Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

marko.evelin

2013. május 22.

Huhh, még az utolsó pillanatban ruháztam be 2000 ft-ért a 74-es Rose Ambre nevezetű árnyalatra a Douglasban. Kellemesen csalódban benne, pár nap alatt alap darabja lett a reggeleimnek persze csak mértékkel. Jól pigmentál, és ha esetleg a reggeli kapkodásban kicsit "bohócos" a kinézetem 2 mozdulattal és papírzsepivel vagy egy kis púderrel le lehet halványítani. Ezek ellenére viszonylag tartós. Az illata... imádom! Kissé erősnek ígérkezett, de felkenve már nem annyira intenzív. Teljesen megérte megvenni, bár a kis ecsetet amit mellé adtak nem lehet rendesen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

alicesmith

2013. május 22.

Update: lehet, hogy csak újdonság varázsa, de szerintem a krémes pirosító nekem mintha természetesebben állna. De ezt meg az illata miatt is annyira imádom. Azt hiszem már egy életre elegendő Bourjois pirosítóm van :)

Hétvégén végre én s megvettem. Kis válogatás után a Rose Frisson árnyalat mellett döntöttem. 3 napja használom, és nagyon tetszik. Reggel alig várom, hogy végre használhassam :) A színe gyönyörű, nagyon természetes, és tényleg nem lehet "túladagolni". Az illata is aranyos, kissé púderes. Mások is megjegyezték, hogy a sminkem "cuki" lesz tőle :)
Az ecsetkéjét én tudom használni, bár van nagy pirosító ecsetem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Az ecsetkéjét én tudom használni, bár van nagy pirosító ecsetem is.

terke29

2013. május 21.

Ma érkezett meg az enyém.Persze elcsábultam én is ebben a"szülinap miatt csak2000ft-ba kerül"akcióban.Én magam alig néhány hónapja pirosítok csak,eddig mindíg bronzosítót használtam,így ő a harmadik pirosítóm.Nagyon tetszik.A Rose Frisson árnyalatra esett a választásom.Jól pigmentált,és nekem az ecsettel sincs bajom(így legalább egyben van minden,ha szükség van rá),és a mérete is,doboza is úgy tűnik táskabarát lesz.Az illata pedig...Anyukám pusziillata... :) Délelött itt volt Anyum,mikor csengetett a postás,és miközben nyitogattam a csomagot,közben mondtam Anyunak,hogy mi ez.Mire kinyitottam a tégelyt,addigra Ő előszedte a sminkes tatyiját,amiben ott figyelt a pirosítója:
Bourjois.
Lilas Door.
Pontosan 1998 nyarán vette.
Tekerős tetejű dobozban van.
Még nem fogyott ki.
Napi szinten használja.
Anyupusziillat. <3 <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.

Bourjois.
Lilas Door.
Pontosan 1998 nyarán vette.
Tekerős tetejű dobozban van.
Még nem fogyott ki.
Napi szinten használja.
Anyupusziillat. <3 <3 <3

kriszti.07

2013. május 19.

Nemrég vettem mert "csak" 2000 forint volt és már régóta szerettem volna egyet, de sokalltam mindig is az árát. Gondoltam most itt az alkalom. A healthy mix nevű árnyalat van meg és sajnos csalódnom kellett ebben a pirosítóban. Egyáltalán nem pigmentált. Az enyémből egy márkás ecset segítségével is nehéz kinyerni a színt. Az arcomon sajnos alig látszik. Van pár másik drogériás pirosítóm amit jobban szeretek pedig olcsóbbak voltak. Kicsit bánom, hogy megvettem, de most legalább nem álmodozom tovább a Bourjois állványok előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

babyface

2013. május 19.

vegyes érzelmeim vannak. már vagy 3 éve használom ezt a pirosítót. az elején elvarázsolt az újdonság és ez a csodás kiszerelés és mintha az első pár alkalommal jobban pigmentált lett volna. az illata nagyon jó, a kis ecset viszont semmit nem ér, de rendes pirosító ecsettel nagyon nehéz alkalmazni. a tartósságával is vannak problémák, de el fogom használni (egyszer csak elfogy :D)

pirosító imádat újraértelmezve: rose frisson. valami hihetetlen ez a szín! emlékszem annó is ezt akartam megvenni, csak már nem volt ezért szereztem be csillámos testvérkéjét. azt megfigyeltem, hogy a csillámos árnyalatok egyrészt nem túl előnyösek másrészt nem túl pigmentáltak hamar lekopnak az arcról. ez viszont más! ez szerelem... a kiszerelése is változott gondolom a szülinap miatt. az illata ha lehet fokozni még istenibb lett... a hozzátartozó kis ecsetet továbbra sem tudok megbékélni, szerencsére ezt a változatot a pirosító ecseteim is jobban felveszik mint az előzőt. megadom az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

vivien92

2013. május 18.

A jó vélemények alapján megvettem 2000 Ft volt. Eddig úgy tűnik, ez számomra a tökéletes pirosító, és az illata, hab a tortán. *.* teljesen megérte az árát. biztosan újravenném. :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

hnhenna

2013. május 18.

Az itteni vélemények alapján én is beruháztam egyre, 2000 forint volt a Douglasban a 150 éves évfordulójuk miatt. 3000 forintért is teljesen korrekt, 2000-ért meg kifejezetten olcsónak tartom. Rettenetesen finom az illata, gyönyörű kis kompakt táskábadobálós csomag, de maga a pirosító... álomszép! A Rose frisson árnyalatot vettem meg, viszonylag sárgásabb tónusú és sötétebb bőröm van, de nagyon szépen mutat, teljesen feldobja az arcom. Azt is imádom benne, hogy bár nem csillámos, de apró pici irizáló pöttyök mégis vannak benne, tehát nem teljesen matt. Bár egyelőre kissé nehéz ráimádkozni az ecsetre a pirosítót, ez ha jól tudom, később könnyebb lesz, a tetejét nehéz megkezdeni. Egyébként én a "kis haszontalan ecsetkéjével" használom, de még azzal volt a legkönnyebb felkenni, és ha szánok rá egykét percet, szépen el is lehet oszlatni. Imádom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Natalka

2013. május 16.

Csajok, ez frenetikus! Engem is Ti vettetek rá ennek a kis csodának a megvásárlására, köszönöm Nektek ezúton is, persze, h nem bántam meg!
Már nézegettem ezeket egy ideje, szerettem volna egy csillámmentes, barackos-korallos árnyalatot. A matt pirosítókat kedvelem, van külön highlighterem, ha csillogásra vágyom, vagy kiemelni szeretnék, akkor azt használom. Kicsit fakó, sápadt az arcbőröm, jót tesz neki a pirosítás, és az is feltűnt, h a rózsás árnyalatok jobban álnnak, de volt már egy rózsaszínem, ezért akartam barackosat (persze mindig az kell, ami nincs :)) próbáltam a Healthy Mix árnyalatot és pár barnásabbat is, de nem volt olyan meggyőző rajtam, úgyhogy végül a Rose Ambre-t választottam, ami egy sötét, pirosas rózsaszín (rajtam). Hiába, ha vmi egyszer bevált, kár mást erőltetni :)
Rajtam nagyon tartós, nem kell napközben igazítani, este is pont úgy fest, ahogy reggel felraktam. Imádom a kis ecsetét, szerintem nem olyan tragikus, ha kell, azzal is megy a felvitel. Hatalmas adag annak ellenére, h milyen aprónak tűnik, nagyon intenzív a szín, ezért épp csak beleérintem az ecsetet, és már be is fogja. Szerintem nyugodtan ráhagyhatom a unokáimra is. Csodálatos az illata, remélem érződik rajtam kicsit, ha nem is egész nap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

szidury

2013. május 14.

Remek darab, praktikus kiszerelés, remek illat, a hozzá való ecset is teljesen rendben van ( bár tehették volna külön rekeszbe) Pont megfelelően pigmentált, halványtól az erőteljesig könnyen építhető. Nagyon jól zár a dobozka, könnyen szállítható, "táskábadobós" darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Rony

2013. május 12.

Nekem a 41-es Healthy Mix árnyalat van meg. Nagyon szép, matt barackos-rózsaszínes színű. Az illata fantasztikus. Ő az első Bourjois pirosítóm, de nem az utolsó. :) Müller akció keretein belül 2000 Ft-ért vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.