Bourjois

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,65 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   1,65 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

16 órán át tartó extra intenzív fekete szín

Nienor

2013. június 11.

Amikor megvettem, egyből kemény tesztnek vetettem alá ezt a ceruzát (annyi jót olvastam róla, majd most meglátjuk!), délelőtt húztam ki a szememet, egész napot kibírta, sőt, a legnagyobb megdöbbenésemre az esti edzés után is megvolt a vízvonal, mit ezzel húztam, na nem hibátlanul, de eddig ez a legjobb teljesítmény, amit szemceruzával elértem. Intenzív színe van, egészen puha, szépen lehet vele dolgozni, viszont ahogy elnézem, nagyon gyorsan fog fogyni éppen a puhasága miatt. Ajándék hegyezővel volt 1800 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Metty

2013. május 6.

Woow, nagyon szép, erős fekete színe van, meglepődtem rajta, gyönyörű.
Tényleg könnyen maszatolódik, de egy perc alatt újralehet igazítani.
Volume Clubbing spirállal (extra black) 3100 ft volt. Spirál külön 3000 ft, úgyhogy nagyon megvagyok vele elégedve, főleg így szinte ingyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

Woow, nagyon szép, erős fekete színe van, meglepődtem rajta, gyönyörű.
Tényleg könnyen maszatolódik, de egy perc alatt újralehet igazítani.

anita

2013. május 2.

Nagyon szép élénk fekete színe van, könnyű vele dolgozni, mert kellően puha. Egy kicsit allergiás-könnyezős napot is bírt 4-5 órán át, normál esetben sem kenődik az átlagosnál jobban, inkább kopik/eltűnik. Lemosni könnyű és semmiféle irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

lauran

2013. április 13.

Erős és intenzív, de nekem szörnyen elkenődik. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Erős és intenzív, de nekem szörnyen elkenődik. Nem tetszik.

IchigoSachi94

2013. január 2.

Én is csomagba vettem ezt a spirállal. Ahhoz képest, hogy ajándékba volt hozzá, kellemesen csalódtam. Nagyon erős fekete a színe, könnyen fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

kvitta.girl

2012. november 7.

Tegnap vettem csomagban a kedvenc szempillaspirálommal egyetembe a bourjois volume clubbing ultra black spiráljával. Ez a szemcerka is olyan minőségben van hál isten mint a spirál. Egésznap rajtam maradt,és én még nem láttam ilyen erős színű szemceruzát,elámultam:O
Tartóssága is megfelelő nekem,mikor felkentem kicsit elkenődött de kiigazítottam és onnantól egész nap a helyén maradt. Nagyon remélem lehet majd kapni ezt az új fajta szempillaspirált majd külön is mert tökéletes!!
Különlegessége főleg a hitetlenül erős fekete szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Különlegessége főleg a hitetlenül erős fekete szín!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.