Bourjois

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Észrevétlen matt finish-t és hibátlan, egységes bőrképet nyújt. 14 órás tartósság, SPF10-es fényvédelem.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Franciacsaj

2019. október 21.

Akciósan jutottam hozzá és egyszerűen imádom. A száraz bőröm miatt az összes púder látható volt szabad szemmel is, amikor használtam, ezért szinte már le is mondtam a púder lehetőségéről... amikor próbaként egy akció keretén belül hozzá jutottam ehhez a termékhez... Imááádooom. :D Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

vkata96

2019. október 11.

Jó kis púder, a neve helytálló mert tényleg egy légies kis matt réteget ad ami egészen tartós, jó pár óráig nem fénylik át a bőröm. Hozza amit egy púdertől vár az ember. Glamour kuponnal vettem de teljes áron is megérné. Amúgy az itteni feltüntetett ár nem aktuális, most a Dmben teljes áron is csak 1500 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

schnau.adelle

2019. október 4.

Szeretem ezt a púdert. Semmi extra, de a drogéria polcain talán a Bourjois púderek a legjobbak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Tempete

2019. szeptember 30.

Nagyon tetszik! Szuper az illata, így már eleve jó kedvvel nyúlok érte. Most sikerült beszerezni 1500 Ft os áron, gondolom, kivánják a forgalomból, úgyhogy vettem kettőt. Szinte észrevehetetlen a bőrömön. És végre valami, ami tényleg kordában tartja a zsíros bőrömet! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

pandarouge

2019. szeptember 12.

Ez a púder minden szempontból tökéletesnek bizonyult a számomra! Könnyű felvinni és eloszlatni, és ami a legfontosabb, egyenletes szép réteget képez, nem úgy mint a legtöbb púder, amik úgy viselkedtek az arcomon, mintha belefejeltem volna a liszteszsákba.
Nem fényesedik vissza a bőröm pár óra után, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Nem fényesedik vissza a bőröm pár óra után, tartós.

Dortya

2019. február 2.

Szeretem ezt a púdert, ha valaki a bőrhibáira kissé világosabb korrektort használ, ezzel a púderrel nagyon jól lehet egyensúlyozni a színek közti különbséget. Nagyon könnyű állagú púder, elég hozzáérinteni az ecsetet. Zsíros bőröm van, de mióta ezt használom azóta az alapozó ugyan azzal a rutinnal 2-3 órát még pluszban rajta marad az arcomon. Nem a legjobb púder ugyan amivel valaha találkoztam, de ha valakia drogériában nézelődik, akkor tanácsos elgondolkodni a termék megvásárlásán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Zizi90

2018. november 16.

Glamour napokon szereztem be. Nekem abszolút hozta az elvárt hatást. Szépen fedi el a kisebb bőrhibákat és jól mattit. Ha elfogy tuti újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

herczegno33

2018. november 12.

Joy napokon kuponnal Dm-ben abszolút megèri az árát. Finom illatú, jó állagú. Szerintem, ha elfogy egèsz áron is megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

mrs.imperator

2018. november 12.

Joy napokon szereztem be a healthy mixet és őt. Szerencsére sikerult eltalalnom a jó árnyalatot, alapozóra tokéletes, bársonyos és természetes hatású, gyönyörűen mattít és nincs az arcomnak száraz érzése, nem irritálja a bőröm ha egész nap rajtam van akkor se. Kompakt a csomagolása, tetszik hogy felpattintós és nem levehetős a teteje. Kicsit húzós az ára de kuponnal abszolút megéri és must have :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Brami

2018. október 13.

Elsőre ami megfogott, hogy nagyon jó illata van. Egyébként nagyon szép alapozó felé feltéve, nem ül bele a ráncokba és selymesen matt hatást kölcsönöz. + pozitívum, hogy a színt elsőre eltaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Juice

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.