Bourjois

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid!

Gaddemon

2015. március 31.

Hatalmas pénzkidobás volt. Eleve nem szeretek sok pénzt kiadni egy lakkért, de annyira beleszerettem a színbe (bordó), és gél hatást + villámgyors száradást ígért, hogy végül elhoztam. Semmi nem igaz, ami rá van írva. Nincs gél hatása, de ez nem is lényeges. Borzasztó lassan szárad! Mikor az ember azt hinné, már jó, elkezdek 1-2 óra (!!) elteltével óvatosan tenni-venni, és mindenhol "benyomódik", a felülete máris nem sima, kifejezetten ronda. A színe 1-2 nap alatt elvész, átmegy egy sötét, egészen ronda árnyalatba, plusz kopik is le rendesen. Nevetséges, hogy 2000 Ft-ot elkérnek ilyenért, a 200 Ft-os Aden lakkjaim háromszor annyi ideig bírják! Soha többé nem veszek ilyet, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

storm28.oe

2014. december 28.

Tartos,nagy ecsetes kiszereles miatt szuperkonnyen es maszatmentesen tudom felvinni a lakkot a kormeimre.Sajnos csak 2retegben fed normalisan,de legalabb nem csikozodik felvitelkor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

kovizsuzsi0

2014. november 24.

Ennyi pénzért sokkal jobbat vártam... Két rétegben fed csak rendesen, és úgy viszont extra hosszú ideig szárad. A festés után több óra elteltével már megnyugodtam, hogy mindenhol szép maradt, nem kaptam bele, erre elkezdtem főzni és a 10-ból 3-4 körmöm annyira csúnya lett, hogy újra kellett festeni... Nekem a halvány rózsaszínű van meg, és szerintem a színe is semmi extra. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 24.

ladybird80

2014. november 2.

Az egyik kedvencem, főleg az ecset miatt, könnyű kezelni és pillanatok alatt kész van a manikűr - anélkül, hogy utána a körömágybőrről kapargatnám a lakkot napokig. :) Szépen terül a szín, nem csíkozódik és elég tartós, napokig fent marad. Eddig a Fuchsia árnyalatot próbáltam, de szemeztem már a sötétpirossal is, azt hiszem, az lesz a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

lzsoficim

2014. október 23.

Nekem egy sötétbordó szín an meg,őszre választottam. Az elején megijedtem,mert az ecset nyakig a festékben állt és nem tudtam hogy lehúzni a felesleget az vegcse szélén. Aztán ezen túllépve már semmi gondom nem volt. imádom ezt az ecsetet, csak egy-két sitty-sutty és kész a manikür:) Gyorsan szárad szerencsére.
Ami viszont a LEGJOBB benne, hogy extra tartós!!!Rólam minden leppattog 2 nap alatt,de ezt az 5. napon mostam le! Semmi nem tudta még ezt nyújtani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

lupzsu

2014. szeptember 19.

Egyáltalán nem éri meg a pénzét... Festés másnapján lepattog, csinálhatok vele bármit. Ráadásul a fénye sem olyan, mint amilyen egy gél körömlakknak lennie kéne. Ezerszer jobb a Sally Hansen Salon Manicure!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Heni991

2014. szeptember 15.

Nekem a levendula árnyalat van meg, teljesen elégedett vagyok vele. Gyönyörű a színe, egy mozdulattal felvihető, nem marad csíkos, gyorsan szárad, könnyen le lehet szedni, tartós. :D Ezentúl csak ilyen körömlakkot használnék, ha tudnám hol lehet beszerezni, ezt ugyanis ajándékba kaptam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

annapanni

2014. augusztus 23.

Rendszeresen újravettem régebben a cseresznyepiros 7-es árnyalatot, ami tényleg egy percen belül gyorsan száradt és gyönyörű volt. Egy rétegben, egyetlen ecsethúzással fel lehetett kenni. Most felbontottam egy újabb kiadást, botrányos lett. A sötétbordó lassan szárad, nagyon lassan. A kedvenc színeimet nem is látom, lehet, hogy beszűntették. Kár:( Ecset ötös, de a többi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

nagyheni92

2014. augusztus 23.

Nekem csak egy darab ilyen körömlakkom van, a 16-os a Bleu moonlight nevezetű csillámos sötét kék, majdnem már fekete, szerintem álom szép, gyönyörű! Mindig is ilyenre vágytam *.* Na szóval...szerintem... (ezekszerint) minél sötétebb színű egy körömlakk annál tartósabb (?). Nekem nagyon tartós! Mondjuk persze nem 1 perc alatt szárad, de nem bántam meg, hogy megvettem. a Többi árnyalatról nem tudok véleményt adni, de én azért adok neki 5 *-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

francais

2014. április 28.

Egy rétegben 12 óra hossza alatt sem száradt meg, cafatokban jött le a körmömről.
Egyetértek Bajbussal, ugyanez a tapasztalat, csak én fél nap időt hagytam neki a száradásra. A rouge in style nevű árnyalat volt meg. KUKA!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate