Bourjois

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid!

Bajbus

2014. március 31.

Őszintén életem legszörnyűbb körömlakkja. Halvány, babarózsaszín árnyalatban vettem meg, az üvegben iszonyú szép színe van. Egyrészt nem szeretem az ecsetét, nagyon sok festéket vesz fel, lehúzom, lehúzom, lehúzom és még mindig sok... egy rétegben felkenve semmilyen színe nincsen és kicsit csíkos is. Két rétegben felkenve viszont SOHA nem szárad meg, másfél óra ücsörgés után sem volt kemény a körmömön, ennél még egy Avonos lakk is gyorsabban szárad... többszöri kísérletezés után is sajnos kuka! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

galagonyanya

2014. március 17.

A 28-as bordó árnyalatot vettem meg, ez a kedvenc színem. Egy rétegben a legszebb a színe, két rétegben már szinte túl sötét. Valóban könnyű a felvitel a széles ecsettel, annyira, hogy néha pont ezért rontottam, mert hanyaggá váltam. Nem is ez volt a baj. Ami történt, az szerintem a fedőlakk (szintén Bourjois) hibája. Ezidáig Oriflame fedőlakkot használtam, de gondoltam, a Bourjois biztos sokkal jobb. Hát nem. Olyan szinten nyomódott összevissza az éjszaka folyamán szinte valamennyi körmöm, hogy csak azért nem álltam neki acetonos vattával a lemosásnak, mert reggel lévén siettem. Most este ez volt az első dolgom... szóval nem tudom, ki vagy mi hibázott, de valahogy az első találkozás nem hagyott bennem pozitív emlékeket. Remélem, a következő próbálkozás már sikeresebb lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

lilla.kiraly

2013. december 9.

Nekem egy nagyon halvány rózsaszín van meg:) Sokkal gyorsabban szárad, mint a többi körömlakkom, de azért nem 1 perc. Tartóssága közepes. Olyan 4-5-6 akár 7 nap. Ez a lakkom másfél(!!) éve van meg és még mindig nem száradt be, és még mindig ugyanolyan jól teljesít:DD Nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

tengeritehen

2013. november 18.

Ma vettem meg az elsőt(!), miután elolvastam a kommenteket éreztem, hogy nem szabad világos színt vennem. Sierülttalálnom 1 (egyetlen) darab 16-os Bleu moonlight árnyalatot, sötétkék, majdnem fekete - ááálomszép! :)
És igen, gyosan megszáradt (nem egy perc, de kb másfél).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

És igen, gyosan megszáradt (nem egy perc, de kb másfél).

L.A.Izabella

2013. november 7.

Elég érdekes ez a lakk. Anyukámnak van belőle több szín. tegnap előtt kikentem a körmeimet a legvilágosabb rózsaszín lakkal. A nevét és számát ne tudom. Kicsit csillogós. Gyönyörű színe van. Még fél óra múlva sem száradt meg, úgyhogy az első kenést le is mostam, mert sikerült belenyúlnom. Kikentem rögtön utána másodszorra is. Leültem, megnézetm egy másfél órás filmet, és még akkorra sem száradt meg teljesen. Reggelre csupa takarómintás lettek a körmeim. És csak 2 rétegbe kentem föl!!!! Viszont egy másik, (pirosas rózsaszín) tökéletes. Gyorsan szárad és nagyon tartós. Ez miatt kicsit kétes véleményem van a termékről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

zsuzsuska

2013. szeptember 23.

nekem a 25-méli melon árnyalat van meg,de nem vagyok megelégedve vele,teljesen más felkenve mint az üvegben.barack szín és amikor felkenem narancsos színű,nem tetszik.és nagyon lassan szárad,semmiféle egy percről nincs szó.az első réteg még úgy ahogy szárad,de a második az katasztrófa.legalább egy óra mire olyan lesz,hogy nyúlkálhatok mindenhova,de még akkor sem az igazi.az ecset az nagyon jó meg kenni is jó,de nekem ez egy csalódás akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

beautymaniac

2013. szeptember 20.

Nagyon szuper körömlakk, vékony rétegben gyorsan szárad, gyönyörű élénk színei vannak, nagyon tetszik. Egyetlen problémám van vele, hogy gyorsan kopik, bár ez egy fedőlakkal orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

SanTessa

2013. augusztus 25.

Az egyik kedvenc körömlakkom! Nem szárad fénysebességgel (főleg a rózsaszín árnyalatai), de jobb a többi bourjois lakknál. Az ecsettel eszméletlenül pontosan és kényelmesen lehet festeni. Tartósságát tekintve nálam 5 napot bír. Szívből ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Vermilion69

2013. augusztus 25.

Imádom (11es árnyalat). Rosszak a körmeim, másnap minden körömlakk lejön, de ez ha két rétegben festem fel akkor 5-6 napot is bír, ami nálam nagyon sok idő. Azóta elkezdtek nőni a körmeim is, mert nem törnek be folyamatosan. A színe gyönyörű, bár 2 réteg lassabban szárad már és reggelre párnyanyomatos lesz sajnos, de még így is az abszolút kedvenc. Akcióra vadászok, mert 2ezer forintot kicsit sokallok érte akármennyire is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Dönci

2013. augusztus 22.

Tökéletes. Szerelmes vagyok. Imádom. Nagyon. Az In the navy árnyalatot vettem meg,ami egy gyönyörű királykék. 1(!!!) rétegben tökéletesen fed, és a színe is olyan, mint az üvegben. Felkenni egy álom. Az állaga és a pigmentàltsága ennél jobb nem is lehetne.Az ecsete... jajj, a legjobb ecset a világon. Nekem kicsit túl széles a kisujjamra, de ennyit kibírok, ugyanis olyan jól van lekerekítve a vége, hogy nagyon szép íveket sikerült festenem a körömágyamnál. Viszont egyáltalán nem csíkoz, és egy kezemen elég volt 1x belemártanom az üvegbe az ecsetet, mégis sikerült szép vékony és egyenletes rétegben felkenni. Nem igazán lehet elmagyarázni, de szerintem aki próbálta, az tudja, hogy miről beszélek. Hiperszupergyorsan fényesre szárad fedőlakk nélkül. Ezek utàn a tartóssága nem igazán izgat, főleg hogy 2-3 naponta úgyis újrafestem. De ha mégis tovább hagynám fenn, mert gyönyörű, akkor majd updatelek. A Müllerben 2000 forint, ami ugyan nem a legolcsóbb, de most vasárnapig érvényes a kupon, amivel 30% kedvezményre vagyunk jogosultak. De most, hogy megvettem, az eredeti árat is kifizetném érte :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate