Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3699

Színkorrekcióért felelős hidratáló

SPF15-el és fehér tea kivonattal, ami energizál és élettel telibbé teszi a bőrt. Olajmentes formula.

3 korrigáló pigment található benne:

• Zöld: kipirosodás ellen
  • Barack: fáradtság jeleinek csökkentésére
  • Fehér: foltokra

Ár: 3699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 , Eladó: Mesi1st
Állapot: kb. 10 alkalommal használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalással, postán maradó levélként vagy foxpost automata
Bourjois 123 Perfect CC Cream IVORY
Ár: 2000 , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp X, XIV. ker.
Krystal

2014. március 5.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg. Érdekes jelenséget tapasztaltam. Elsőre a 34-est próbáltam, nagyon elégedett voltam az állagával, minőségével, de kicsit sötét, ezért megvettem a 33-as színben is. Már első használat után éreztem, hogy picit púderesebb hatású, gondoltam a világosabb szín miatt, de a nap végére kis kiütések jelentek meg az arcomon. Nem akartam elhinni, hogy ez okozta, ezért újra és újra kipróbáltam mindkét színt. Tudom szinte hihetetlen, de a 33 minden alkalommal kiütéseket okozott, de a 34 nem. (2 hete próbálgatom) Nem tudom melyik összetevő lehet a felelős érte, de most elég mérges és szomorú vagyok, mert nagyon bíztam benne, hogy végre megtaláltam a számomra megfelelő alapozót. Visszaolvasva a hozzászólásokat láttam nem egyedi eset, hogy kiütést okoz. Most adok neki 3 pontot, mert jobban odafigyelhetnének az összetevőkre. Aztán még próbálkozom hátha legalább a sötétebb színt tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Csillag213

2014. március 4.

Az itteni vélemények alapján szereztem be én is egyet múlt héten, de sajnos nekem érzékeny bőröm van és nem igazán vált be. Az államon apró piros pöttyök jelentkeztek már a második használat után, így nem is használtam többet. Kár érte, mert egyébként a fedése és az állaga is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

KMarcsi

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Számomra nagy csalódás. Aláhidratálok, és vékonyan viszem fel. Amint megszárad úgy nézek ki mint aki belefejelt a púderesdobozba. Olyan leheletnyi ráncokat hoz ki, amelyek eddig fel sem tűntek. Kapásból +10 év. Egy óra múlva már jobb a helyzet, nem annyira púderes hatású, viszont 3-4 óra alatt le is kopik, az orrom melletti piros foltok teljesen látszanak. Kizárólag fiatal makulátlan bőrre tudom csak ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. február 26.

Engem lenyűgözött, mindent tud amire szükségem van. A fedése közepes, természetes és főleg egészséges a végeredmény, ami hosszú órákon át az is marad. Zsíros a bőröm, de nem fényesedett ki és szerencsére nem is irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Julinka

2014. február 21.

Az összes általam használt BB-t übereli.(E.Lauder,Clinique,Mac).Szuper a fedése,nem sok,nem kevés.A csőrös csomagolást imádom.Nagyon jól eloszlatható,beszívja a bőröm,nem szárít.Nem várt felfedezés ez a krém!:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

icipiciencsilany

2014. február 17.

A márka Healthy Mix Serum alapozóját már használom egy ideje, a jó tapasztalataim miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a CC krémet is. Az állaga nagyon hasonlít ahhoz, egy gondolattal talán folyósabb, de nem vészesen. A fedése nem túl erős, közepesnek mondanám, viszont én azt vettem észre, hogy a fenn említett alapozójánál jobb a fedése, az apró hibákat egész szépen elfedi, míg a másik (bár azt is szeretem az enyhe fedése ellenére) nem igazán. Csúnyább hibákra azért kell a korrektor. Én szoktam alá hidratáló krémet használni, mert anélkül azért kiemeli a száraz részeket. Amit nagyon szeretek benne, hogy púder nélkül se fényesedik ki olyan gyorsan, azért a nap végére nekem a homlokomon kicsit fényes, de még belefér az egészséges kategóriába szerintem. Összességében én boldog vagyok ezzel a CC krémmel, jó a színe, van egy kis fedése is, nem okozott eddig semmiféle bőrhibát, úgyhogy jár neki az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

angelcare

2014. február 15.

Tegnap szereztem be X-ik BB-CC krémem.Folyamatosan próbálgatom őket az EL-től kezdve a Max Factorig mindenből van itthon,de egyenlőre ez a nyerő.A fedése nem nagy szám viszont végre találtam olyat aminek a színe is passzol (32-es light beige) és ami a legfontosabb, nem oxidálódik 20 perc után 2 árnyalattal sötétebbre mint a társai.Remélem hosszú távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Gogo89

2014. február 15.

Én is megvettem miután volt egy rossz köröm az új vichyvel. Szép a színe (legvilágosabb ivory pont illik a bőrömhöz) jó a fedése, kiegyenlíti a bőrszínemet könnyű eldolgozni ecsettel. Az én egyetlen de annál nagyobb problémám vele az illata. Egyáltalán minek egy cc krémbe vagy alapozóba parfüm? Büdös lenne nélküle? Mert én más ésszerű magyarázatot nem találok rá, engem zavar bár néhány használat után már kezdek hozzá szokni. Én azért a hidratálást nem érzem nekem alá kell hidratálni de ha nem tenném engem biztos szárítana. Remélem bírni fogja a bőröm és nem okoz majd pattanásokat és akkor tényleg szeretni fogom a szaga ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Pr. Nóra

2014. február 13.

Update:

Végül emellett döntöttem, és nagyon nem bánom! :)
A Max Factor CC krémemet cseréltem erre, mert attól zsírosodott a bőröm és a színe se volt az igazi.. A vásárlás napján a Müllerbe éppen ott volt a márka sminkese így segített színt választani. Én a 32-es árnyalatot szerettem volna, a lány is azt javasolta de nem volt belőle, így a 31-est vettem meg. Elég világos a színe, de így télre-tavaszra még éppen elmegy, egy kis bronzosítóval szoktam korrigálni. Kicsit szárít, ezért alá kell hidratálni, de nem lesz fényes a nap végére még így sem! Jól az állaga, a Max Factornál folyékonyabb, könnyű eldolgozni, én ujjbeggyel viszem fel.
Összességében nagyon elégedett vagyok, plusz pont az ajándék micellás vízért! :)

Douglasbe láttam meg ezt az új terméket, nagyon meg is örültem neki, mert már egy ideje gondolkodom rajta, hogy lecserélem a Max Factor CC-met, mivel a színe nem passzol annyira.
4 árnyalatban láttam, elég jók a színek, szerintem inkább a világosabb árnyalatokra fókuszáltak, de van egy sötét is (azt nem próbáltam ki). Jó az illata, szép a textúrája, árban is a MF-oz hasonló. Épp tegnap láttam, hogy az Avon is kijött egy CC-vel ami még olcsóbb, úgy hogy most még egy kicsit gondolkodok rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Update:

Végül emellett döntöttem, és nagyon nem bánom! :)

Theresia

2014. február 5.

2014. január 28.:
Én a Müllerben láttam (múlt héten, 3500 Ft-ért), de még nem vettem meg, viszont erősen gondolkodom rajta. :)
Amit a teszter alapján mondani tudok: tényleg világosak a színek, de szerintem nem baj, mivel a legtöbb emberhez (főleg télen) ezek jobban passzolnak. Vizes állagú, legalábbis a teszter az volt, és könnyű elkenni, valamint kevés is elég belőle, egy kis pöttyel majdnem az egész kézfejemet be tudtam kenni (ennek mondjuk hátránya is lehet: óvatosan kell adagolni, ha nem akarunk sokat használni).
Ha megvettem (de mondom, még gondolkodom egy kicsit rajta), jövök rendesen véleményezni. :)

2014. január 30.:
Ma megvettem, és még nem véleményezem, de gondoltam szólok, hogy a Müllerben Bourjois micellás vizet adnak hozzá ajándékba. :) Ha jól tudom, február 5-ig él ez az akció.

2014. február 5.:
Amióta megvettem, csak ezt használom, szóval akkor visszajöttem véleményezni. :)
Amint már fent is írtam, könnyű eldolgozni, kevéske is elég belőle. Nekem a 32-es Light Beige árnyalat van meg, remekül illeszkedik a bőröm színéhez. Fedését közepesnek mondanám, egységesíti a bőrképet. A végeredmény nem matt, hanem inkább bőrfényűnek mondanám, ettől kicsit tartottam a zsíros bőröm miatt, de egyáltalán nem diszkógömb lesz a végeredmény, sőt, legutóbb nem tettem púdert fölé, hogy megnézzem, milyen, és egész nap olyan természetesen egészséges fényű volt a bőröm, talán nap végére fért volna rá egy kis mattítás. :)
Én - biztos, ami biztos alapon - szoktam hidratáló krémet is kenni alá (a hidratáló hatásáról nem tudok emiatt nyilatkozni), de nem "bántják" egymást, nem kezd el kukacokban lejönni egyik sem (BB krémmel jártam már így), valamint amit még nagyon szeretek benne, hogy nem ül bele a pórusokba.
Nagyon megszerettem, jár neki az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

2014. január 28.:

2014. január 30.:

2014. február 5.:
Nagyon megszerettem, jár neki az 5 csillag. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.