Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

rekag

2013. szeptember 12.

A Rose Frisson árnyalatot használom hónapok óta. Természetes rózsás pírt ad az arcomnak, nem fényes, nem csillámos. Én az illatával is ki vagyok békülve.
Két dolog nem tetszik benne: az egyik hogy olyan kemény, hogy alig bírom ráimádkozni az ecsetemre, legalább 10x kell áthúznom, hogy vmi szín kerüljön rá és még így is építeni kell.
A másik, hogy sajnos abszolút nem tartós. Van jóval olcsóbb pirosítom is és simán lekörözi mindkét téren ezt az agyonajnározott pirosítót. Ettől függetlenül kap tőlem 4 csillagot, mert a színe verhetetlenül gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Percoon

2013. szeptember 11.

Lilas D'or és Amber D'or árnyalatok vannak meg, mindketőt imádom, először a Lilas D'or-t vettem meg, nagyon elégedett voltam, gyönyörű színe van, egyszerű használni. Utána rohantam és kerestem egy bronzos árnyalatot is, egész nyáron használtam őket felváltva, kedvenceim lettek. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha csak egy féle pirosítóm lehetne, tuti ezt választanám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

pilluska

2013. szeptember 3.

A 39-es rose mandarin árnyalat van meg, leárazva vettem a 1100ft-ért a müllerben. Eddig is szemezgettem vele, de túl drágának találtam, viszont így egyből megvettem. És milyen jól tettem! Egyszerűen csodaszép, én szerencsére ebben az árnyalatban nincs is olyan sok csillám. Tökéletes darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

titina

2013. szeptember 1.

Már régóta izgatja a fantáziámat. Tegnap bementem a Müllerbe és láttam, hogy a 38-39-40-es színek le vannak árazva. Vettem egy 38-as Peach Bloom árnyalatot és azt kell mondjam, hogy ajjjjjjjjjjjjjj nagyon-nagyon! Tényleg tökéletes ez a pirosító. Így lebarnult bőrön csudiszépen mutat. Az ecsetet amit hozzáadnak én nem nagyon tudom használni, de nem is érdekel, mert annyira széééép. Az illata is isteni. Tuti nézni fogok más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

hockhelga

2013. augusztus 31.

Tegnap besétáltam a Douglasbe,hogy megcsodáljam ezeket a pirosítókat,már régóta szeretném kipróbálni,de 3000ft-ot nem adok azért csak úgy ki egy pirosítóért.Belemártottam az újjam a teszterekbe,hogy húzzak egy csíkot a kezemen,megnézzem melyik illene legjobban hozzám(valami barackosat kerestem) és lásd NEM JÖTT LE AZ UJJAMRÓL!Ennyire tartós lenne?:OO

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Battike

2013. augusztus 27.

Nekem is van egy eladó lilas d'or (33) árnyalat!
Körülbelül két alkalommal használtam ezért szinte SEMMI nem hiányzik belőle.
Kis "hibája", hogy egy darabig a táskámban hurcoltam, ezért kicsit megkopott a felirat a a doboz tetején, de belül hiánytalan.
1300 Ft ért adom. Ha érdekel : battike@windowslive.com Budapesten átvehető
Amúgy más árnyalatban nagyon elégedett vagyok vele, csak ez sajnos nekem nem áll jól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Nekem is van egy eladó lilas d'or (33) árnyalat!
Körülbelül két alkalommal használtam ezért szinte SEMMI nem hiányzik belőle.
1300 Ft ért adom. Ha érdekel : battike@windowslive.com Budapesten átvehető

PaperMama

2013. augusztus 25.

2013:aug.25: Amióta megvan (fél éve) azóta minden nap ezt használom és egyszer sem nyúltam a többi pirosítóimhoz!! szerintem ez mindent elmond:) Meg kell cáfoljam magam, igenis tartós, csak ki kell tapasztalni a használatát, hogy hogyan a legjobb: ehhez kicsit keményebb szőrű ecset kell, nem elég simogatni a felületét. Az eldolgozására is több időt szánok, és így fenn marad nap végéig. Az első véleményemben azt írtam, hogy a Rose Ambre és a Rose Frisson arcon alig mutat eltérést...hát nem tudom mit ittam amikor ezt írtam:) Elég nagy az eltérés, a Rose Frisson sokkal rózsaszínesebb, babásabb, fehér bőrön jobban mutat. A Rose Ambre mályvásabb, mélyebb sötétebb szín, kicsit sárgásabb-kreolosabb bőrön jobban el tudom képzelni, de rajtam ez a szín pl telitalálat, annyira természetesnek hat, mintha lányos zavaromban folyton pironkodnék..:) Ez a szín sokkal jobban tetszik nekem, valahogy elegánsabbnak, minőségibben is hat. De a Rose Frisson is szép árnyalat, azt télen használtam sokat, a Rose Ambre-t meg most nyáron. Biztos, hogy be fogok még szerezni a Bourjois pirosítókból, olyan gyönyörűek a színek, olyan aranyos ez a kis dobozka, meg a kis tükör, az illat...bár hozzáteszem, hogy ez alatt a fél év alatt sem látszik rajtuk a használat, pedig rendesen igénybe voltak véve:) Szóval, ezzel a pirosítóval a Bourjois nagyot alkotott, remélem megtartják ezt a jó szokásukat. Természetesen megadom az ötödik csillagot is.

2013.febr.25: régóta vágytam rá, 3 színnel is szemeztem (Lilas D'or, Rose Frisson, Rose Ambre), végül csak az utóbbi kettőt vettem meg, mert a Lilas D'or és a Sleek Rose Gold-ja állítólag hasonlítanak, ami nekem már megvan, és nem kell két ugyanolyan, vagy majdnem ugyanolyan pirosító. Bár megmondom őszintén a Rose Frisson és a Rose Ambre is nagyon hasonlítanak arcon, minimális az eltérés. Persze a Rose Ambre erőteljesebb szín de "megfelelő" mennyiséget használva (keveset), tényleg alig mutat eltérést...legalábbis én úgy vettem észre. Most a Rose Frisson-t használom napi rendszerességgel, és nagyon szeretem, gyönyörű üde színt kölcsönöz az arcnak, az adagolását is nehéz elrontani (azaz bohócfejet festeni), ebből kifolyólag nem annyira pigmentált mint mondjuk a Sleek pirosítóm de én ezt egyáltalán nem bánom, a Sleek-el már megjártam párszor emiatt :D Viszont: nem tartós :( Én nem szoktam a pirosítómat nap közben frissítgetni, igazgatni, de ezt határozottan kéne, nap végére gyakorlatilag hűlt helye. Ennek ellenére szeretem, és mint említettem minden nap használom, de azért ez egy kicsit zavar. Alig fogy, szerintem ezzel a két pirosítóval is ellennék életem végéig. Az ecsete bár figyelmes ötlet, használhatatlan csórikám.
Az illata engem abszolút nem emlékeztet a rózsára, nagymamám piperecuccainak volt ilyen "szaga", de tetszik, segít nap mint nap eszembe juttatnia hogy 150 éve létezik...mármint a pirosító, nem a nagyi:)
A tartósság miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

A tartósság miatt levonok egy csillagot.

tellokin

2013. augusztus 23.

Eladnám a 3-4-szer használt Brun Illusion (11) árnyalatú pirosítómat. A termékkel elégedett vagyok, más árnyalatait rendszeresen használom, viszont itt egy kicsit mellényúltam, mert ő sajnos túl sötét az én bőrömhöz, meg lebarnulva is... :( Egyébként nagyon szép, bronzos árnyalatról van szó- bronzosítónak is el tudom képzelni ;)

Ha érdekel valakit, 1400 Ft-ért eladnám, elérhetőségem: tellokin@gmail.com
Budapesten személyesen át tudom adni (Székesfehérváron is megoldható, de mindenképp kis várakozási idővel)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Ha érdekel valakit, 1400 Ft-ért eladnám, elérhetőségem: tellokin@gmail.com

ancsibancsi

2013. augusztus 18.

Szintén Rose Frisson tulajdonos vagyok immár, szintén féltem, hogy csillámos. De arcon nem látszik, vagy tényleg nagyító alatt csak. Imádom, olyan csodaszép az arcon, üdévé tesz!
Még csak kétszer használtam, de nem bírtam az örömemmel, bocsi lányok. Majd update-elek! :)

Update: Szinte mindennap használom, csak már még egy árnyalaton van (Sienna). Szeretem mindkettőt. Utóbbi nagyon szép egy kicsit lebarnult bőröm, bronzerként is funkcionálhat. Nem olyan túl tartósak, de nagyon szeretem őket. Jobb is, mintha lerobbanthatatlan lenne az arcról. Nem nagyon lehet vele túlzásba esni és ez nagy előnye! Szépen eldolgozható, építhető, ha kell. Meg vagyok teljesen elégedve mindkettővel! Marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Nagyon gyönyörű a 33 Lilas D'or árnyalata és imádnivaló illata van. :)) A kedvenc pirosítóm lett.^^,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.