Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jank, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

sildicow

2016. május 5.

Foltot hagy a ruhán (még műszálas fehér ingen is, parázok, hogy kijöjjön...) és ugyanúgy izzadok tőle, mint egy kb. 500 Ft-os egyszerű izzadásgátlótól, szóval nem ér semmit már 23-25 fokban sem. Egyetlen dolog, amiért 2 csillagot kap, hogy tetszik az illata. Lehet a golyóssal teszek majd egy próbát, de ez eddig ennyi pénzért az év csalódása nálam.
Update máj. 5.: nem, nagyon nem... ki is dobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Update máj. 5.: nem, nagyon nem... ki is dobtam.

DLilla

2016. április 28.

Én nagyon szeretem ezt a dezodort. Imádom az illatát, és még egy hosszú izzasztó nap után is a nap végére ugyanolyan illatom marad. Nyilván az izzadást nem akadályozza meg. A többi dezodorhoz képest sokkal erősebb a hatása és valóban kibír egy egész napot. Annyi negatívuma van, hogy tényleg foltot hagy a ruhán, de én ki tudtam mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Redlips

2016. március 30.

Én sem értem a hype-ot körülötte. Az illata elég intenzív, mellé nem nagyon lehet parfümöt használni, a hatása olyan, mint a többi drogériás izzadásgátlónak, a ruhát viszont úgy megfogja, hogy sikálni kell mosogatószivaccsal utána, hogy lejöjjön róla. Nekem nagy csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

nicole74

2016. március 29.

Sajnos nekem eddig egyik dezodor sem vált be, ez sem művel csodát, de nagyon tetszik az illata, ami tartósan meg is marad, és a ruhán is ezt érezni. Bár izzadni szinte ugyanúgy lehet ezzel is, de jó illatunk marad tőle :) Sajnálom, hogy a sötét ruhát megfogja. Viszont többször vettem újra, ami számomra sokat jelent. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

Dalmayr

2016. március 19.

Nem rossz ez a dezodor, de nem értettem a nagy hypeot a márka iránt. Foltot hagy, és nekem csomósodik is. Viszont tényleg nem izzadok egész nap. Adtam még egy esélyt a márkának, de mostmár a golyós fajtát vettem, pedig sosem szerettem a golyósokat, de ez sokkal jobb. Szóval ha valakinek azért nem jön be amiért nekem, próbálja ki a golyósat, mert az tényleg megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Makk Zsuzsó

2016. március 14.

Ez nálam újravevős lett. Finom, diszkré,t púderes illata van, és jó sokáig bírom vele. Még ha a nap végére meg is izzadok, a ruhámon csak a púderes illatot érzem. Az sem utolsó szempont, hogy nem kell egy hordás után rögtön kimosni mindent.
Eddig ez a legjobb és leghatékonyabb dezodor, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Eddig ez a legjobb és leghatékonyabb dezodor, amit próbáltam.

kismadár

2016. március 2.

A fehér Borotalco után, kipróbáltam őt is. Ennek sokkal erőteljesebb púder illata van, nekem kicsit öregasszonyos. Sajnos a pólóimat össze keni, mint minden stift, ez is hagyott fehér nyomokat a sötét felsőimen. Azt nem tudom, hogy mosásnál kijönnek-e majd teljesen, vagy esetleg elszíneződik sárgára.. A 48 órás védelem úgyszintén mese habbal, mint a fehér tesójánál.. Nem vagyok izzadós, nem szoktam kellemetlen szagú lenni, a Borotalcok nálam mégsem valami hatásosak.. 6-8 órát bírnak ki maximum, és akkor sem kellemes illatot hagynak maguk után, hanem keveredik valami mű illat ezzel az erőteljes púderfelhővel. Kizártnak tartom, hogy ez hatásos lehet egy olyan nőnél, akinek erőteljes a testszaga. Egyébként nem irritál, nem szárít, de nem fogom újra venni. Nem is elég hatásos, és nyomokat is hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

kivike

2016. február 6.

Nagyon kellemes az illata, most jól működik, mert télen nem izzadok, de a nagy próbatétel majd nyáron lesz (ha el nem fogy addig). Egyelőre megszavazom neki az 5*-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 6.

cyprienne

2016. január 19.

Szerintem nem olyan extra. Nagyon jó, de számomra a Dove sima kék dezodorja is ugyanilyen jó védelmet nyújt. Az illata viszont tényleg kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

balogh.andrea

2015. december 27.

Az utóbbi hetek egyik nagy felfedezettje és kedvence nálam.
Jó, oké, most 3-4-5 fok van, szóval nagy próbatételnek nem vetettem alá, de akkor is. Remélem nyáron sem változik majd a véleményem és hőségben is tudja majd hozni (legalább nagyjából) ezt a teljesítményt.
Én az illatát imádom (púderes illatokkal engem kilóra meg lehet venni amúgy is), a fehérsége miatt mondjuk nem árt vigyázni sötét ruhákkal, mert bizony becsíkozza a stift.
De én akkor is imádom (még az alumíniumot is elnézem neki, pedig arra általában nagyon fújok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Az utóbbi hetek egyik nagy felfedezettje és kedvence nálam.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2