Bourjois

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Észrevétlen matt finish-t és hibátlan, egységes bőrképet nyújt. 14 órás tartósság, SPF10-es fényvédelem.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
sarria

2018. szeptember 13.

Nagyon szép a finish-e, nem ül bele az apróbb ráncokba, egységes képet ad. Alapozó nélkül nem szoktam használni, de azzal együtt remek párosítás. Valóban mattít, de abszolút természetes a végeredmény, bársonyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

shatzy

2018. április 25.

Nem rossz! Nagyon finom púderes az állaga, és a fedése erősebb, mint a Healthy Mix-nek. Sokkal kevésbé zsírosodik be a bőr ennek a használatával. Jó termék, nem nehezíti el a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Twyla

2018. március 24.

Tökéletes. Ecsettel nagyon egyszerű a felvitel, selymes, és nagyon könnyű púder. Rose ivory árnyalatot próbáltam először, és meg is maradtam ennél, egyszerűen tökéletes. Nem sárgás, szép természetes színe van, nem oxidálódik a nap folyamán, és frissítenem sem kell rajta, mert matt marad. Fixál és egységesíti a sminket, Astor mattitude púdert cseréltem le erre a Bourjois-ra, és jó döntésnek bizonyult. Nagyon is. :)
Ja és az illata... Egyszerűen isteni. Imádom.
Update:
Két hónapja használom, ugyanazt a tégelyt, minden nap, es még a fele sem fogyott el, szóval az ára nem sok a mennyiségéhez képest, kevésnek tűnik, de nagyon gazdaságos, mert igen kevés is elég belőle (nekem).
Szóval nagyon megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Ja és az illata... Egyszerűen isteni. Imádom.
Update:
Szóval nagyon megéri. :)

KatrineBratt

2018. március 22.

Selymes, könnyű, természetesen hat a világos bőrömön. Szerettem az állagát is, ecsettel eldolgozva hozza amit ígér az arcon, viszont esetemben nem mondanám tartósnak, azért kellett rajta igazítanom a nap folyamán, de nyilván bőrtípus kérdése is.
Lehetne javítani a tartósságán, még keresem a tökéletest, összességében véve az egyik legjobb púder, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

csizi

2018. január 23.

Nekem nagy csalódás volt. Pedig ez az első púder, amitől tényleg kevésbé fényesedik ki a bőröm. Viszont szerintem nagyon erős az illata, és nekem konkrétan viszketett az arcom használat után. Ilyen még sosem volt, először nem is tudtam, hogy mitől lehet. A másik, hogy a szememet is irritálta, pedig nem is használtam a szemem környékén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Heli

2017. október 17.

Az alapozóját rögtön a megjelenése után megvettem. Bár hétköznapokon nem használok alapozót, elég a színezett krém, már első használat után meggyőzött. Most, a Glamour napok alkalmával felfedeztem a dm-ben a púderét. Nem volt kérdés... :)
Zsírosodik a bőröm elég durván. Szinte az összes márkából próbálgattam mattító púdereket, de mindegyik max. 1 óra után átfénylett, aztán nem győztem újabb és újabb rétegekkel eltüntetni vagy épp papírtörlővel felitatni. Ez meglepően jól veszi az akadályokat és nagyon szép bőrképet ad. Eddig a legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Juice

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.