Bourjois

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,65 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   1,65 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

16 órán át tartó extra intenzív fekete szín

biancatasnadi

2016. március 4.

Évek óta nem használok mást, csak ezt. Nekem nagyon bevált, egy nagyon picit talán pandásodik, de nekem kifejezetten jól áll, szóval nem bánom! :)
XL-es kiszerelést szoktam venni a Douglasban akciósan 1500 ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

XL-es kiszerelést szoktam venni a Douglasban akciósan 1500 ft-ért.

dpetracska

2015. december 5.

Végső elkeseredésemben vettem meg ezt, még elfogadható az ára is... bíztam a márkában, és nagyon jól szuperál!!! Ajánlom, főleg ebben az XL-es verzióban megéri kifejezetten!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Mandel

2015. szeptember 25.

A Douglasban vettem, XL hosszúságú.
Egyszer próbáltam, eddig teszi a dolgát. Mivel legtöbbször fekete kontúrt használok, meglátjuk hosszútávon hogy muzsikál. Megelőlegezve az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

A Douglasban vettem, XL hosszúságú.

Szandi21

2015. július 1.

Egy jó ideje használom nálam ez a termék alapdarab!
Nem maszatolódik könnyű kenni és a színével is abszolút elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Egy jó ideje használom nálam ez a termék alapdarab!
Nem maszatolódik könnyű kenni és a színével is abszolút elégedett vagyok! :)

MissKB

2015. június 30.

Nem túl gyakran használok fekete szemceruzát, mert valahogy mindig elmászik. Reméltem, hogy ezzel más lesz a helyzet, de sajnos nem. Nagyon szép a színe, intenzív, szépen satírozható, árnyalható, de ez is elkenődik. Az alsó vízvonalamra soha nem használom, mert már indulás előtt pandának tűnnék, és a szemhéjamról is elég gyorsan elvándorol vagy felkenődik a szemöldököm alá... pedig mindig ütögetek bele egy kis port, hogy tartósabb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

rafi

2015. június 14.

Nagyon szép erős színe van, könnyű vele dolgozni, de hosszabb idő után azért picit maszatolódik, lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Hedera

2015. május 6.

Felső szemhéjon szemhéjbázissal még csak-csak elmegy, de alsó vízvonalon..., hasonlít az M&M hez: csak a szemeden olvad, nem a kezedben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

alexa483

2015. május 2.

Nemhogy 16 órát, 16 percet sem bírt ki a szememen maszatolódás nélkül, pedig nem dörzsölom. Kár érte, mert a színe és az állaga viszont jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Soly77

2015. február 11.

Pandásodik... nem éri az árát! Pedig bíztam benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Pandásodik... nem éri az árát! Pedig bíztam benne...

arybaba2

2014. június 17.

Nagyon szép intenzív fekete színe van,nem kenődik,ha alsó vízvonalra viszem,kicsit nehéz lemosni.Szerintem a tartóságga közepes, valamennyit maszatolódik a felső vízvonalon,alul pedig pár órát bír az eredeti verziójában.Rengeteg szemcerkát kipróbáltam már, mind irritált csak ez nem! 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.