Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pitypango, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. október 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A Bourjois 150. születésnapja alkalmából újra piacra dobja egyik legkeresettebb, kultikus termékét. Az áttetsző púder a smink fixálására lett tervezve, de önmagában is alkalmazható, miközben egységes, ragyogó bőrképet ad.

A csomagolást az eredeti 1879-es Java Rice púder ihlette.

Összesen egy árnyalatban kapható.

Bendőke

2013. október 25.

Eszméletlenül kellemes rózsaillata van! Maga a púder csillámos, fényes, nagyon finom állagú. Én highlighter-nek használom, egész arcra túl csillámos lenne. 3,5 g van a dobozban. Enyhén rózsaszínes tónusú. A csomagolása nagyon nagyon odavág - cuki, zöld a régi korok hangulatát idézi. Gyűjtőknek nagyon ajánlom. Csavaros a teteje, bár belül igen ügyesen megoldották hogy ne boruljon ki a púder a dobozba, le lehet zárni a lyukas részét egy műanyag résszel ami elfordítható. Ügyes megoldás, de még így is észleltem hogy zárt állapotában is folyik ki púder a doboz belsejébe. Nekem most ez a kedvenc, amióta megvettem. Nagyon odataláltak azoknak akik vevők egy ilyen ennivaló darabra. Az ára háromezer körül van. Müllerben láttam eddig. Én szeretem, szagolgatni is....:) Ja és ha esetleg kifogyna a púder után én után fogom tölteni a sajátommal. Azért remélem hogy az állandó szortiment része lesz majd. Bár nem biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.