikerül a nyomdapárnára felvenni :S szóval valószínűleg rosszabb minőségű. én a teljes árat is sokallom értük, de kedvezménnyel vagy pontok beváltásával megéri. ennek ellenére megadom a 4 csillagot, mert változatosak a minták, ingyen szállítanak, és tokot is küldenek a lemezekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

pamutbojt

2016. január 18.

Meglehetősen sokat beszereztem belőlük:
A téglalap alakúak közül:
BP-L001: virágos-leveles; BPL-029: tulipános; BP-L008: arab mintás; BP-L020: csipkés-virágos
A kör alakúak közül:
BP-19: leveles; BP-65: virágos; BP-20: virágos; BP-75 tollas
Nekem teljesen megfelelnek ár-érték arányban, a minták megfelelő lakkal szépen látszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Meglehetősen sokat beszereztem belőlük:
A téglalap alakúak közül:
A kör alakúak közül:
BP-19: leveles; BP-65: virágos; BP-20: virágos; BP-75 tollas

winniethepooh

2015. október 26.

Nagy hévvel megrendelten a BP L-006-os lemezt a sok szuper fotó miatt, de hatalmas csalódás volt. 😒 Max 1-2 minta használható belőle, a többi nincs eléggé kimélyítve. Kb. az a essence nyomdázójához tudnám hasonlítani... Lehet persze, hogy csak én fogtam ki egy selejtesebb példányt, de akkor sem kap 2 csillagnál többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.