Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gél állagú könnyű alapozó. Licsi-, gojibogyó- és gránátalma-kivonat található benne, mely revitalizálja a bőrt, és élettel teli, egyenletes arcszínt biztosít. Enyhe fedést ígér, közepesen matt finish-sel. Könnyű állaga van, természetes fedést ad.

babciika

2012. február 5.

Ezzel az egyetlen mondattal szerintem minden kifejezhető: megtaláltam életem legjobb alapozóját! :) Kombinált a bőröm, az orrkönyéken, szám felett vízhiányos a bőröm, de ez az alapozó kiválóan megállja a helyét, mindamellett, hogy táplál, kellemes illatú, nem kelt maszkhatást, ezért csillagos 5-ös :) Könnyed alapozóról van szó, enyhe-közepes fedésű, aki szereti az erős fedést, annak nem ajánlanám...de sztem nincs jobb a természetes hatásnál, amit ez kiváltképp megtesz! :) ZSÍROS BŐRŰEKNEK NEM AJÁNLATOS, inkább a normál/száraz bőrűek preferálják! Ezt a drogériába is megerősítették! A színskála 6 színből áll, nekem az 52-es vanilla van meg, teljesen jó :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Deni

2012. január 25.

Nagyon szeretem a healty mix alapozókat, ezt a verziót főleg tavasszal és nyáron használom, mert akkor tényleg jó, ha csak valami könnyű van a bőrömön, és ez tényleg az. Ilyenkor télen én ezt inkább korrektorként használom, főleg szem alatti karikák eltüntetésére, szerintem erre is kiváló. A fedését én inkább közepesnek mondanám, de ez nekem bőven elég. A bőrömet nem szárítja, isteni illata van, tartós, csak jókat tudok róla mondani. :) Szerelembe vagyok esve ezekkel az alapozókkal. :)
Az egyetlen egy bajom vele az, hogy nincs benne olyan kütyü, mint a sima healty mix alapozókban, így nem is lehet belőle mindent kipréselni (hát igen, a jóhoz könnyű hozzászokni), ezt igazán nem kellett volna kispórolni belőle. Simán fizetnék érte többet, csak tegyék bele. :D De nyelek egyet és kap egy ötöst, mert amúgy jó cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

beardie87

2012. január 25.

Az első alapozóm, amitől nem nézek ki úgy, mint az omladozó fal. Nem szárítja a bőrt, és még a zsírosabb területeken sem fénylik túlzottan. Biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Dorcsa

2011. november 16.

Őszre-télre kerestem alapozót, ami természetes fedést ígér, és nem szárít. Ezt választottam és 2 heti mindennapos használat alapján, eddig nagyon szeretem! Nappalra szerintem nagyon jó, mert nagyon jó viselni nem is érezni, hogy fent van, én ilyenkor csak a t-vonalba rakok púdert vagy oda sem. De esti buliban tapasztalatból mondom, hogy nagyon csillog, fényképeken visszanézve,pedig nem zsíros a bőröm. De nappali viseletre nagyon jó. A -1et azért kapja, mert sajnos könnyen lejön, a sapkám is alapozós lett tőle... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

Panda

2011. szeptember 29.

Nagyon szeretem az illatát, azt hogy könnyen eldolgozható, fedése közepes, tónusa sajnos elég sárgás- legalábbis a vanília színnek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

moo_

2011. szeptember 28.

Imádom.
Olyannyira természetesen fedő alapozó, hogy egyszerűen nem látszik,hogy fent van. Könnyed, friss érzést ad, nem is érzem, hogy az arcomon van, mindemellett az illata is fantasztikus. Korábban Max Factor colour adapt alapozót használtam, de iszonyúan szárította a kiszáradásra amúgy is hajlamos arcbőröm. Azt hiszem megtaláltam a tökéletes alapozót, bátran ajánlom másoknak is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Imádom.

Judiit

2011. augusztus 17.

Kicsit lebarnultam, így bátran mentem alapozót nézni a világos bőrömre . Jelentem az 52-es árnyalat jött haza belőle. Mániákusan oda és vissza vagyok az alapozókért és most végre van ebből a gyümölcsös, egészség mix-ből. Igaz még csak kétszer volt rajtam, de nagyjából már tudom, hogy mit várhatok tőle. Fedése közepes, de egész jól elfedi korrektor nélkül is a kipirosodásomat és a kisebb hajszálereket. Építhető, ami szintén egy jó pont. 16 órán át tartó tartósságot ígér, ami azért enyhe túlzás. Egészséges ragyogást is ígér, de én jobban szeretem púderral lemattítani. Összességében egész jó kis alapozó. Az illata isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 17.

digitalaudrey

2011. augusztus 16.

Nagyon szép fedése van, nincs maszkhatás. Egész nap kitart, jó érzés is viselni, plusz jó illata van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

CherryBlossom

2011. augusztus 1.

Korábban nem próbáltam egyetlen Bourjois terméket sem, de amikor elfogyott az alapozóm, gondoltam beruházok egyre. Az eladó hölgy minden áron egy sötétebb színt próbált rámsózni, hiába mondtam neki, hogy én nyáron se vagyok barnulós típus...Végül a Healthy mix újdonságát választottam, ezt a szérum gél alapozót, a legvilágosabb árnyalatban. És nagyon meg vagyok elégedve vele! Közepesen fed, nem matt, hanem egy természetes csillogást ad a bőrömnek (mondjuk én púderrel fixálom) és tényleg egész nap kitart. Nem tudom, hogy a benne levő "gyümölcsszármazékok" miatt-e, de sokat javult a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.