Bourjois

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid!

GlamourAndStyle

2013. augusztus 12.

A Green Fizz fantázianévre hallgató álomszép pisztáciazöld színre vadásztam kb. május óta, de csak augusztus elején pillantottam meg az egyik Müllerben, a legújabb kollekció tagjaként. Nagyot dobbant a szívem, amikor messziről kiszúrtam a nyári álomszínemet (az egész nyaras türkiz- és korallmánia után), és próbálok felkészíteni mindenkit, aki esetleg még nem látta volna a kollekciót, hogy hatalmas késztetést fog érezni az összes szín beszerzésére annyira gyönyörűek. Van egy pár Bourjois körömlakkom, de ebből a gélesből ez az első.
Az állaga nekem pár fokkal sűrűbb a kellemesnél, viszont cserébe igazi "tömény" lakk, erősen pigmentált, jól fed, ha nagyon sietünk (és nem annyira barázdás a körmünk felülete) egy rétegben is elég, két rétegben maga a tökély igazi gél finissel. A színe pont olyan, mint amilyen az üvegben és, mint mondtam nem kell 3-4 réteg ahhoz, hogy elérjük a kívánt harsogó, neon hatást, tényleg tökéletes, maga az álom. Az ecset nagyon széles és lapított, közepes hosszúsággal, én az ennyire vastagért már nem vagyok oda, viszont a festék sűrűségéhez pont ez a fajta illik, el nem tudnám képzelni mennyire ronda lenne az eredmény egy keskeny, hosszú ecsettel, szóval ez jól ki van találva, két húzással biztos, hogy készen van egy köröm.
Az, hogy egy perc alatt szárad meg a köröm hazugság, méghozzá nem is kicsi. Az egyetlen réteg kb. 5 perc alatt száradt meg teljesen, a kettőt számomra lehetetlen megúszni gyorsszárító fedőlakk nélkül, mert állandóan belekaptam vagy barázdás lett. Legelőször alaplakkal próbáltam (Sally Hansen Double Duty) és kezdtem arra mérges lenni, hogy egy örökkévalóság mire megszárad a lakkozásom, de később kiderült, hogy sajnos ez a Bourjois hibája, alaplakk nélkül is ugyanilyen lassan száradt, főleg az iszonyat melegben. A száradás mellett nekem második nagy negatívuma, hogy buborékosodik, először ezt is az alaplakk hibájának tudtam be, de bele kellett törődnöm, hogy ez bizony az álomzöld számlájára írható. A buborékosodás egyébként fedőlakkal valamennyit korrigálható, de azért a számomra tökéletes lakkozástól távol áll. Valószínűleg a bubik a viszonylag sűrű állaghoz köthetőek, sajnos nem tudom annyira vékony rétegben felvinni, hogy ne hólyagosodjon fel egy kicsit, de egyébként az álomszín miatt ezt elnézem neki, mert annyira nem zavaró. A tartóssága sem kiemelkedő, 2-3 nap után kezd egy kicsit elválni a köröm végétől, ami nagy kár, mert szívesen élvezném a színt egy hétig is akár.
Összegezve ami a minőséget illeti azért jobbra számítottam 2000 Ft-ért, ha nem lenne ennyire gyönyörű színe csak 3 csillagot adnék, amiatt viszont megéri ez a pár bosszúság, úgyhogy legyen 4 csillag, de ez nagyon vajszívű pontozás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

fruzsi94

2013. augusztus 2.

22 turquoise block árnyalata ma egy hete van a körmeimen és 1-2 helyen kopott csak (általában rajtam egy körömlakk 2 napig bírja..)
gyönyörű a szín, a fedés. imádom a kiszerelést, az ecsetet, mindent!
kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

gyönyörű a szín, a fedés. imádom a kiszerelést, az ecsetet, mindent!
kedvencem lett!

KrémesenSzépAzÉlet

2013. július 22.

Imádom őket! Ha nem tapasztalom, akkor nem hiszem el, hogy egy rétegben is képes az egyenletes fedésre. Az ecset kialakítása miatt pedig rengeteg időt és energiát spórolhatunk. Nagyon megéri az árát! Az új Shine Edition pedig csodás színekkel gazdagítja a felhozatalt, a Blue No Blues nyári kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

daisy

2013. július 13.

A Krémmánia boltjából rendeltem meg a levendula színt, sose vennék amúgy ilyen lakkot, de beleszerelmesedtem a karkötőbe!Ezúton is köszönöm, Krémmánia!:o) Szóval a színe nem tetszik igazán, de erről csak én tehetek hogy mégis ezt vettem, ezért nem vonok le pontot.Hihetetlenül könnyen kezelhető,nagyon praktikus az ecset, még az elsőre ormótlan nagynak tűnő kupak-ecset-üveg se zavaró egyáltalán, jól kézreáll.Hamar szárad,és tényleg elég az egy réteg.A körömvégekről kicsit kopik egy-két nap után.Biztos hogy fogok venni másik színt, ha eljutok olyan helyre ahol van, mert amerre én járok nem lehet venni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

gabbica

2013. július 3.

Én a 07- fuchsia bucolique színt használom,gyönyörű, egy rétegben tökéletesen fed, fényes száradás után is. tartóssága rendben, az ecsettel nagyon könnyű dolgozni! Az árát nem tudom, én a bourjois beauty'full volume szemspirálhoz ajándékba kaptam egy rendes 9ml-es lakkot, így aztán abszolút megéri a kettő 3200ftért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

biolumi

2013. június 9.

Nekem a 12-es Rouge Obscur van meg,szép a színe és meg vagyok vele elégedve.
Egyedül az ára nem tetszik benne... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Nekem a 12-es Rouge Obscur van meg,szép a színe és meg vagyok vele elégedve.
Egyedül az ára nem tetszik benne... :D

Detti

2013. május 29.

Kölcsön kaptam kipróbálásra. Nem gondoltam, hogy ennyi különbség van 500 és 2.000 Forintos körömlakk között. Nekem tényleg nagyon hamar megszáradt, pedig ilyesmiben eléggé türelmetlen vagyok, és elég volt egy rétegben is felkenni. Az ecset először kicsit furcsa volt, de bal kézzel használva szerintem sokkal jobb ez a fajta ecset, mint a vékony. 2 napja van fent, eddig nem kopott, nem pattog, pedig nem kímélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

jibjab

2013. március 22.

Nagyon sokáig vadásztam igazán szép piros lakkot. Itt megtaláltam, de egy bordó árnyalatát is használtam. Többször újra vettem. Nagyon jó az ecsete, jól lehet vele dolgozni és gyorsan szárad. Én a lábkörmeimen használtam és tartósnak is bizonyult ahhoz képest, hogy a gyorsan száradó lakkok általában hamar le is pattogzanak. Szép csillogó maradt akkor is ha nem tettem rá fedőlakkot. Más termékcsalád más színére váltottam ezért lettem hozzá hűtlen, de nyáron lehet, hogy visszatérek, mert nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Pocahontas

2013. március 18.

Imádom! Tetszik az ecsete! Ezzel végre nem kell bénáznom! Jó az anyag is, nem csíkozódik! Bárcsak még jobban szélesítenék a színkínálatot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

oaxaca

2012. október 21.

Nagyon szép színei vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 21.

Nagyon szép színei vannak

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate