Bottega Veneta

Ár:   22 100 Ft, 30 800 Ft és 37 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xandra932, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   22 100 Ft, 30 800 Ft és 37 700 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsebibaba

2020. május 20.

Csodaszép különleges illat:) Szerencsére az én bőrömön tartós is, este fújtam egy nagyon picit a csuklómra, és még reggel is éreztem. Tökéletes kreáció, annyira szeretem:) Az illatjegyek finoman simulnak egymásba, és így alkotnak egy egészet. Egy kis luxus a szürke hétköznapokra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

Verona5

2020. április 5.

Fufuból szaglászva igazi csodának érzed. Virágok, fák, jön a tavasz illat!!
Viszont Pirivel kell egyetértenem: felfújom, ej-hajj, de fincsi, de jó, majd marad kb. egy órán át ez az érzés, aztán átváltozik szintetikussá és meg szeretnék szabadulni tőle. A kabát ujját is ki kell mosnom, jajj! ;)
Biztos emiatt hívják illúziónak.
Meg az ára....!!!
Drága Timitől kaptam a mintácskát, ezúton is hálás köszönöm a próba lehetőségéért, de ennyi elég is lesz belőle a tavasz illúziójaként számomra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

Fufuból szaglászva igazi csodának érzed. Virágok, fák, jön a tavasz illat!!
Biztos emiatt hívják illúziónak.
Meg az ára....!!!

Timi8

2020. március 18.

Nekem bejön de szerintem marhára nem én vagyok.
Valahol a Chloé Nomade (edp? Intense? ) ill. a Givenchy Ange ou Damon Le Secret közt érzem fèlùton, valamint néha megcsapja a nòzim benne vmi aszù-szerű akkord (vagy inkább Cserszegi Fűszeres?) ami Viktoria Minya eau de Hongrie-jét juttatja eszembe :D Tetszik, finom.
No, igen, az ára és tartòssága valòban nincs összhangban egyáltalán, valamint személyes vélemènyem szerint nem Bottegás picit sem (és tùl sok mindenre hasonlìt...).
Illat 5/5
Tartòsság 5/3
Szillázs 5/3
Felfelé kerekìtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Nekem bejön de szerintem marhára nem én vagyok.
Illat 5/5
Tartòsság 5/3
Szillázs 5/3
Felfelé kerekìtettem.

Camy

2020. január 5.

Hát mit mondjak, első érzésre szerelem! Megillatoztam és rögtön meg is vettem...Sajnos :( Ez túl drága ahhoz, hogy csak fél óráig vagy max egy óráig lehessen érezni... Ez rablás konkrétan. Azt hiszem túl adok rajta, ez nem egy tartós szerelem és nem részemről :). Nekem egy csillagot ér, ugyanis mit ér, ha nem lehet élvezni az illatát.. Ez a parfüm tényleg egy illúzió csak a 22ezer Ft amit fizettem érte az nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Piri11

2019. október 16.

Mai dögleszes kiruccanásom egyik próbája ez az illat volt. Üvegből szimatolva nagyon kellemes és különleges illatnak tűnt, így gyorsan fújtam is magamra. A nyitása és az azt követő 1 órában nagyon szép és nagyon finom illatnak tűnt, amiben szépen vegyültek a gyümölcsös jegyek. Sajnos ezt követően gyorsan halványult és egy nem túl kellemes szintetikus jegy is felütötte a fejét, ami egyre inkább eluralkodott rajta. Sajnálom, hogy ilyen csapnivalóra sikerült, pedig olyan ígéretesen indult. Csak jóindulattal 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

Tiziana

2019. szeptember 28.

Jó ez a név!! Nekem például az az Illúzióm támadt tőle, hogy megint Capri szigetén járok.
Ott van az a híres parfüm műhely (Carthusia) a hangulatos boltjával, ahová ha belép az ember,
pontosan ezt a fajta fügés-citrusos nagyon természetes illat egyveleget érzi. Sokfélét
kínálnak, mégis ez a kicsit kesernyés, vastag héjú citrom illata a legjellegzetesebb.
Ebben az üvegben benne van a nyaralás-hajózás-mélykék tenger- mediterrán életérzés
egy az egyben. Leszáradás után a narancsvirág kissé szúrós illata dominál,
de nem sokára teljesen bőrközelivé válik, és el is tűnik. Nem szabadna Eau de Parfumként árusítani,
épp hogy megüti tartósságban az EDT szintjét !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

egy az egyben. Leszáradás után a narancsvirág kissé szúrós illata dominál,
épp hogy megüti tartósságban az EDT szintjét !!

Heloise

2019. szeptember 5.

Az alapillata egy az egyben Dolce & Gabbana Pour Homme (1994) kék bársonydobozos férfi parfüm, ami a valaha kreált legfinomabb férfi illat. Az is, és ez is gyógynövényes nyitánnyal indít, és bár ebben nincs levendula, a fügelevéltől és az olívától lesz kesernyésen fanyar, ami miatt annyira hasonlóvá válik a kettő.
Bár az férfi parfüm ez meg női, pont az az apró nőies (narancsfa)virágos csavar került ebbe, ami a Pour Homme-ból természetesen hiányzik.
Végre valami egyedi a tucat illatok színpadán! A címe teljesen jól illik hozzá: Illúzió...a régi letűnt idők felidézése...
Aki szerette annak idején a hozzátartozóján érezni a D&G Pour Homme-ot, most nosztalgiázva fújhatja magára is... :-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

momo

2019. augusztus 28.

Semmi újat nem tudok írni: csodás illat lenne, ha megmaradna. De nem marad. Az illat 5, a tartósság 1, az átlag 3. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Aquariusgirl

2019. augusztus 19.

Nagyon különbözik az eddig megjelent testvérkéitől. Ha vakon tesztelem, nem találtam volna ki, hogy ő egy Bottega. Nekem füge, bergamott, narancsfa virág a sorrend, amit fel tudok fedezni benne és ez intenzitási sorrend is. Nem rossz illat, bár valószínűleg nem venném meg. A szilázsa és a tartóssága viszont márkáját meghazodtolóan botrányos. Ezért én is csak - jószívűen szintén - három csillagra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Parfuwoman

2019. augusztus 14.

Parfümös pályafutásom kezdetén összekevertem a Neroli és a narancsvirág illatát,pedig baromira különböznek .Most viszont azonnal kiszúrja az orrom és onnantól nekem egy parfüm mínusszal indul,annyira nem szeretem . Itt is nerolis a kezdés ,de ez szerencsére hamar átvált egy fás,fekete teás hatású éteri illatba. Nagyon visszafogott és bőrközeli illat,szerintem már túlságosan is,3-4 fújas a minimum,hogy érezni is lehessen. Így hamar elfogy a minta,bár nem bánom,ez nem annyira az én világom . Javasolnám a Jacomo art collection 08-at,az rajtam hasonló ,teás finomság,csak ennél intenzívebb és tartósabb (bár az sem egész napos,4-5 órás ).Tartóssága valóban nem az erőssége,fél óra után már rendkívül bőrközeli. Az illat maga 4-es,ha a ház sajátjaik és a többi designer illatot vesszük ,ez egy kreatív alkotás . Viszont a tartósság és a sillage (hiánya ) miatt nem adhatok többet 3-nál,igazából még ezt is jószívűen adományozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)