Bourjois

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Lelőhely:   drogáriék, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyümölcsök,

Szívjegyek: puderes jegyek, virágok,

Alapjegyek: szantálfa, vanília, bőr.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

jzsofi

2013. október 15.

Nekem nagyon nagyon tetszik ez az illat, engem teljesen a Dior Poison-jére emlékeztet. Nem annyira határozott és nehéz, az összetevők is mások, de mégis rögtön a Poison jutott eszembe róla, valószínűleg a vanília és a szantálfa miatt. Amúgy szerintem jó kis illat, először gyümölcsös amikor kifújtam, leszáradása pedig Isteni vaníliás púderes. Hmmm... Ha lejjebb viszik az árát, vagy lesz valami akció akkor tuti megveszem, amúgy 6000Ft-ot sokallok érte. Szerintem ő a legjobb a kvartettből. DM-ben találkoztam egyébként velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Nessy

2013. szeptember 5.

Nagyon tetszett az új Bourjois parfümök üvege, de csak képen néznek ki ennyire jól! Oké, életben is cukik, de nem ANNYIRA. Kettőt is megszimatoltam közülük, az egyik ez volt, a másik egy rózsaszín, de fogalmam sincs melyik(talán a Lovely). Sajnos nem hagytak mély nyomot bennem, talán ez még érdekesebb volt mint a másik. Púderes, édes. Hamar eldobtam a tesztcsíkokat. Nem is számítottam nagyon másra, de ennél picivel azért jobbra. Ha egyszer kiárusítják akkor lehet veszek egyet, bár mostanában megpróbálom magam győzködni hogy inkább minden megmenthető fillért ha nem is "értelmes" dolgokra, legalább valóban érdekes illatkreációkra költsem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.