Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pitypango, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. október 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A Bourjois 150. születésnapja alkalmából újra piacra dobja egyik legkeresettebb, kultikus termékét. Az áttetsző púder a smink fixálására lett tervezve, de önmagában is alkalmazható, miközben egységes, ragyogó bőrképet ad.

A csomagolást az eredeti 1879-es Java Rice púder ihlette.

Összesen egy árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Regi84

2015. március 16.

Nekem sajnos kicsit túl csillámos, de tényleg gyönyörű highlighter. Sopronban a Müllerben még lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

VeraTala

2015. március 16.

Highlighterként, egész arcon, mindenhogy imádom! Az illata valami mesés, a fénye gyönyörű, a textúrája hibátlan. Köszönöm a segítséget a beszerzéshez Veronikakrisztina! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Barbuska90

2015. január 30.

Highlighterként használom. Gyonyörű, enyhe csillogást ad. Tartós és szuper az illata. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Veronikakrisztina

2014. szeptember 14.

Tökéletes highlighter :) Kellemes illata van, elegáns és praktikus a doboza. Még egy natúr sminket is királylányossá varázsol. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. április 6.

Én annyira de annyira szeretem ezt a terméket! Nem csak a története miatt, hanem mert tényleg azt hozza amit megígér. Visszafogott fényt kölcsönöz, nem tolakodó, könnyű, jó az illata és aw mindent elmondtatok előttem. Annyira sajnálni fogom ha elfogy :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

hulcsi

2014. február 22.

ma próbáltam, azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák. De mióta megláttam, kipróbáltam érzem, hogy kell nekem!!! Ilyen finomságot!!! Holnap visszamegyek megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 22.

csikosmatyas

2014. február 7.

Ma sikerült beszereznem egyet a Müllerben még volt belőle a "turkálós kosárban" (szegényke, nem tudják mit dobtak félre). Nos kívülről befelé haladva a csomagolása a megtestesült sikk, az illata a nagybetűs púder illat, amire már csak nosztalgiázva áhítozhat az ember, és egyből nagymamám púdere jutott róla eszembe, manapság már csak elvétve kapni ilyen finom holmit. Az állaga rendkívül finom, púderecsettel könnyen porcelánbaba arc készíthető vele, bármiféle mesterkélt művi hatás nélkül, a bőrömmel tökéletesen együttműködik.
Tündérpor :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 7.

Tündérpor :-)

ANDREAA

2014. január 28.

Módosítom a 4 csillagot 5-re, olyan kellemes szatén fényes, nem tolakodó egyáltalán (és a a doboza is kis helyes).

Nagyon finom illatú, tónusú, szaténos- valóban inkább highlighternek ajánlom. Régóta keresem, de végre találtam belőle a héten (Miskolcon a StopShop Müllerjében volt még kettő). :))
Köszönöm, hogy felhívtàtok rá a figyelmemet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 28.

Köszönöm, hogy felhívtàtok rá a figyelmemet!

Flami

2013. november 9.

Nem használok púdert, de ezt ma én is megvettem. A KÖKI-ben lévő Müllerben összesen két darab volt, el is hoztuk a barátnőmmel mindkettőt. Picit felkentem az arcomra is a teszterből, de főként a kézfejemen próbáltuk ki, ott nekem rettenetesen bejött. Tényleg csillámlik, de szerintem diszkréten és nagyon szép bőrtónust csinál. A továbbiakban majd meglátjuk, egyelőre kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

Cipriana

2013. november 3.

Én is inkább highlighternek ajánlom, ugyanis tele van csillámokkal, az eredmény púderként szó szerint ragyogó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.