Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

Sheila

2013. június 5.

Lilas D'or tulajdonosa vagyok és imádom. Gyönyörű aranyfényű barackos szín, és nekem az illata is nagyon bejön, van úgy, hogy csak szagolgatom. :-) Ezt a 'baked" típusú állagot amúgy nem szeretem igazán, mert vagy porol vagy bekeményedik a felszíne és kapargatni kell, de ennél elnézem, mert a szín kárpótol a kissé macerás kezelésért. Ami még fura, hogy én pont a saját (egyébként valóban elég kis béna) ecsetével tudom felvinni, mert az egy picit durva szálú, és jobban felveszi a festéket, a puhább ecseteimmel ez nem igazán sikerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

Makkancs

2013. június 5.

A szülinapi akciójuk miatt vettem meg, és nem bántam meg. Szép a fénye, de nem túlzás, szinte természetes pírt lehet vele varázsolni. Délutánra újra kell púderezni sajnos, és nekem ez az illat sem tetszik. Kicsit öreglányos, és egyébként meg nem értem, hogy minek egy púderbe ilyen erős parfüm. Minek egy púdernek egyáltalán illat? Szóval a színe szép, a tartóssága közepes, az ecsetre meg elég nehéz rádörzsölni, de végül az arcon gyönyörű. Hát mit mondjak... 4?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

juditjanka

2013. június 3.

Imádom,hogy annyira kompakt, és ahhoz képest a tartalma sok.Én eddig egy Dior pirosítót használtam,de oylan nagy volt a tégely,hogy picit macerásabb volt besuvasztani akármiylen apró táskába.Ez viszont csodás:) Visszafogottan pigmentált,egész tartós,és azt szeretem benne még,hogy picit megnedvesített ecsettel én a szemem is szoktam vele mélyíteni egy nyári sminknél,ha úgy adódik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Ingrido

2013. június 3.

Most vettem újra, kedves emlékként. (Az elsőt réges-rég évesen vettem, a nagymamámtól kapott születésnapi pénzemből.) Régen a Chataigne dorée 10 volt meg, most a Lilas d'or 33-asra esett a választásom. Nekem tetszik a fényes árnyalat, jobban, mint a matt, és ez a termék e téren számomra verhetetlen. Nem csillogó lesz az arcom tőle, hanem fényes, pont, mint a bőröm.
Azzal egyetértek, hogy nehezebben vihető föl, de az is igaz, hogy ha már fönt van, marad is ott. Az illata számomra nem releváns, mert úgyis elillan. Lehet találni nála jobbat biztosan, profibbat, azonban hétköznapi szinten a színei és a tartóssága miatt szerintem nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

silentmobiusvox

2013. június 3.

Az első pirosítóm, amit nem ajándékba kaptam, nem palettában van, stb. Több hónapot ültem rajta, teszteket néztem, véleményeket olvastam, és a Rose Frissont rendeltem meg. Sokáig tartott a barátkozásunk (igen, a legnagyobb problémát nekem épp a túlságosan is jó pigmentáltság okozta :D), főleg hogy én a pirosítót úgy általában feleslegesnek tartom, és hajlamos vagyok elmismásolni (igen, ez nagy hiba, tudom). Sok gyakorlás után ezzel a termékkel, a saját ecsetével kb két perc alatt megvagyok a pirosítással. A színe gyönyörű, fehér bőrhöz ideális, simulékony, az illata már-már legendás, a kis kiszerelés eleinte nem volt telitalálat nekem, állandóan elkevertem, de ennyit tudok felhozni negatívumként. Elfogyni nem tudom, mikor fog, de ha túlélem, mindenképp újravásárolom :)

angyallány

2013. május 30.

Úgy látszik, nekem teljesen más tapasztalataim vannak. Imádok sminkelni, sok terméket kipróbáltam, de ez a termék nem nyerte el a tetszésem. Kemény, a pigmentáltsága hanyagolható, nem tartós, pár óra múlva újra kell pirosítani. Alapvetően az eddigi tapasztalatom az, hogy a Bourjoisnak eléggé romlott a pigmentáltsága az utóbbi években.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

gabyca34

2013. május 29.

Natalka! Jelentem sikerült beszereznem még az akció keretein belül az 54-es Rose Frisson nevű árnyalatot. Jól áttanulmányoztam a tesztereket, nekem a legtöbb nagyon csillámos volt, olyan meg már van, szal másmilyenre vágytam. Hát már swatchok alapján is Ő tetszett, és élőben sem csalódtam. Gyönyörű szép árnyalat, és még tartós is, ennél nem is kell több :) Az illata meg nem a legjobb sztem, nekem nem kedvencem. A csomagolása sem elhanyagolható, hisz elég biztos, nem nyílik ki a tásában, és kevés helyet foglal. Tökély :D Ha lesz még akció, jön velem más árnyalat is, az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Szaszmancs

2013. május 25.

Eddig nem mertem írni, mert velem is az van, mint lzsoficimmel. Kezd ciki lenni, hogy a népszerű termékek nekem szinte soha nem jönnek be. Na, de nem drámázom túl a dolgot, elvagyok én ezzel a pirosítóval, csak nem lett szerelem. Rég óta olvasgatom az itteni véleményeket erről a termékről és mindig nézegettem is a drogériákban, de legtöbbször az ára miatt lebeszéltem magam róla. Aztán jött ez a születésnapi akció, plusz Joy napok, úgyhogy beszereztem én is. Már messziről láttam, hogy kb 3 db figyel az állványról és elkezdtem pánikolni, hogy csak ne a brutál csillámosak legyenek ott, de szerencsére pont volt egy nekem való szín, ez pedig a 85-ös, Sienne. Úgy látom nem egy népszerű árnyalat, ezért annyit írnék róla,hogy matt, barnás-téglás szín, akár bronzosító helyett is használható, szép természetes, szóval idáig rendben is vagyunk. Az ecsetével elég rövid volt a kapcsolatunk, hamar menesztettem, de az a baj, hogy az én kis puha Real Techniques ecseteim nem ehhez lettek kitalálva, szóval a felvitellel vannak bajok, nem jön be ez az égetett történet. Ha már egyszer fent van,akkor viszont elég tartós.
Ugyan elhanyagolható szempont, de mivel még ember lányát nem láttam itt, aki kifogásolta volna az illatot...ezért gondoltam jelzem, nekem ez sem bejövős! Annyian írtátok, hogy milyen mennyei illata van, hogy első dolgom volt beleszagolni és azt hittem hogy hanyatt vágódok a borzalmas nagymama szagtól. Szégyellem, de nekem ez büdös. Szerencséjére hamar elillan.
Mindent összevetve elleszünk azért, be fog tudni illeszkedni a többi pirosítóm közé, de nem fogok felhalmozni belőle még egy rakással. Így akciósan oké, de nekem a teljes árát biztosan nem érné meg, annyiért veszek 2 Sleeket, mert azt meg szeretem halmozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

lzsoficim

2013. május 25.

Én már szerintem ki leszek tiltva innen, mert mindig lehúzom azokat a termékeket, amiket mindenki istenít, de nem tehetek róla...
Hááát, a színe isteni, az illata mesés. De nagyon nehéz a saját ecseteimmel használni, amit meg hozzá adnak szintén hasznavehetetlen.
Ezen kívül a tartóssága sem meggyőző.
. Összességében az zavar, h kb fele ennyi pénzért ugyanilyen minőségű, ha nem jobb pirosítót kapni.

Ezen kívül a tartóssága sem meggyőző.

cicavirag

2013. május 25.

a marionnaudban vettem meg az akció keretein belül. nagyon cuki a csomagolása, bárhol elfér! az illata, fúúú :) imádom. de valami nem tetszik benne.. eddig alverde-t használtam, azt könnyebb volt felvinni, míg a bourjois-nál többször kell, hogy látszódjon is valami.! :| és a mini ecsetet sem használom hozzá, nekem azzal nem sikerül szép eredményt elérni! :( kap tőlem 4 csillagot, mert nem bántam meg, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.