Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 2000, 2500 / 4000 , Eladó: Anett0721
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, foxpost, posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft

f.eniko

2020. február 29.

Nem rossz pirosító, egészen tartós is, viszont ami zavaró, hogy hamar kemény lesz és csak kapargatva lehet az ecsetre varázsolni. A tükör és az ecset felesleges szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Tempete

2020. február 28.

Nekem a Lilas d'or árnyalat és a 03 duo van meg.
Nos , az illata nem annyira zavarna...viszont sajnos az összetevők nem szépek, nekem pattanásokat okoz, ha 2-3 napnál tovább használom :( Így hiába szép.
Egy hónapja vettem nagyjából, de már egy kicsit keményebb , mint az elején, így a saját ecsetjével kell megkapargatni, ha valamit látni szeretnék az arcomon...nagy kár. Pozitív, hogy felvéve szép és tartós. ha valakinek kedve lenne a fent említett két árnyalathoz, szívesen eladom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Nekem a Lilas d'or árnyalat és a 03 duo van meg.

dlrexqs

2020. február 18.

Használatban van már néhány hónapja, ideje értékelést írni róla.
Kezdeném az illatával: a készítőknek nagyon megszaladt a parfüm, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy kinyitom és BAMM, szinte arcon vág. Egyébként engem nem taszít, kicsit olyan aftershave-s, de túl intenzív.
Nekem a 85 Sienne árnyalatban van meg, nagyon szeretem. Igazán visszafogott szín, egészséges pirosságot ad az orcáknak. Többször viszek fel belőle ecsettel, mert egy rétegben hajlamos eltűnni rólam minden pirosító, viszont ezzel még így sem nézek ki úgy, mint aki a cirkuszból szabadult.
Az aprócska tükör szerintem elhanyagolható, bár jól jöhet, ha éppen nincs kéznél más. Az ecset meg... na, az tényleg fölösleges.
Szívem szerint négy és fél csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Használatban van már néhány hónapja, ideje értékelést írni róla.
Szívem szerint négy és fél csillagot adnék.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

A színét és a tartósságát is szeretném, ha nem lenne ilyen iszonyatosan parfümös öregasszony szaga. Ettől egyszerűen felfordul a gyomrom. Borzasztóan sajnálom, mert amúgy szuper lenne, de sajnos ez a szag nem múlik el... Ezért sem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

mSzandika

2020. január 10.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Lehetetlen szerencsére túlzásba esni vele, természetes hatást lehet elérni vele, kiválóan lehet építeni is. Nagyon-nagyon megszerettem. Imádom a kiszerelését is, meg a kis tükröt is, ami benne van, nagyon cuki :). Én egy ebelines pirosítós ecsettel viszem fel, a saját ecsetje nem túl jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

viragszonja

2020. január 10.

Nem vagyok nagy pirosító mániás, ezen kivül 1 pirosító palettám van, és kifújt. Ritkán használom, de szeretem. Nagyon szép színe színe, nehezen lehet vele bohóc-hatást elérni, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

orsikimi

2020. január 5.

Nagyon cuki pirosító, a csomagolás is, ami benne van meg az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Nagyon cuki pirosító, a csomagolás is, ami benne van meg az illata is.

arizona07

2020. január 5.

Szép üde színű pirosító, kompakt és szinte bármilyen sminkhez használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Szép üde színű pirosító, kompakt és szinte bármilyen sminkhez használható.

Oliveranyu

2020. január 3.

Szeretem ezt a pirosítót, sok-sok éve használom már, több színem is van belőle. Kozmetikusom használta anno, nála tetszett meg :-) A duo nagyon jól pigmentált, alig kell belőle használni ( nagy pirosító ecsettel viszem fel, a sajátja sajnos nem túl praktikus) a rózsaszín árnyalatból többet kell felvinni, ezzel természetesebb hatást lehet elérni. Illata nagymamis, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

fekdoraa

2019. december 8.

pont jó a pigmentáltsága (85-ös árnyalat), természetes, hosszantartó, én a hozzá tartozó ecsettel szoktam felvinni. A benne lévő tökör nagyon pici így használhatatlan, és kicsit nagymama illata van a terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.