Bourjois

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid!

Vaszilissza

2017. március 5.

Egy essence vagy egy moyra kb 400-500 ft.. na ez a 4-5x-e és szerintem semmiben nem tud többet mint ezek... az ezüst csillámos van meg, de már 3-4. nap lepattogzik..az ecset praktikus..Átlagos körömlakk k**va drágán :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Vanília

2016. augusztus 6.

Csillámos lila színben vettem meg és csakis arra használom, hogy a gél lakkom "tartósítsam": ha kezd lenőni és érzékenyebbé válni, kicsit felmattosítom a felületet és a csillámos lakk megerősíti a felületet - ez jó megoldás (megjegyzem, egy körmös ajánlotta), mert nem kezd el megrepedezni a lakk és a lenövés sem látszik. Viszont annak ellenére, hogy egy réteget ígér a lakk, alapszínre is legalább két, de inkább három rétegre van szükség, hogy beterítse a körmöt és elég csillámos legyen a felület. Az ecsettel és a száradással nagyon elégedett vagyok, villámgyorsan kész lettem a lakkozással, több rétegben is. Szép lett az eredmény, de még nem használom elég régóta, hogy azt is meg tudjam mondani, tényleg ki lehet-e tolni a gél-lakkozást akár három hétre is. Azt majd megírom később, hátha másnak is jó tipp:)
Update: átment a teszten, ki lehet tolni a gél-lakkozást, szükség esetén kicsit igazgatva egy-egy érzékenyebb repedést szerintem akár négy hétre is, úgyhogy megkapja tőlem a max. csillagszámot, amit eddig nem ítéltem oda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Lerinka

2016. július 31.

A legjobb gél hatású lakkjaim amiket vettem. A sötétkék és a piros színeket vettem meg, pillanatok alatt fel lehet kenni, tényleg nagyon gyorsan megszárad. Gyönyörű intenzív színei vannak. Általában teszek rá valamilyen effektes fedőlakkot. Egy rétegben is kiválóan fednek. Alapozó lakkal, zsírtalanítással, reszeléssel és Sally Hansen fedőlakkal 5-6. napon elkezd pattogni a széleken (főzés, takarítás, miegymás, pelenkázás, napi rengeteg kézmosás, stb.).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

Nancika

2016. június 22.

Egy világosabb rózsaszínes árnyalatott vettem ebből még régebben, de nem fogott meg túlságosan. Nagyon sok rétegben kellett kenni a kínánt hatás érdekében, ami lassan száradt és buborékosan, és természetesen el is maszatoltam, mert nem volt türelmem kivárni. A színe különben a 20. réteg tájékán tényleg szép volt, de szép színeket kaphatok ennél olcsóbban és jobb minőségben is. Viszont az ecset az tetszett, illetve sokáig tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

geszter

2016. június 5.

Rouge Poppy árnyalatot vettem, bolti első felindulásból, csak utólag néztem meg a véleményeket, aggódtam is, de kár volt.
Az ecset szuper, gyorsan, könnyen lehet vele festeni. Az egy perces száradás azért elég merész, inkább 3-4 perc alatt lesz jó. Én két rétegben vittem fel a tartósság kedvéért, de egy rétegben is szépen fest. Volt géllakkom, ezért azt mondhatom, hogy túlzás hogy gél hatású a megjelenése, de közelít.
Gyakorló anyuka és háziasszonyként napi kétmilliószor mosok kezet, fürdetek gyereket, végzek házimunkát (kivéve mosogatás) etc, így 2 napig hibátlan volt a kezemen, a 3. napon a vége kicsit kopott de ezt csak én vettem észre, a 4. nap viszont már csúnyán kopott, így lemostam. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy rövid körmeim vannak, nem érnek túl az ujjhegyen, lehet hogy ez is befolyásolta, hogy ilyen jól bírta.
Összességében elégedett vagyok, mert gyorsan festhető, viszonylag gyorsan szárad, és a lélektani 3 napot bírta. Az ára borsos, kedvezménnyel vásárolva is nagyot nyeltem a kasszánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

ALettah

2016. április 9.

A borsos árához képest gyenge. Egy sötét bordó árnyalatom van meg.
Pozitívumok: szép szín, szép csillogás, praktikus ecset.
Negatívumok: a megfelelő színhatáshoz 2-3 réteg kell, rohadt lassan szárad (1 second - röhög a vakbelem!), picit folyós, alaplakk nélkül megfogja a körmöt és nagyon nehéz lemosni. Tartóssága átlagos, nálam kb 2 nap fedőlakk nélkül.
Nem veszem újra, sokkal olcsóbban ennél jobb minőségű lakkokat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

A borsos árához képest gyenge. Egy sötét bordó árnyalatom van meg.
Pozitívumok: szép szín, szép csillogás, praktikus ecset.
Nem veszem újra, sokkal olcsóbban ennél jobb minőségű lakkokat lehet kapni.

SzandrASD

2015. szeptember 24.

Semmi különös, csak színébe szerettem bele. Max. 5 napot bír ki fedőlakkal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

zafira

2015. szeptember 9.

Vegyesek az érzelmeim..... 2 db csillámos van meg nekem a feketét elég két rétegben felkenni viszont a lilásból három réteg kellet.... Lassan szárad és nekem szélesek a körmeim nem elég egy húzás de az ecsete nagyon tetszik. Rajtam nagyon tartós 4 napja van fent és meg se kopott ,fedőlakk nélkül ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

kea

2015. május 22.

Sötétbordó árnyalatban van. Alaplakk nélkül rondán megfogja a körmömet. Erős túlzás, hogy egy perc alatt szárad. Két rétegben szép, de kell rá fedólakk - a Moyra Megaglossával valóban szép géllakk hatású fénye van. 3-4 napot bír. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 22.

1Julia

2015. május 19.

Hatalmas átverés! Használhatatlan! Kidobom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 19.

Hatalmas átverés! Használhatatlan! Kidobom.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate