Bottega Veneta

Ár:   12 690-22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panarea, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   12 690-22 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Bőrtípus:   Száraz

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamot, brazil rózsaszín bors, indiai Sambac jázmin, tölgymoha, pacsuli, indiai pacsuli

Fújós - Bottega Veneta EDP
Ár: 2500ft/5 ml és 4500 ft/10 ml + postaköltség , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: Saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Juca84

2017. november 28.

Annyi mindent tudnék írni erről a parfümről...2x kezdtem bele, de nincs eléggé különleges jelző arra amit érzek. Annyira egyedi és intenzív illat. Csak ismételni tudnám a már eddig leírtakat...fás, bőrös...a nagybetűs OLASZ NŐ illata. Szerintem inkább őszi-téli illat, én amennyire imádom, annyira fojtogat már egy melegebb tavaszi napon is.De télen...egész nap velem van és felmelegít...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

agica721

Korcsoport: >54
2017. szeptember 21.

Bottega Veneta -tol csak ezt! Olyan lenduletes,fas , pacsulis kis energia bomba.
Nem fog mindenkinek tetszeni, nekem nagyon bejon! Csupa csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nem fog mindenkinek tetszeni, nekem nagyon bejon! Csupa csillag

timilla

2017. szeptember 20.

Még a nyáron rendeltem mintát belőle, miután rendkívüli módon izgatott, amit olvastam róla - fás, bőrös, olasz életérzést közvetítő, nem szokványos. Amikor megkaptam, csak a fiolában szaglásztam meg (épp 40 fok volt, pont nem ilyen illatra vágytam), és picit csalódott voltam - nyanyaparfüm illata volt. Ma eszembe jutott, hogy itt ez a hűvös idő, jó lenne valami komfortillat, elő hát a Bottegával. Amint felraktam magamra, tudtam, hogy szeretem, a férjem is lelkesen szaglászott, azt mondta, frissen hegyezett ceruzára emlékezteti az illat, és valóban, nagyon fás-cédrusos és fűszeres rajtam, semmi édeset vagy virágosat nem érzek benne, és nem is hiányzik. Ez így, ahogy van, maga az elegancia, komolyan alulöltözöttnek érzem magam hozzá a farmerszoknyámban. A legközelebbi notinós rendelésemnél jönnek újabb mintácskák belőle, úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Vaslady

2017. szeptember 10.

2015. november 2
Ma megint sikerült összefutnom,egy kedves ismerősömmel,aki a parfümériában dolgozik,nálunk a városban.
Sietősen távozni akartam,mert egy csomó intézni valóm volt,de mivel olyan kedvesen invitált,hát bementem vele,az illatok világába :)
Csevegtünk erről-arról,mignem mondom neki,viccből,:
-Ha nem ismernél,és bejönnék vásárolni,mit ajánlanál?
-Mondjuk téli,őszi illatnak?
-Hát a Bottega venettát -mondta nevetve,és mindjárt a pólom ujjára fújta az illatot,nem is volt időm ellenkezni,hogy én papircsikra szeretném.
Meg sem illatoltam,hagytam pihenni,de csevegés közben csapkodta az orrom egy édes-fűszeres illatvarázs,ami bizony ő volt.
Hazafelé,a csuklómon volt az orrom.
Már elintéztem a napi teendőim,és már otthon is,reggeltől intenziven érzem az illatot.
Karakteres,fűszeres illat,édes nyitánnyal övezve.
Valahogy a luxus érzését kelti bennem.
Soha még nem is hallottam róla,és ez most nagy élmény nekem.
Ára borsos,de hát ügyesen össze lehet spórolni,legalább a 30 ml-t. :-D (59 euro)
Karácsonyra,szeretnék beújitani,egy karakteresebb téli illatot,egyenlőre 2 jelöltem van,az egyik Ő. :)
De ha idén már nem is jönne össze,és mivel az én egyéniságemhez,és illatvilágomhoz nagyon közel álló,igy jövőre tuti beszerzem.
Felirtam a parfüm listámra,a megvenni kategoriába :)
Szóval kivánságlistás,és nagyon különleges,nem elcsépelt illat,éreztem már,de nem napiszinten,ettől is olyan szép :)
Csakis 5 csillag.
2016.01.11
Ma újra teszteltem,de most csak papircsikon őt és a Cara miát.
Lányok,aki szeretne olcsobban hozzájutni egy hasonlóan jó minőségi illathoz,nyugodtan viheti a Cara miát.
Persze,természetesen ez nem von le semmilyen pontot a Bottegától,csak egy ötlet volt :)
2017.09.10
Ma a parfümtúrám alkalmából ujra megillatoltam őt.
És annyira de annyira tetszik,még mindig.
Vettem egy másik illatot,de elvileg őt is akartam.
Az eladólány lebeszélt,hogy ne halmozzák már fel több illatot,mivel előbb utobb meg fognak romlani.
Elvileg a parfümériában fél évente cserélik a tesztereket,és nekem is azt ajánlja,hogy a fiók mélyén sötétben tároljam őket.
Megigértem magamnak,hogy mintákat fogok csak gyűjteni,amig a hatalmas készlet nem fog fogyni(na majd a következő életemre is marad még)hihi.
De nem tudom betartani....októberben szülinapom lesz,és vészesen közeleg.
Gondolkozom,erősen gondolkozom...:-D....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

2015. november 2
Csevegtünk erről-arról,mignem mondom neki,viccből,:
-Ha nem ismernél,és bejönnék vásárolni,mit ajánlanál?
-Mondjuk téli,őszi illatnak?
Hazafelé,a csuklómon volt az orrom.
Karakteres,fűszeres illat,édes nyitánnyal övezve.
Valahogy a luxus érzését kelti bennem.
Soha még nem is hallottam róla,és ez most nagy élmény nekem.
Felirtam a parfüm listámra,a megvenni kategoriába :)
Csakis 5 csillag.
2016.01.11
Ma újra teszteltem,de most csak papircsikon őt és a Cara miát.
2017.09.10
Ma a parfümtúrám alkalmából ujra megillatoltam őt.
És annyira de annyira tetszik,még mindig.
Vettem egy másik illatot,de elvileg őt is akartam.
De nem tudom betartani....októberben szülinapom lesz,és vészesen közeleg.
Gondolkozom,erősen gondolkozom...:-D....

Arcsika

2017. augusztus 23.

Bottega Vaneta "imádom" illat,egy blogon olvastam róla először,felkeltette az érdeklődésemet,amint tudtam azonnal szereztem mintát és annyira Én vagyok illat,hogy kellett rendelnem nagyobb kiszerelésben is azonnal :)röviden és tömören, nagyon erős fás illattal indít és utána finom bőrös édeskés kicsit fás illata lesz(nem vadul édes)egésznap èrzem magamon,ő lett az egyik nagy kedvenc amit most mindennap használok.Ami mèg fontos ,hogy nem jön velem szemben az utcán.Nem tucat illat.Nálam 5* -os csodaszer ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Ascyra

2017. augusztus 15.

Bottega Venetát az üvege miatt rendeltem meg, illetve egyboszorka véleménye miatt. Teljesen egyet tudok érteni, mi több azonosulni tudok azzal a szemlélettel, hogy a parfümöt mindenki saját meggyőződéséből válassza ki, olyat, amelyet tud és akar viselni, amelyek meghatározzák őt és amely jellemzi az egyént. Nem érdekes az sem, hogy mit mondanak rólunk mások, hogy tetszik e szagunk bárki másnak (esetleg családon belül azért illik hallgatni a hozzánk közel állókra, hogy ne legyen vita tárgya), de nagyrészt, igen; NEM kell megfelelni! Ebben és ezzel semmiképp.
És akkor a Veneta. Mindenáron, szinte drasztikusan akartam őt. Mert egyedinek tűnik, mert határozottnak, mert olasz, mert ... mert rózsaszín, mert bergamot? Mindegy, de nagyon nagyon akartam és a vége az lett, hogy fantáziáltam róla, hogy ezt fújom magamra munkába menet előtt és majd erőt ad és kemény leszek mint a kő és ellenállhatatlan, ha a véleményemet illattal kell alátámasztani. És mindennek gondoltam és felmagasztaltam, ismeretlenül. A vége az lett, hogy akkorát koppantam a padlón, hogy még mindig visszhangzik. A fülemben mindenképp. A háztartásban ketten vagyunk. Egy édesimádó (de nem édesség!), aki meg van őrülve a vanília-cseresznye-szilva-bergamott illatokért, és egyre inkább keresi a niche illatok között a kifinomultat és egyedit, valamint egy Burberry London man, akin baromi jól áll a Méchant Loup, illetve a Timbuktu is, aki már régóta a niche illatok imádója. Felfújás után a döbbenet ült ki az arcomra. Újra megszagoltam, de nem bírtam konkrétan letüdőzni és igyekeztem mielőbb kilehelni. ("ez csak a fejillat, nyugi van!" - új próba egy óra múlva). Mi ez a keserű fullasztó akármi? - kb. egy órát tanakodtam rajta, hogy mi lehet az az összetevő, ami ennyire zavarja az orromat? Talán a pacsuli? - de nem, az nem lehet, hiszen azt bírom. A Burberry London man azonnal elfordult, azt mondta vigyem innen ezt a micsodát. Ezt követően én teljesen lelombozva, önmagammal és a Venetával meghasonulva mentem a fürdőbe lemosni. Legalábbis, megpróbáltam. Konkrétan másnap is rajtam volt (egy sikálás és egy normál zuhanyzás után). A tartóssága miatt a 2 csillag.

Veneta, annyira szeretlek messziről, miért teszed ezt velem?! - Se veled, se nélküled - úgyhogy, gyorsan a távozás mezejére küldtem Őt, akit annyira vágytam, és akartam. Bőrös és fás illat, ami nagyon izgalmas amúgy, csak az a mellékzönge ne volna ott. Áhhhh... feladom. Nem akarom megmagyarázni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

fenye

2017. június 8.

Nagyon különleges, édes illat. Az elején idegen volt tőlem, de egyre inkább megszerettem. Nekem bejött, olyan igazi nagyvilági élmény.
Nagyon tartós, napokig érzem a ruháimon. Magyarországon nem lehet kapni, én látatlanban rendeltem meg,de nem csalódtam. A Knot változat viszont nekem nem tetszik (férjem szerint mosóporra emlékeztet).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

BibianaBirova

2017. május 24.

Annyira nagyon szeretem, de sajnos nem 100%-osan az én illatom, rajtam túl fás, fűszeres, így nem annyira illik hozzám :( .. de a polcra annnál inkább :D
Én a brazil rózsasziín borsot érzem a legjobban belőle.
Megosztó, valaki oda van a fűszeres illatokért, annak nagyon ajánlom, de aki a virágos vagy friss illatokat szereti, annak ez nem fog bejönni, az tuti!

( És, ha valakinek esetleg ez túl drága lenne, van egy olcsóbb verzió, Rihannától a Rogue, rajtam nem tudják megkülönböztetni a két illatot :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Én a brazil rózsasziín borsot érzem a legjobban belőle.

GNóri

2017. március 9.

A fűszeres parfümök nagy kedvenceim. Elolvastam a dicsérő véleményeket, az illatjegyeket -pacsuli, bors, bergamot, hmm- na, gondoltam ez csak jó lehet. Nagyon vártam, hogy megérkezzen a kis mintám, de sajnos nem barátkoztunk össze. A mások által említett jelzőket (friss, légies, kifinomult) én egyáltalán nem fedeztem fel. Rajtam az elejétől a végéig nagyon erős, savanyú illat. Nem érzek finom fűszereket, a meleg bőrösséget is csak akkor érzem, ha nagyon érezni akarom. Az a szó jutott eszembe róla, hogy kemény. Akinek tetszenek az Agent Provocateur illatok, valószínűleg őt is szeretni fogja. Olyan act like a lady, think like a boss illat, pontosan egy olyan nőé, amilyen én nem szeretnék lenni. Azt nem írom, hogy micsoda öröm az édes illatok világában, mert szerencsére nem csak ez a két véglet létezik. Igazából különlegesnek vagy egyedinek sem tartom, mert azért léteznek hasonló illatok. A két pontot csak azért kapja meg, mert emlékezni fogok rá, tartós, és érződik, hogy minőségi munka. De ha Bottega, én inkább a táskákat szagolgatnám:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Dinart

Korcsoport: >54
2017. január 20.

Akár niche parfum is lehetne, annyira nem hétköznapi!
Aki valami igazán különlegesre vágyik, próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 20.

Akár niche parfum is lehetne, annyira nem hétköznapi!
Aki valami igazán különlegesre vágyik, próbálja ki!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.