Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2012. január 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Leheletkönnyű, olajmentes alapozó, mely olyan kipihentté teszi a bőrünket mintha 10 órát aludtunk volna!

Kiszerelés: 30ml

esztycske

2012. március 13.

Nagyon szeretem. A fedése nem túl erős, de akinek nincsenek komolyabb bőrhibái, annak épp elég. A pumpás adagoló miatt szerintem sokkal gazdaságosabban lehet használni, mint a tekerős kupakúakat. Tetszik, hogy nem mattít le, de nem is csillog, hanem egy egészséges ragyogást ad az arcnak (én sokszor nem is púdereztem utána). A 10 óra alvást persze nem helyettesíti, de egész jól próbálkozik vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Picieri

2011. július 19.

Egyetértek UnVraiAnge felhasználó véleményével! A tapasztalatom szinte megegyezik, szintén kellemes a finom lágy textúra, viszont a fedése nem erős, ami valahol jónak mondható, mert nincs az a maszk hatás. Nekem kombinált bőröm van, T-vonalban zsírosodásra hajlamos, de amikor felvittem az arcomra elég sok helyen fénylett, nyílván a textúra miatt is, bár egy kicsit zsírosabbnak tűnt nap végére. Talán ez lehetne tapasztalatom szerint az egyetlen hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

UnVraiAnge

2011. július 9.

Egy igen hosszú éjszaka után, miután konstatáltam, hogy most már kár lefeküdnöm, mert úgyis fel kell kelnem 1 óra múlva, próbáltam ki ezt az alapozót, remélve, hogy valóban úgy fogok kinézni, mint aki 10 órát aludt, habár ez elég lehetetlennek tűnt akkor (még).
Ugyan számomra is hihetetlen, azonban azt kell, mondjam, hogy ez a finom, barackos illatú, hihetetlenül könnyű textúrájú alapozó tényleg csodát tett az én pihenésért (és kávéért) könyörgő arcommal! Szépen kiegyenlített a bőröm tónusát és egészségesen ragyogóvá tette pillanatok alatt. Engem azonban inkább emlékezet színezett hidratálóra, ugyanis a fedése pehelykönnyű, vagyis a komolyabb bőrhibákat, pattanásokat nem fogja elkendőzni. Én személy szerint csak azt bánom, hogy a tartóssága nem túl hosszantartó, de hát aludni is kell valamikor, nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 9.

kat

2011. április 5.

Állagát tekintve kicsit híg, minden más szempontból viszont kiváló alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 5.

Állagát tekintve kicsit híg, minden más szempontból viszont kiváló alapozó.

afonya

2011. március 20.

szerintem az árán magasan túltesz ez az alapozó. Nagyon jó minőségű, nem komedogén, nem okoz pattanásokat...stb. elfedi a karikákat a szem alatt...Én nagyon meg voltam vele elégedve! Két bajom volt vele így utólag, hogy nincs benne fényvédő, és műanyag flakonban van...csak emiatt nem vettem még egyszer ilyet, de az tény, hogy amikor ezt használtam, mindenki dicsért, milyen szép a bőröm és milyen kipihent vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).