Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
Milendoria

2014. április 15.

A jó vélemények hatására vásároltam meg, és bár nem rossz, nekem valahogy nem igazán vált be.
A fedése nem rossz, de nekem a Healthy Mix Serum valahogy jobbnak tűnt, és ebből többet is kell használnom. A csomagolás praktikus, bár egy kicsit talán kevés van benne (igaz, árban is olcsóbb mint az alapozóik). Ami miatt nekem nem teljes az öröm: a homlokon nagyon kihozza a hámló bőrt, amit eddig még egyik másik alapozónál sem tapasztaltam - és hiába radíroztam le előtte, nem segített. A másik, hogy valamiért csíkos lesz, hiába viszem fel ecsettel vagy ujjal, teljesen mindegy - nem terül szépen, valahogy nem találtam rá hogyan lehetne jól használni.
Szóval amúgy nem egy rossz termék, de nekem nem igazán vált be. Még azért folytatom a kísérletezést, reménykedek hogy megbarátkozunk.

14/04/14 Update: azóta sokkal jobban összeismerkedtünk, ehhez nyúlok minden nap, nagyon megszerettem. Előfordul hogy a bőrt kicsit rendbe kell szedni alatta, de csodásan fed, természetes, könnyű állagú, úgyhogy megérdemli az ötöst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

lejlova

2014. április 14.

Akartam már régóta egy CC-t, a rohanós napokra, amikor nincs kedvem a sminkeléshez, vagy nem igazán kívánja meg a napom, hogy alapozózva, púderezve járkálak ide-oda. Eddig az riasztott vissza hogy elég problémás a bőrőm, mindg van pár pattanásom vagy hegem így gondoltam egy CC sokat nem is javíthatna a helyzeten. A Max Factorral szemeztem én is, de nekem az nagyon rózaszínesnek tűnt, így inkább az egyébként is all time favourite boujois-ra esett a választásom. A színek összezavartak, mert ha jól emlékszem 4 féle volt, és én a második legvilágosabbat választottam az 53-as light beige-t, pedig elég világoska vagyok, de mégsem annyira. Szóval sokat dilemmáztam, mert az Ivory túl világosnak és rózsaszínesnek tűnt, de ugye ez mindig zsákbamacska picit. Egy picurkát sötét csak, de nyárra teljesen ideális, meghát most is ez van rajtam. Nagyon tetszik ez a folyós állag, ujjakkal nagyon szépen fel lehet vinni, természetes fényesebb finishe van és ami a legjobb, hogy elég jól is fed. Kényelmes viselni, nem árt a bőrnek, azt viszont nem érzem, hogy hidratálna. Pedig az is lenne a feladata. Csak ezért a 4csillag, mert amúgy nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

senskin

2014. április 13.

Nos, akkor erről a CC ről annyit, hogy az Árkád magazin egyik számában jutottam egy kisebb kiszereléshez. Így próbáltam ki...
A színe már alapban sok volt, de ez sem riasztott vissza attól, hogy tegyek vele egy -két próbát.
Az illata erősen emlékezet Yves Rocher legújabb rózsás alapozójára, amit nem szeretek.
Feltettem, nagyon szépen kisimítja a homloki mérges -vonalakat is. Szépen elsimítja a szem alól az épphogy nem látható ráncoskákat is. Mindez frissen feltét után.
Alapjában véve nekem hajlamos átütni a zsírosodás a bőrömön, most még egyelőre nagyon selymes, kissé szárazabb érzetet okoz a bőrön.
Látványosan kisebbé teszi a pórusokat,
Nagyon sok benne a szilikon, ez tény. Ettől függetlenül nagyon jó, mattítja a bőrt. Egyenletessé, finommá teszi.
Alá hidratáló kell! Hiába hajlamos zsírosodni, ez elkerülhetetlen. Kicsit érzékeltem szárító hatást. Erre figyelni kell.
Hosszútávúan nem tudom tesztelni, mert nem veszem meg mostanság a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

Látványosan kisebbé teszi a pórusokat,

Nickeyson

2014. április 7.

Körülbelül 3 hete használom és eddig nagyon jól bevált.Kellemes az illata és jó a fedése is, nem vettem észre azt sem, hogy szárítaná a bőrömet. Kicsit sok a 3500 forint, de a Müllerben adtak mellé egy micellás vizet(ami szintén nagyon jó), úgyhogy összességében így már elfogadható az ára is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

lipstick1005

2014. április 7.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a cc krémet mert annyi jót hallottam róla..
Első felkenésnél meglepődtem milyen jól fed és beleilleszkedik a saját bőrszinembe,ez plusz pont.
Kellemes illata van,jól formálható állaga,plusz pont.
Már egy hónapja használom és nekem elég rémesen kikezdi a bőrömet..kisebb pattanásokat és miteszereket okoz,ami ahogy most látom a tömérdeknyi szilikonnak köszönhető ami benne van.Kevert bőröm van,a szárazabb részeket szép egészséges fényűvé varázsolja,ám T-vonalban erősen púderezni kell.Szóval szerintem én elfelejtem ez az alapozót.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 7.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a cc krémet mert annyi jót hallottam róla..
Kellemes illata van,jól formálható állaga,plusz pont.

lily of the west

2014. március 31.

Nekem ez AZ alapozó most (még ha nem is alapozó). A Helia D BB-t próbáltam csak eddig, de nekem az borzasztóan nem vált be. Ellentétben ezzel!
Fantasztikusan beleivódik a bőrömbe, a kombinált bőröm jóó száraz részeit tonik után is remekül hidratálja, mindenhol nagyon száraz bőrre önmagában nem hiszem, hogy elég, de biztosan nem ront a helyzeten :)
Teljes mértékben "bőrérzet", ha értitek mire gondolok: nem csúszkál, nem ül be sehová, nem megy el onnan ahová raktam, és nincs nehéz érzete. El is szoktam felejteni, hogy rajtam van, sőt, az eddigi "sminkmentes" napjaimon is felteszem, mert egészségesnek érzem magam tőle, és mert két pillanat alatt fent van.
Néha kézzel, néha lapos alapozóecsettel szoktam feltenni, de úgy tapasztaltam, hogy alapvetően kézzel kell, úgy természetesebb az összhatás, talán a kéz melegsége miatt.
Ha "báli" alapozást akarok, akkor piros foltjaimra használok hozzá (rárétegelve) Healthy Mix korrektort, és Healthy Mix púdert csak a t-vonalra, a szem alatti kékségre pedig MAC Painterly Paint Potot, de önmagában is tartós, legalább a háromnegyedét le tudom törölni esténként az arcomról, tehát ott marad szépen.
Szerintem remek a fedése, ha valaki használt közületek Maybelline Affintone alapozót, ahhoz tudnám hasonlítani a pigmentáltságát, talán annál pigmentáltabb, és nincs az az olajos-szilikonos érzet. Én biztosan sokáig ennél maradok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Bébibogyó

2014. március 20.

A Garnier olajmentesét, illetve Max Factor CC-t használtam eddig, de ez a legjobb. Megfelelő az állaga és az összhatása, bár utána még használom a már jól bevált Healthy Mix alapozót, mert én ezt nem érzem elégnek önmagában.
Egyébként tegnap láttam a DM-ben hogy megjelent az alapozója....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Egyébként tegnap láttam a DM-ben hogy megjelent az alapozója....

CherryBlossom

2014. március 17.

Miután kiderült számomra, hogy a Healthy Mix Serum alapozót kivonják a forgalomból, elkezdtem járni a boltokat, hátha találok még egyet a színemből. Sajnos nem jártam sikerrel, így végső elkeseredésemben megvettem ezt az új CC krémet, hátha... Most napi szinten ezt használom, és tulajdonképpen szeretem is, meg nem is. Az említett alapozót számomra nem tudja pótolni, de a hétköznapokra végül is elég. A legvilágosabb színe nekem sötét, de a még éppen belefér kategória. A fedése közepes - pattanásokra, szem alatti karikákra nekem kell plusz korrektor. A finishe nem matt, hanem egészségesen fénylő, ami napközben hajlamos fényesedésbe átváltani. Plusz egy kicsit beleül a pórusokba. De, hogy jót is mondjak, szépen egységesít, üde, friss arcot varázsol, természetesnek néz ki, könnyű viselet, nem szárít, nem irritál, egész nap tartós.
4est adok rá, mert jó kis cucc ez. De nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

4est adok rá, mert jó kis cucc ez. De nem csodaszer.

BNicol

2014. március 16.

Na hát én is feltöltöttem a krémet, leírással, összetevőkkel, véleménnyel csak úgy látszik ezt hamarabb elfogadták. Akkor ide is leírom.

Mintát kaptam belőle. Sajnos a 32-es Beige Clair, Light Beige árnyalat nekem sötét lett, de így is háromszor felkentem kipróbálásra. Kellemesen eloszlatható krém. Nem szabad tőle túl sok hidratálást várni, de az én kombinált bőrömre elég, egy picit talán szárít nap végére. Finom illata van. A fedése gyenge-közepes, nekem tökéletesen megfelel hétköznapra. Félmatt finishe van, nem csillog, de mégis élettel teli, egészséges bőrképet eredményez. Erősen gondolkodom rajta, hogy teljes kiszerelésben is megvegyem.

Update: végül megvettem, de a legvilágosabb árnyalatot úgy kellett levadászni. Tetszik nagyon, bár a hidratálás kell alá, mert kiemelheti a száraz részeket. Nap végére is vállalható púder nélkül is, minimálisan fénylik csak a T vonalban a kevert bőröm. Kellemes viselni, természetes, egységes képet ad. Szeretem. Hétköznapokra szerintem tökéletes választás! Ráadásul az akció keretében járt hozzá egy micellás víz is, így duplán megérte. :)

Update: Pici fehér miteszerek jöttek ki az arcomon mióta rendszeresebben használom. Nagyon meglepődtem ezen. A szememnél pedig beleül a ráncokba, amik egyébként nem is látszódnak. Az orromnál és mellette nagyon púderes lesz, hiába hidratálok alá. És amikor felkenem utána egyből orrot kell fújnom, allergia lenne? :O Egyébként nem is olyan tartós, sajnos. Az orrfújás lehozza. Pedig annyira szerettem volna szeretni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Veronika

2014. március 16.

Amikor megláttam,hogy kijött a CC krém is,gondoltam kipróbálom (előtte a Shiseido BB-jét használtam és imádtam)! Árban mindenképp kedvező, én a CC korrektort is megvettem hozzá (Marionnaud kuponnal a korrektor ingyen volt :) )
Fedése pont olyan,amilyennek lennie kell (közepes,nem mű hatást keltve). Tartós is-tehát egésznap fent van!-
Nagyon kevés mennyiség kell belőle, egy kis púder a T-vonalra és estig matt! :)
Összességében ár-érték arányban elégedett vagyok.. a Bourjois ismét bizonyított!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Nagyon kevés mennyiség kell belőle, egy kis púder a T-vonalra és estig matt! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.