Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 , Eladó: pandoca
Állapot: próbálva volt, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. Nyugati vagy előreutalással foxpost

kriszti0305

2013. május 12.

A Rose Frisson árnyalatra akartam beruházni, de mindenhol kifosztották, így a sienne árnyalatot vettem meg. Ez az illat, mesés. Már csak az illata miatt is érdemes megvenni. Gyönyörűen pigmentált, teljesen megéri az árát. A csomagolás is annyira aranyos és praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

csicseriborsó

2013. május 11.

Én anno kereken 3 ezer forintért vettem a Müllerben, ami a mostani mindenféle akciós árakhoz képest sok, de azt mondom még ígyis megérte, mert szép a színe (rose frisson), tartós, imádom az illatát, már csak azért is felrakom, és ahogy nézem rengeteg ideig elég lesz, szóval még így is azt mondom, hogy megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Merla

2013. május 11.

Én is sokáig szemezgettem vele és most az akciót hallva elindultam beszerezni. Eleve 2000Ft volt, erre még rájött a 20% joy kuponom és szemtelen 1600ft-os áron jutottam hozzá. Itthon már fogtam a fejem és bántam, hogy csak egy árnyalatot vettem :(
Valami fantasztikus ez az aprócska csoda. A Rose D'or árnyalatot vettem.
A kis dobozocska nagyon praktikus, mert az eddigi óriásdobozos pirosítóimmal ellentétben, ez simán befér a nesszeszerembe, mert folyton ingázom. A kis ecset elsőnek furcsa, de nekem nincs vele gondom, ha épp nem cipelem az ugyancsak óriási pirosító ecsetemet, akkor simán megteszi ez is. Az árnyalat valami csodás. Már alig várom, hogy nyáron a lebarnult bőrömön csillogjon :)
Szóval eddig simán 5-ös, később még visszatérek véleményezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Valami fantasztikus ez az aprócska csoda. A Rose D'or árnyalatot vettem.
Szóval eddig simán 5-ös, később még visszatérek véleményezni.

samelike

2013. május 9.

Bűnbe visztek... mindig is szemezgettem vele, de valahogy soha nem szántam rá magam, hogy megvegyem. Viszont ez a kihagyhatatlan 2000ft-os akció engem is magába szippantott.
A szín választással volt némi nemű hezitálásom, mivel a rózsás árnyalatokat nem nagyon csípem magamon. Egy újabb színre esett a választásom a 41-es Healthy mix árnyalatra.
Ha őt be kéne határolnom akkor a Sleek Suede pirosítójára nagyon nagyon hasonlít, viszont ez a szín mégis üdébb frissebb melegebb tónusú. Egymás mellé felraktam mind kettőt, a Suede inkább téglába hajlik amikor építem a Healthy mix pedig marad melegebb tónusú. Arcon nagyon jól mutatnak együtt összedolgozva, imádni fogom így őket!
Még meg kell jegyeznem az illatát ami egyszerűen mesés, annyira finom és annyira nőies ez a kis pirosító nagy kedvencem lesz ő is.
Ahj be fogok még szerezni belőle az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Ahj be fogok még szerezni belőle az biztos! :)

Nessy

2013. május 9.

A rose ambre az én színem, gyönyörű, erősen pigmentált, csillámok nélkül, igazán mesés, halvány bőrhöz is illeszkedő árnyalat. Az tény hogy vigyázni kell vele, mert nagyon meglátszik, de vékony rétegben szép, természetes. Nagyon nagy a szerelem, nem vágyom másra, nekem ő elég! Helyes a dobozkája, szimpatikus a márka maga: jó minőségű termékek, nem vészes áron.

A rose ambre-t elajándékoztam, mert azt hittem attól pattogtam ki, de közben rájöttem hogy "csak" szárazsági foltok voltak, mert mióta nem használok alkoholos tonikot, el is múltak. Ám ma a 2000,- Ft-os akció keretében megvettem a lilas d'or-t, és ő is nagyon csodálatos, és én az ecsetet is nagyon szeretem! Azt hiszem egy matt árnyalatra(pl. rose frisson) majd még benevezek. Igazi kult termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Metty

2013. május 6.

Vagy 2-3 hónapja már, hogy szemezgetek vele! De végre csütörtökön rászántam magam, és megvettem.
Tényleg fantasztikus illata, és színe van, és nagyon jól pigmentált. Egy ecsetvonás szinte tényleg elég. :) Bár nem a saját ecsetével, az maximum igazításra való.
Douglas-ben 2750 forint volt. Kicsinek néz ki, de valójában szerintem nagy adag, bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

narancsfavirág

2013. április 22.

Már kislányként kinéztem magamnak ezt a pirosítót :) Csodálatos a színe, praktikus a csomagolása, viszonylag tartós, és nem túl csillámos. (szerencsére:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Axy

2013. április 19.

Egyszerűen szuper! Megállja a helyét a hétköznapokban, munkában, bárhol. Douglasban a hölgy nagyon kedves volt, rámkent mindent ami szóba jöhetett, és végül kiválasztottuk a Rose Ambrét. Meg vagyok vele elégedve, a saját ecsetével kevésbé, de egy jobb pirosító ecsettel csodálatosan használható. @Déna17 Douglasban 2750 Ft.- volt legutóbb, Müllerben 3000 Ft.-, és mindegyik színből van teszter! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Lisette

2013. április 15.

A képen látható Rose Frisson árnyalat van meg. A Glamour-napokon vettem, így igazán megérte, bár az eredeti ára sem vészes. A színe szép, az illata isteni, a kiszerelése elképesztően praktikus, hiszen nagyon kevés helyet foglal. Egyértelműen csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

alexikaster

2013. április 13.

Nekem a lilas'dor árnyalat van meg:) szép-szép,de nekem átlagosnak tűnik,az illata viszont nagyon kellemes,és végül is megéri az árát,mert nagyon sokáig elég,tartósnak is tartós.A szín viszont annyira nekem nem különleges,bár lehet,ha elfogy,valamilyen másik színben teszek még egy próbát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.