Bourjois

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,65 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   1,65 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

16 órán át tartó extra intenzív fekete szín

Ginabebi

2014. április 15.

Sima egyszerű középkategóriás alapozóval használom, én imádtam. Sajnos elfogyott, de újra fogok venni. Imádtam, hogy pont megfelelő kéménységű/puhaságú, egyszer áthúzom a szemem vele, és szépen megfogja mindenhol. Alapozóval használva pedig bírja egész nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

dobolank

2014. április 14.

Azokhoz csatlakozom, akik érdemei elismerése mellett elmászkálással vádolják. Lehet hogy az artdeco szemhéjalapozó a ludas, ki fogom próbálni másik alapozóval, hátha jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 14.

Barbi-Lou

2013. december 28.

Jol lehet vele dolgozni, szep a szine. A 16 orat tulzasnak tartom,de egy atlagos ceruzanal mindenkeppen jobb! Nem maszatolodik, ha nem nyulkal oda az ember, inkabb halvanyodik a szine az ido elorehaladtaval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Babika20

2013. december 2.

Itt krémmánián nyertem, és imádom!! :) nem vagyok nagy szemceruzás, de ez nagyon bejön. Jól lehet vele dolgozni és tényleg tartós. Bár néha mikor buliba megyek azért egyszer igazítok rajta , de jól szuperáló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

lumiukko

2013. november 27.

Nagyon bíztam benne, de nem vált be. Igazából nem értem, hogy miért, mert rajtam minden smink tök tartós, főleg a szemcerkák az átlag emberhez képest, mivel egyáltalán nem zsíros illetve nem is fedett a szemhéjam, meg persze nem is dörzsölöm a szemeim, mikor ki vagyok sminkelve... Tény, hogy nagyon durván szép, intenzív fekete, viszonylag puha, könnyű vele dolgozni, elég egyszer meghúzni vele a vonalat, de nekem kb már 3-4 óra elteltével kezd a széleken elmászni, a szemzugról nem is beszélve. Vízvonalon kicsit jobban bírja viszont a legtöbb ceruzámhoz képest, de az sem egy nagy szám azért. Csalódott vagyok!!! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Misa

2013. szeptember 26.

Teljesen elégedett vagyok vele. A legtöbb szemceruzával eddig volt valami problémám: vagy túl kemény volt, vagy túl puha, vagy irritált, vagy nem volt elég erős a színe, de ezzel semmi gondom nincs. A vízvonalon is nagyon jól teljesít, és ráadásul soha nem könnyezik tőle a szemem. Szép, erős fekete színe van, ami ha nem is tizenhat órán át, de azért úgy 4-5 órán át sértetlenül megmarad. További előnye, hogy az alsó vízvonalon használva sem mászik le a szem alá, nem is nagyon maszatolódik. Hegyesre faragva tust is lehet vele helyettesíteni. Egyetlen hátránya talán, hogy nem egyszerű feladat lemosni, mert bemászik a szempillák közé, és onnan már bombával sem lehet kirobbantani. Annak is nagyon örülök, hogy erős, jól záró kupakja van, ami nem jár le a ceruzáról, és nem nyomódik rá a hegyére. Összegezve ez egy kifejezetten jó szemceruza, ha elhasználom, beszerzek egy ugyanilyet, ha ugyan addig ki nem vonják a forgalomból (mert ahogy elnézem, sokáig elég lesz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

CherryBlossom

2013. szeptember 12.

Még nem találtam meg a tökéletes szemceruzát, de ez egész jó. Nem túl kemény, nem túl puha, így könnyen és precízen lehet vele dolgozni. A vízvonalon nekem nem túl tartós, de legalább nem maszatolódik és nem potyog. Nem vízvonalon használva majdnem egésznap tart, de a nap végére azért veszít az intenzitásából. És ami nekem fontos, hogy nem irritál és nem viszket tőle a szemem. Egyelőre adok neki egy 4est, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

SanTessa

2013. augusztus 28.

Általában imádom a Bourjois termékeket, de ezzel nem vagyok kibékülve. Szép a színe, tartós a szememen, de hogy az orromtól kezdve az államon át mindenhol fekete szemcsék vannak?! Szörnyen maszatol, nem ezt vártam volna tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

redrose

2013. augusztus 27.

Nagyon szép mély fekete színe van. Könnyű felvinni és nagyon tartós, bár én nem vízvonalra használom, úgyhogy nem tudom ott mennyire állja meg a helyét.Végülis tartós, bár estére mindig megkopik a színe rendesen, de nekem nem kenődik. Meg vagyok vele elégedve, de találkoztam már ennél még jobbal hasonló áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Sophie92

2013. június 29.

Nem túl kemény, nem túl puha, könnyű vele dolgozni és nagyon szép mély fekete színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.