Bottega Veneta

Ár:   12 690-22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panarea, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   12 690-22 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Bőrtípus:   Száraz

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamot, brazil rózsaszín bors, indiai Sambac jázmin, tölgymoha, pacsuli, indiai pacsuli

Fújós - Bottega Veneta EDP
Ár: 2500ft/5 ml és 4500 ft/10 ml + postaköltség , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: Saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mnodulus

2017. január 13.

Mintát rendeltem belőle és nagyon megtetszett, különleges lágy bőrillat, nem jön szembe a utcán, nekem inkább téli, most jobban passzol a bőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Sundiboszi

2016. november 25.

5 milis mintát rendeltem és már első szaglásra tudtam, hogy ez nekem üvegben is kell majd... Azért vettem meg mert nagyon szerettem volna egy olyan parfümöt ami az olasz életérzést hirdeti, nem tudom hogyan csinálták, de első szaglásra sikerült átvennem az érzést, ez az illat egy igazi római istennőt rejt! :-)

Update: Imádom és imádom de jaj, a férjemnek nagyon nem tetszik... Azt mondta túl férfias nagyon érzi a rózsaborsot... Ahhhh :((( Talán egyszer megszereti majd, addig marad a remény és a mintácskám...

Azt hiszem eljött az én időm... :)) 3 órával az uracskám hazaérkezése előtt fújtam be magam vele illetve a hálószobába is zártam egy kis illatot... Fogalma nem volt hogy ez a Bottega amit eddig elutasított, mondta, hogy nagyon finom háhááá! :D Egyébként azon kevés parfümök közé tartozik ez amelyik teljes leszáradás és hosszú órák után (7-8) is csodás marad, sok parfümnek csak egy kevéske édes illata marad de ennek nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

gyik

2016. szeptember 22.

Ma fújtam be magam először a mintámmal, amit tegnap vettem. Hát ez valami eszméletlenül finom, ráadásul úgy érzem, hogy baromira passzol hozzám. A Legere verzió is birizgálta a fantáziám, így fújtam is tegnap a csuklómra és hát az is fantasztikus illat (na az az igazi Lady Avebury szerintem), de ez az edp. ebbe beleszerettem azt hiszem.... Most gyűjthetek megint egy üvegesre és hát nem olcsó na....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

szucsnecsilla

2016. július 27.

Nem bírtam ki, hogy ne rendeljek belőle, legalább illatmintát. Hát nekem egy az egyben az Oriflame régi Freya illata. Fűszeres, borsos, később kicsit édes.
Első kifújáskor durván maszkulin, majdnem férfias, de adjunk neki időt, egy tíz perc elég, hogy kibontakozzon és megmutassa az igazi arcát. Valóban luxus csoda. Még tesztelgetem, mert szerint így 30 fokban kicsit sok, a hidegebb idő szerintem kedvezni fog neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. július 18.

Régen lepődtem meg ennyire, teljesen mást vártam. Karakteres, erőteljes illatra számítottam (talán a Lady Avebury- hasonlóság miatt, ami kifejezetten kemény illat rajtam.) Ez pedig pillanatok alatt bepuhult és elképesztően beédesedett kb 10 perc alatt. De olyan édes lett, hogy ebben a melegben nem is esett jól, irulva-pirulva vallom be, hogy lemostam...Most, két óra múlva még mindig itt van, bőr közelben jól érezhető, és most tetszik..
Az érzéseim így változtak: Hű, de finom....Te jó ég, de édes.... Inkább hűvösben...Talán, ha idősebb leszek...Hm, kicsit férfias...Na, pont ilyen bőr illatot vártam.
Hát nem a mainstream vonal, az biztos. Szerintem gyorsan lekerül majd a Douglas polcairól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 18.

aidanne

2016. július 17.

Sokszor nezegettem mar Bottegaek Venetajat, es kis flankereit, de eddig nem igazan volt szerencsem hozzajuk, hogy ki is probalhatom. Hala a magyar nagy illatdrogeriaknak, lehet mar kapni, es gondolhatjatok milyen lelkesen vetettem bele magam az illatolasukba:)
Eloszor a sima Bottega Veneta edp-t probaltam ki, es be kell valljam: ott is maradtam egy darabig. Amire igen kivancsi vagyok, azokat egybol borre fujom, nem szarakodok a blatterekkel. Nincs nekem erre idom 😀
Azonnal megfogott az a kulonlegesen, simogatoan barsonyos finomsag, amit oszinten szolva valodi luxus erzest es minoseget adott. Sok, mostanaban kiadott illat nem mondhatja ezt el magarol, hisz az egesz mind muvi hatast kelt, de Bottegaek nem most jottek a piacrol.
Bergamott es rozsaszin bors. Nekem mar garancia arra, hogy csalodni nem fogok. Az osszes tobbi osszetevo is gyonyoruen sejlik a boron, tenyleg egy puha takaro, el olelo kar ami niztonsagot es luxust araszt.
Fantasztikus elmeny! Koszonom ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Fantasztikus elmeny! Koszonom ❤️

Marcsi66

2016. június 21.

Bizony ez a parfüm képviseli a hazáját,ez a hamisíthatatlan olasz életérzés,amit sikerült teljesen,hitelesen,egy kis üvegbe tölteni,,Luxus illat,amely az én ismereteim szerint,niche kategóriához már nagyon közel van,Nagyon kimunkált,a márka profilja megjelenik az illatában,a finom bőr,majd fás fűszeres,a moha,bergamot és a jázmin,meleg de mégis friss érzetet ad. az örök divat szolgálatában,ILYEN ( férjemre is fújnám sztem uniszex,tartós )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 21.

Strombolana

2015. december 14.

Egyszerűen szerelem!Különleges parfüm,egyáltalán nem hasonlít a napjainkban megszokott divatos illatokhoz.Hosszantartó,fásan meleg,enyhén földes,bőrös illat,ami nem meglepő egy luxus bőrcikkeket gyártó olasz divatháztól.Visszafogott mégis intenzív,nagyon elegáns és kifinomult,de bátran hordható hétköznap is.Nem a tinilányok illata,viszont a férfiak is tehetnek vele egy próbát.Az üveg is maga a luxus,pont olyan letisztult és kifinomult,mint az illat.Muránói üveg,puha bőrszalaggal rajta a kis pillangó.Még a kupak is tökéletes.Már csak egy Bottega Veneta táskával és kesztyűvel lehetne tökéletesebb!!! :) Minden érzékre hatással van,gyönyörűséges!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

tatantix79

2015. január 23.

Illatmintát kaptam és nagyon kíváncsi voltam rá, alig vártam hogy sorra kerüljön! Picit kapott belőle az alkarom és kikerekedett a szemem. Szeretem, nem szeretem. Szeretem, nem szeretem. Szeretem, nem szeretem. Rendkívül érdekes volt első nekifutásra. Felvitel után kb. fél perccel gyümölcsös rágógumi illata volt rajtam, ami épp nem tetszett. (Idősebbek kedvéért, akik még emlékezhetnek rá: leginkább a jó öreg Blendi gyerek-fogkrémre hajazott.) Ha eltávolítottam az orromtól, akkor éreztem egy halvány jázminos lehelletet, ami viszont kellemes ... lett volna, ha nem kezdtem volna tüsszögni valamitől. (A férjem azonnal ment ablakot nyitni, nem állhatta az illatát és bedugult az orra egy pillanat alatt.) ... Két óra elteltével is a bőrömbe csimpaszkodva, ezer tüskével kapaszkodott a gyümölcsös fogkrém illat és nem eresztett az Istennek sem! ... Muszáj volt lemosnom, viszont így kellemes meglepetés ért: a maradvány nagyon lágy, púderes, virágos, simulós és egyre kellemesebb. Tulajdonképpen jóval több, mint elviselhető. Csak mert gyönyörű az üvege és rendkívül kellemes az illat végjátéka, 3 csillag. Kifejezetten fiatal hölgyeken tudom elképzelni, vidám, hamvasbőrű szőke leánykán. Rajta talán ötöst kapna. :)
...
Inkább mégis 4 csillagot adok. Fenomenális a vége! Simán belelovagolt a naplementébe, de a fogkrémet nem bocsátom meg neki! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 23.

...

Musil

2014. július 10.

Az egyik legeslegszofisztikáltabb parfümök egyike, amit valaha illatoltam! Furcsa, mert az összetevőit tekintve igencsak primitív illat, viszont az illatjegyei elképesztő harmóniában vannak! Aki valódi olasz életérzést akar keres, az jó helyen kutakodik! A D&G elbújhat mögötte...
Rajtam a bőrös jegyek erősen dominálnak. Nagyon gyenge a szillázsa, abszolút biztonságos illat munkahelyre is. A tartóssága egy érdekes kérdés. Két óra után szó szerint semmit nem éreztem magamon, ami rendkívül csalódottá tett, viszont 7 órával az első kifújás után teljesen váratlanul, szinte a semmiből előtörve kezdte újra bontogatni az illatát! Nagyon karakteres, igazán finom! Sajnos nagyon vastag pénztárca kell hozzá, és ennyire bőrközeli, skin scent esetén, ilyen pulzáló tartósság mellett nem biztos, hogy megvenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.