Bourjois

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid!

Nessy

2012. július 27.

Egy tejcsoki színűt próbáltam, a festés nagyon egyszerű, a lakk állaga pont jó, az ecsete tényleg zseniális! Egy rétegben fed, pedig én nagyon kényes vagyok az egyenletes, nem áttetsző fedésre... Gyorsan szárad, tartósságát nem tudom megmondani, mert csillámos fedőlakkal bolondítottam. Nagyon gondolkodom hogy vegyek még, bár sajnos nem a legolcsóbb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

vivuss87

2012. július 18.

szuperjó, bár nem vagyok egy nagy Bourjois rajongó de ez egy álom ez a lakk. Széles ecset, de mégis pontos, precíz felvitel. Gyönyörű színe van, 1 rétegben fed, szép fényes marad száradás után is.Elég hamar szárad, na nem 1 perc, de hamar. Tartósságát nem tudom. Én kesztyűben mosogatok és fedőlakkot is használok:)
szerintem veszek még 1 színt:D

nos megvettem egy másik színt is, azt a korallos, csillámosat, aminek gyönyörű színe van, viszont már korán sem olyan tartós, és nem is fed egy rétegben mint a pink színű. De ettől függetlenül nem bántam meg, gyakran nyúlok hozzájuk. Egy strandolós, nyaralós hetet viszont nem bíznék rá...kár, pedig ezért vettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

szerintem veszek még 1 színt:D

krisztinakoteles

2012. július 13.

Borzasztó nagy csalódás. Nem ér ennyi pénzt. A színébe szerettem bele, de az ígéretek ellenére borzasztóan lassan szárad. Másnap pedig már kopik is. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

ancsika3

2012. július 2.

Alap és fedőlakk nélkül, két rétegben van a körmeimen. Jól bírja a strapát, én nem kímélem. :D Tényleg fed egy rétegben is. Sajnos nem annyira fényes, mint vártam. Én a 06-os azaz Rose cupcake árnyalatot választottam. Csodás színe van. Biztosan fogok más színben is venni. Az ecsetet imádom, nagyon tetszik, hogy ilyen széles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

svenimeni

2012. július 2.

Ezek a körömlakkok csodásak, megérik a pénzüket, imádom őket.

Ezek a körömlakkok csodásak, megérik a pénzüket, imádom őket.

TPSB

2012. június 21.

Szuper termék! A Bourjois széles ecsetet már ismertem korábbról, gyönyörűen lehet vele dolgozni. A lakk egy rétegben tökéletesen fed. Szuper gyorsan lehet vele dolgozni, egy húzás és kész is van egy köröm. Nem csíkosodik és gyorsan szárad. 2000Ft, de megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Ancsi78

2012. június 21.

Ez az első "drága" körömlakkom, és azt kell, hogy mondjam, nagyon megéri az árát. Coral árnyalatot vettem meg, amivel így utólag nem vagyok teljesen kibékülve, de ez az én hibám, nem a lakké. Amúgy elvileg ez egy csillámos árnyalat lenne, azért ezt választottam, de ez felkenve nem annyira látszik, örültem volna, ha kicsit csillámosabb. Az ecsete nagyon jó, a legjobb, amivel eddig találkoztam. A lakk is szuper. Eddig csak lábra próbáltam. Tényleg szépen fed egy rétegben is, nem lesz csíkos, csak a mennyiséget kell jól eltalálni. A száradás nálam azért több volt, mint 1 perc. Alap és fedőlakk nélkül kentem fel, hogy teszteljem, kb. két hét után mostam le, de semmilyen kopást vagy sérülést nem tapasztaltam rajta. Az első lakkom, ami felkenve tök ugyanolyan, mint az üvegben. Arra számítottam, hogy 1 rétegben halványabb lesz, mint ahogy az általában lenni szokott. Hát nem. Így nekem kézre túl erős. Volt egy egész világos rózsaszínes csillámos árnyalat is, szerintem beszerzem azt is. A többi sima fényes.
Müllerben és Douglasban is láttam, 2.000.-Ft körül volt, de akcióban 2 db. 3.000.-.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate