Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

szreka

2013. október 3.

2 árnyalatom van belőle: Rose thé és Sienne. Utóbbi egy szép rózsaszínes barnásba hajló szín, ami a kedvencem. Nyáron vettem és a nyári színemen egyáltalán nem látszódott az arcomon, ideges is voltam, hogy ennyi pénzt kidobtam az ablakon. Most már tudom használni a fehér bőrömön, azt szeretem benne, hogy természetes pírt ad az arcnak, halványka, ahogy én szeretem, 1-2 ecsetvonást használok belőle. A saját ecsetét használom, mert igazságszerint nem akarom tele tömni a sminkestáskámat mindenfélével, száz ecsettel, így az övét használom, nem a legjobb, de minnél többször használom annál szebben tudok vele dolgozni, megszokás kérdése is. Furcsa, de azt nem szeretem benne, hogy széles a választék, az én laikus szememnek sok árnyalat egyformának tűnik, vagy hajszálnyi különbség van benne és én nehezen tudok választani, én kis smink huszár vagyok, de profibbaknak biztos feltűnik különbség. Elhasználom, de szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Heidi13

2013. október 2.

Rose Frisson árnyalatban van meg, kb egy éve, minden nap használom és gyakorlatilag még tele van.Tökéletesen passzol a világos bőrömhöz.Nincs "matyóbaba" hatás.Szép vékonyan fel lehet vinni egy külön púderecsettel.Amit adnak hozzá az nem jó.Szuper tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

volhova

2013. október 1.

A Rose Frisson tulajdonosa vagyok, és szinte csak a saját ecsetét használom felvitelre. Nagyon szeretnék egy Rose Ambre árnyalatot is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Eufruu

2013. október 1.

Imádom imádom imádom!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Imádom imádom imádom!!! :)

necra

2013. szeptember 30.

Nem tudom, nekem nem jön be. Pár éve vettem, de bármit csináltam, nem látszódott az arcomon. Az itteni vélemények hatására újra elővettem és ha nagyon dörzsölöm ujjal, akkor talán...Ecsettel esélytelen. 34-es rose-om van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

czakovaleria

2013. szeptember 25.

2 árnyalat tulajdonosa vagyok és tökéletesen meg vagyok elégedve. Természetes a hatásuk és egész nap fent maradnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Battike

2013. szeptember 25.

Nagyon jó kis termék! Nem törik össze a dobozában így száz évig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Nagyon jó kis termék! Nem törik össze a dobozában így száz évig elég :)

korok23

2013. szeptember 17.

5-6 éve ezt a pirosítót használom,azóta eszembe se jutott más márkák után nyúlni. Hihetetlenül kiadós, nem porzik, nem törik össze, és az illata egy év után is érzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Nena

2013. szeptember 17.

engem is elért a mánia, az 74-es Rose Ambre boldog tulajdonosa lettem. :)
csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni: hihetetlenül pigmentált a kicsike, csak bele kell érintenem az ecsetemet és máris vihetem fel a csodaszép színt, ami olyan természetes rózsás-pirosságot ad az arcomnak, mintha a hajnal csípte volna meg - komolyan jobb lesz tőle a kedvem reggel :) nincsenek benne csillámok, sem felesleges fény, csak a szín - és jó sok szín, szerintem évekre elég lesz ez a mennyiség. a csomagolása pedig pazar, mintha egy kis ékszerdoboz lenne.
csillagos ötös, ez nem vitás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

engem is elért a mánia, az 74-es Rose Ambre boldog tulajdonosa lettem. :)
csillagos ötös, ez nem vitás

hiperter

2013. szeptember 17.

Lilas Dor van meg. de mostanában már nem nagyon használom, túl csillogós és túl rózsaszín mindennapi használatra. alkalmakra viszont ideális. a kiszerelése praktikus, könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.