Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
chatnoirrr

2013. január 12.

Szeretem, ez a kedvenc pirosítóm. Két árnyalat van meg, a Rose Frisson és a Sienne, ami barnás árnyalat. Az ecsetek nagyjából semmire nem jók. Keménységük miatt jól felveszi a színt, de szinte lehetetlen eldolgozni velük. Zavaró, hogy puha ecsettel semmi esélyem nincs a felvitelre, de szerencsére gyorsan találtam hozzá megfelelő keménységűt. A színek nagyon szépek, jól mutatnak felvíve is, természetes és üde hatásúak. Az illatuk pedig csodálatos, egész nap csak szagolgatnám! Szeretnék majd valami barackosabb színt is, de az itteni Douglas mindig ki van fosztva Bourjois pirosító téren... biztos nem véletlen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 12.

dorisan03

2013. január 9.

Nekem is a Frosted Rose van meg, imádom!!! :D Imádom az illatát, tartós, nagyon megszerettem, megérte az árát! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

vivuss87

2012. december 30.

Nekem a Lilas d'or árnyalat van meg, ami egy gyönyörű arany csillámos rózsaszín árnyalat. Direkt csillámosat vettem, mert imádom a csillámokat. De ettől nem kell tartani, mert az arcon szinte észrevehetelen a csillám áradat. A szín építhető, így sötétebb árnyalat is elérhető vele, ami jó hír a sötétebb bőrtónusúaknak, vagy a szolisoknak. Én személy szerint nagyon szeretem az égetett sminkeket, mert csodásak, és sokáig elég egy kis mennyiség is. Az illata először meglepően erős, de nem kellemetlen. Az ecset.. háát. Semmire nem jó:) Nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

poppy

2012. december 22.

Életem első pirosítója, a 40-es Tea Rose árnyalat van meg. Eddig valahogy kimaradt a napi sminkelésből a pirosítás, mígnem egyik nap, nagy sapkavásárlás közepette megszólított egy idősebb hölgy, hogy jó az a sapka,nyugodtan vegyem meg, de használjak pirosítót...na hát így. Szóval azóta pirosítok, de nagyon kell igyekeznem hogy ne essek túlzásba az isteni színe, illata és állaga miatt. Mondjuk az ecset...oké, aláírom az előttem szólók panaszait, de végül is megértem, ilyen pici dobozba nehéz ennél jobbat belepréselni. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

magusszi

2012. december 13.

Kicsit valóban kemény,de ettől tökéletesen használható.Nagyon praktikus,kellemes kis dobozkában lakozik.Finom illata és gyönyörű színei miatt élvezet használni.Viszonylag elég tartós.Megéri az árát.Teljes mértékben természetes hatása van,nehéz vele rontani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

wishes

2012. december 5.

Már nagyon nagyon régóta szemezgettem vele, és egyik nap nem bírtam magam türtőztetni, és megrendeltem neten a Lune D'Or árnyalatot - direkt csillámos verziót vettem, mert úgyis szeretek highlightert használni a pír fölé.
Sokáig úgy gondoltam, hogy az ecsetét az első felnyitás lendületével ki is lehet dobni belőle, hogy még véletlenül se csábuljunk el a használatára, viszont később rájöttem, hogy ez a durva szőr pont a kemény anyag könnyedebb felvételét segíti, szóval most már kizárólag azzal dolgozom. Legalább egy helyen van az egész :)
Maga a pirosító is szuper, már a vattacukros-rózsás illata miatt szerelmes vagyok belé. Feltéve nagyon természetes, olyan szépen belesimul a bőrömbe, mint előtte még soha semelyik másik arcpírem. Biztos jönnek majd még mellé tesókák :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

csingiling88

2012. december 3.

Isteni illata van és mennyei a színe!!!viszont nem olyan tartós,de nem vonok le belőle, mert nagyon profi minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

narancsdzsem

2012. december 3.

A kezdő sminkelő azt gondolja, hogy a fontosabb dolgokból megveszi a márkásat, a többiből az óccsót, úgysem használja azokat sokat. Aztán amikor úgy néz ki a csillámos, piros, porzó pirosítókkal, mint a saját öreganyja, valamint elköltött többször párszáz forintot rájön, ŐT kellett volna.
Életem első márkás pirosítója. Természetes, gyönyörű, nem csillogvillog, nem porzik, szép, és a doboza cukifalat.
74 Rose Ambré.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

74 Rose Ambré.

Guerlain Fangirl

2012. december 3.

Csak jót tudok mondani róla. Évek óta használom, nyárra a 32-es Ambre D'Or, télre a 35-ös Lune D'Or árnyalatot. A kettő keverve is gyönyörű eredményt ad. Jól oszlatható még a saját ecsetével is, de jobb eredményért érdemes más ecsetet használni, mert a sajátja elég vacak. Halványan fog, de jól rétegelhető, szépen belesimul az alapozóba (és még szebben a BB-krémbe). Nekem nagyon bevált, jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

noeminagy

Nekem egy legalább 10 éves "52 sépia" árnyalatú van, és még alig kopott meg,
körülbelül 120 évig elég lesz. Egyébként meglepően tartós és pigmentált, nem csillámos inkább matt, és nagyon szép természetes sminket lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 3.

Nekem egy legalább 10 éves "52 sépia" árnyalatú van, és még alig kopott meg,

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.