Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

nagyildi72

2013. augusztus 12.

Csodálatos színei vannak, meglepően tartósak, az illat miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Csodálatos színei vannak, meglepően tartósak, az illat miatt -1 csillag.

Yubiri

2013. augusztus 12.

10 Chataigne dorée színben van nekem, nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

10 Chataigne dorée színben van nekem, nagyon szeretem

Doriis

2013. augusztus 3.

A tartóssága szerintem csak közepes, és a színe az arcomon sajnos nem mutat olyan jól. Ezt leszámítva szeretem, de nekem nem lesz a kedvencem. Szerintem a Sleek pirosítók jobbak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

olajoslivia

2013. július 30.

Rose D'or, Lilas D'or, és Lune D'or árnyalatok vannak meg. A rose a kedvencem. Elég tartósak, szép a csomagolás, más puha ecsetet nem igazán tudok hozzá használni, csak elsimítom vele az arcomon.

Legutóbb vettem egy Sienne árnyalatot, ami nem illik az én világos bőrömhöz. Akit érdekel megválnék tőle 1600 + posta (450 Ft) áron. Csak kipróbálva volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

mazsola363

2013. július 22.

A 74 Rose Ambré árnyalat van meg és imádom! Jól pigmentált, szépen fed, és nem utolsósorban az illata is nagyon kellemes. Ez lett a kedvenc pirosítóm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

tellokin

2013. július 18.

A kedvenc pirosítóm. Szépen fed, tartós, és odavagyok az illatáért. Két árnyalatban van meg-eddig :-)
A legtöbbször a 33 Lilas d'or-t használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

A legtöbbször a 33 Lilas d'or-t használom.

aclasta

2013. július 13.

Mennyei illat, csodás kompakt! Árkategóriájában verhetetlen! Az állaga: egyáltalán nem porzik, ám egy ferde ecset segítségével csodákra képes. Rendkívül kiadós mennyiség. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

ljudith78

2013. július 12.

Komolyan mondom, mostantól előre kiszámolt, pontos összeggel fogok bemenni a Müllerbe, és a bankkártya is otthon marad....Eredetileg a fogyóban lévő Bourjois kétfázisú lemosóért, Sunfleur arcradírért, Artdeco szemhéjalapozóért ugrottam be ma a Müllerbe, és amikor megláttam a Bourjois akciós állványt, rajta a pirosítókkal 1990 ft-ért, totálisan elvesztem (csendben jegyzem meg, 3 db Bourjois pirosítóm van már), pláne amikor kiszúrtam a 40-es Rose Thé árnyalatot...Éppen az a barnás-rózsaszínes árnyalat, ami a gyengém. Kosárba be, összeszedtem amikért elindultam, útközben meg egyre csak az motoszkált az agyamban, hogy kismillió pirosítóm van már, minek ez, azzal a lendülettel már fordultam is meg, aztán pirosító vissza, irány a pénztár. Ott meg biztos nem nézett hülyének a pénztárosnő, amikor már beütött mindent, megkérdezte kérek-e még valamit, én meg "Egy pillanat!" felkiáltással már sprinteltem is vissza a Rose Thé-ért.... :D Kezeltetni kellene már, tényleg... :D De most meg itt gyönyörködök a szerzeményben... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Biu

2013. július 1.

Mostmár én is azoknak a táborát erősítem, akiknek van, hurrá :). Nekem az Ambre D'or árnyalat van meg, ami barackos, arany csillámokkal. Valahogy nem értem magam. Korántsem tökéletes a pirosító, nehéz a színt kierőszakolni, nem is annyira tartós, mégis mostanában legtöbbször ehhez nyúlok, egyszerűen magam sem értem miért, annyira levett a lábamról az illatával, az egyszerűségében rejlő bájosságával, a színével, hogy még ezeket a dolgokat is megbocsájtom neki. Minden esetre azért 5 csillagot nem kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

dodoos

2013. július 1.

Egyik kedves barátnőmtől kaptam egyet,egy olyan árnyalatban,ami neki nem tetszett. :) Az ő balszerencséje az én szerencsém! Nagyon szeretem,az illata nekem olyan mint az égetett cukorka és gyönyörűen tudom használni a szép,bronz barna árnyalatot. Szóval köszönöm szépen még egyszer ezt a kis csodaszert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.