Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

judit89

2013. július 1.

Szerintem nagyon jó pirosító, mert tartós, jól pigmentált, nagyon jó illata van, természetes pírt ad. Nem lesz tőle pattanásos a bőröm (pedig nagyon hajlamos rá). Nekem a hozzá mellékelt ecset is bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

kmaja

2013. június 27.

Az első és egyetlen pirosítóm. Jól ráéreztem, amikor kb. 2,5 évvel ezelőtt megvettem, aztán később meglepődve láttam, hogy a Krémmánia kedvenc pirosítója. :-)
A Rose Frisson árnyalat van meg, teljesen természetes hatást kelt. (A célom csak az volt vele, hogy a pirosodásra hajlamos, szépen lealapozott bőröm természetességét visszaadjam vele, és erre tökéletes ez a szín.)
Már több, mint két éve napi szinten használom, 1-1 leheletnyit, és úgy tűnik, sosem fog elfogyni. Még mindig finom illata van!
Az ecsete nekem nagyon tetszik, mivel nekem elég 1-1 húzás a pirosítóból, erre megfelel, puha, és nagyon praktikusan megbújik a dobozban.
Szóval úgy érzem, nincs is szükségem más pirosítóra. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Szóval úgy érzem, nincs is szükségem más pirosítóra. :-)

Lisa Simpson

2013. június 27.

Nekem a Healthy mix árnyalat van meg, ez egy barackos szín, csillámok nélkül. Nagyon szeretem, elég tartós, és bár a keménysége miatt több idő, mire felviszem a kívánt mennyiséget, megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Lills

2013. június 16.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót, sok szép árnyalata van, tartós, pont jó a pigmentáltsága. A hozzá adott ecset tényleg használhatatlan, és egyéb pirosítóecsettel sem egyszerű felvenni festéket (én nagyon puha alapozóecsetet (?) használok hozzá, azzal teljesen jó).
Az illata is nagyon jó, bár ez nem szempont pirosítónál. :)
Tehát én csak ajánlani tudom, lehet hogy én is beszerzem még néhány színben a meglévők mellé. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 16.

Az illata is nagyon jó, bár ez nem szempont pirosítónál. :)

dorcus89

2013. június 15.

Két árnyalatot vettem még a joy napokon, mert a müllerbe még -20% volt a már akciós pirosítóra, 1600.-ért nem tudtam otthagyni :) Ambre D'or és Lilas D'or van meg. A pénztárnál majdnem visszaraktam az egyiket, mondván sok lesz, már otthon is van kettő, de annyira örülök, hogy nem tettem.
Egy jódarabig biztosan elég lesz, kevés is elég belőle. Viszont elég nehéz jó ecsetet találni hozzá, a sajátja borzalmas. De próbálkozom, azért valahogy sikerül kibányászni a dobozból. Szeretem mert tartós, és így nyáron bírom az extra csillogást. De azoknak mondom, akik félnek a csillogásától, szerintem arcon egyáltalán nem túl sok. Ha ujjal belenyúlok és tesztelem sokkal pigmentáltabb, az arcon egy kellemes, üde pírt ad.
Nagyon pozitív a doboza is, mágneses-tükrös. Végre megoldódott a táskában tárolás is, nem törik. Az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

agica1989

2013. június 15.

Nekem a 74-es Rose Ambré árnyalata van meg. Mióta megvettem mindig ezt használom. Teljesen természetes, nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

bolero

2013. június 13.

Már régóta nézegettem, de drágálltam az árát, aztán ha mégis úgy döntöttem, hogy na jó, miért ne, akkor a barátom kedvesen figyelmeztetett rá, hogy szerinte már van egy pár, minek még egy, ami teljesen lelombozott... mert hát igaza van. :)

Aztán most, hogy volt ez a kedvezmény, ráadásul olyan szépen vizsgázgatok le mindenből, "megengedte", hogy beruházzak egyre.
Amúgy nagyon aranyos volt, az első Douglasban csak a ronda, csillámos színek maradtak, elkísért egy másikban, és ott álldogált és nézegette a szájfényeket lenyűgözve. Gyanús a viselkedése!

Szóval így vettem meg a Rose Ambre árnyalatot. Matt rózsaszín, az illata annyira jó, hogy mindig, mikor elhaladok a sminkasztalom mellett, muszáj felkapnom és megszagolnom.

Tartós, szép és természetes, azt hiszem, fogok még venni belőle más árnyalatot is (már ha megengedik! :D)

Szóval nagyon örülök neki, bár leginkább azért, mert hogy barátom eljött velem, és segített, és ez annyira megható volt számomra, én sosem tudnék neki érdemben segíteni két csavarhúzó közötti választásban...

Edit: Végül megvettem még a Rose frisson árnyalatot, ami nem nagyon tér el a Rose Ambré-tól az arcomon, viszont ha az előbbit felrakom egy rózsaszín rúzshoz, jól néz ki, az utóbbival meg már nem harmonizál.
Szóval egyáltalán nem bántam meg, hogy van egy majdnem ugyanolyan pirosítóm, főleg, hogy ez is ugyanazt a minőséget hozza.

Amúgy aranyos, hogy a Rose Ambre csomagolása teljesen matt, míg a Rose Frisson-nek apró csillámokkal borított a doboza. Kedves, hogy figyelnek erre is, nem csak arra, hogy nagyjából egyezzen a doboz színe a pirosítóval. :)

De mostmár tényleg nem vehetek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

De mostmár tényleg nem vehetek többet.

Pöti

2013. június 11.

Lune D'or árnyalat van. Kicsit kemény, az illata nagyon erős, de meg lehet szokni. A színért kicsit meg kell dolgozni, de nagyon szép, természetes a finishe. Tervezem egy Lilas D'ort is beszerezni. Az ecsete vicc kategória.

Update: megvettem a lilas d'or árnyalatot is. Mennyei.. Imádom!

Update2: rose frisson a legújabb kedvenc. Hiába van egy rakat pirosítóm, de ő annyira gyönyörű a hófehér bőrömön.. És akciós is volt.. Imádnivaló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Update: megvettem a lilas d'or árnyalatot is. Mennyei.. Imádom!

Lola21

2013. június 7.

Egyszerűen csodálatos!:)Nagyon könnyű felvinni a hozzá való kis ecsettel, gyönyörű a színe, megfelelő intenzitású, használat közben nem porzik, szépen egyenletesen lehet felvinni. Egész nap a helyén marad és ugyan olyan mint reggel amikor feltettem nem tűnik el az arcomról.
Nem olcsó, de érdemes rá beruházni és szerintem vannak a nagy márkák közt is ami jóval drágább, de fele ennyire sem jó! Arról meg nem is beszélve, hogy szinte alig fogy a dobozkából napi használat mellett sem( hála az égetési technikának) szóval nagyon megéri az árát. Cuki a doboza, kis helyen is elfér, stabil , neszeszer kompatibilis:))) Gyönyörű színekben kapni, mindenki megtalálhatja a kedvének és tónusának megfelelőt!

(jun.6) Egy hete vettem az új szerzeményem, enyhén bronzos barackos. Csodás a színe! Kiütötte a nyeregből az összes meglévő pirosítóimat ez a termék. Ebben vacak esős időben ami mostanában ránk köszöntött, annyira jó érzés volt viselni ezt a kis púderes barackot:))) Annyira jó az illata. Titokban van hogy előveszem és illatolgatom:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Barbi-Lou

2013. június 6.

Annyira, de annyira tüneményes!
Eredetileg a rose d'or árnyalatot néztem ki, de az pont elfogyott. Nem kellett kétségbe esnem, mert gyakorlatilag az összes szín tetszett, az volt a nagy feladat, hogy kiválasszam a "leg"-et. Végül az egyik új árnyalat, a rose pompon mellett döntöttem.
Már az első használat után teljesen magával ragadott az illata, a tüneményes színe és a cuki csomagolása. De még a neve is annyira aranyos. Nálam úgy, ahogy van telitalálat. És mindezek mellé könnyű vele dolgozni, klasszul építhető és tartós is. Felkerült az állandó kellékek listájára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Annyira, de annyira tüneményes!

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.