Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Ophelia

2019. november 9.

A 74es árnyalatot vettem meg, rengetegszer próbáltam már, de nem vagyok elégedett. Annyira gyengén pigmentált, ezerszer kell felvinni az arcomra, hogy legalább egy kicsit látszódjon, egyszerűen fárasztó, plusz nem egy alsó árkategóriás termék, ennyi pénzért nem ezt várom. Kár érte, mert a színe nagyon szép a kis tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

nine

2019. november 5.

Tinédzser koromban használtam, és akkor teljesen oda-meg vissza voltam tőle. Azóta jó pár év eltelt, sok mindent kipróbáltam, de most eszembe jutott, hogy újra használnom kéne.
Továbbra is egy jó pirosítónak értékelem, bár az ecsete katasztrofális... (nyilván nem is azzal használom). Viszont most valahogy nem érzem eléggé pigmentáltnak, az első használatkor még jó volt, de az 5-6. használat alkalmával valahogy mintha kevésnek érezném.
Az illata nem zavaró, bár szerintem teljesen fölösleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Az illata nem zavaró, bár szerintem teljesen fölösleges.

Kamea

2019. október 16.

Már régóta ácsingóztam egyre, olyan gusztusosan illegették magukat előttem, valahányszor elsétáltam az állványuk előtt. A legutóbbi kuponnapokon 50%-os kedvezménnyel be is ruháztam hát a 74-es Rose Ambre árnyalatára. Ez egy rózsaszínes-korallos árnyalat. Fénye nincs. Mivel egy kevés bronzosító fölé tettem, lehet, hogy ez is adott neki egy kevéske korallos árnyalatot, de hozzám épp így passzol.
Elképedtem, hogy ebbe a kicsi kis dobozkába egy tükör, de még egy ecset is belefér, amiért megjegyzem kár volt, mert az ecset szerintem semmire se való. Sokan kifogásolják az illatát, hát a dobozban közelről szagolgatva tényleg érezni, és ez az illat elég ódivatú is, de számomra egyáltalán nem tolakodó, mert az arcon már nem is érezhető.
Nagyon pigmentált (az első használat reggelén rám is ijesztett egy kicsit), de szerencsére az orcákon szépen eldolgozható és szükség esetén akár építhető is. Ki kell tapasztalni, hogy mennyit vesz fel az ecset a púderből. Én egy nem túl tömött, de nem is túl puha ecsetet (az Avon pirosító ecsetét) használtam erre a célra.
Tartós, és hűségesen ragaszkodó. Estefelé, ahogy belenéztem a tükörbe, mint a cövek, úgy ült még mindig az arcomon.
Remélem, továbbra is jól megleszünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

Remélem, továbbra is jól megleszünk!

furkidmom

2019. október 11.

Abszolút kedvenc pirosító <3
12 éve csak ezt használom, több árnyalatot is kipróbáltam a fő kedvencem a 92-es (santal) , sajnos kevés helyen lehet kapni ezt az árnyalatot, de nagyon szeretem a 74-es (rose ambre) & 85-ös (sienne) árnyalatokat, ill. a duo blush 03-ast ;)
Az illata, a kompaktsága , a pici jó minőségű ecset + a tartóssága és hogy ez a pici doboz akár 1 évig is elég maximálisan a kedvenc termékké tette számomra :)
Nem kérdés 5 csillag, de többet is adnék neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Abszolút kedvenc pirosító <3
Nem kérdés 5 csillag, de többet is adnék neki :)

vkata96

2019. október 9.

Nem vagyok nagy pirosító fan, de ezt már régóta meg szerettem volna szerezni. Nem is csalódtam benne. 33-as Golden lilac árnyalatot választottam, ez pont passzol az arcszínemhez. Az ecsete nagyon aranyos, tényleg tetszik, de sok hasznát nem vettem. Maga a pirosító pigmentált de mégis természetes, és nagyon tartós, egész nap mozdulatlan marad. Nem mellesleg pedg szerintem egy életre elég lesz. Az egyetlen negatívum az inci, ez valami borzasztó... emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

DNM

2019. október 5.

Nem nyűgözött le. Alig látható a bőrömön. Ecsetet felesleges adni szerintem ezekhez a termékekhez, én legalábbis sosem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Az egyik kedvenc pirosítóm, főleg a 74 rose ambré árnyalat. Nem túl pigmentált, de pont ezért nem kell vele annyira figyelni, hogy mennyit visz fel az ember az arcára, mert szinte sosem sok. Egy csillagot azért vontam le, mert szerintem kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

judit28

2019. szeptember 17.

Szuper a színe, jó az illata és a benne lévő egyettel szépen fel lehet vinni. Minden nap öröm kinyitni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem, nekem nagyon tetszik. Szép a színe, kompakt a mérete,kellemes viselni őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

03 Caraméli Méló Duó Blush pirosító van meg ,de Én szemhéjfestékként használom és nagyon bejött pigmentált ,jó a színe és szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.