Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft
Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta

Agica78

2013. március 13.

Az egyik legjobb arcpirosítom amit eddig használtam, nagyon kellemes a bőrön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Az egyik legjobb arcpirosítom amit eddig használtam, nagyon kellemes a bőrön

happyend

2013. március 10.

Az új kedvenc pirosítóm! 54-es Frosted Rose (Rose Frisson) árnyalata romantikus, enyhén csillogó színt ad az arcnak, a hozzáadott ecsettel sincs semmi bajom, könnyen és egyenletesen lehet vele dolgozni. Praktikus, aranyos kiszerelés, bár a benne lévő tükröt még sose használtam. Ami még nagyon tetszik benne, h. kinyitásnál visszafogott púderes illat csapja meg az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

klaresz

2013. március 5.

a 74-es Rose Ambre a legszebb szín, amit valaha láttam pirosítóban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

a 74-es Rose Ambre a legszebb szín, amit valaha láttam pirosítóban!

Vanity

2013. március 4.

IMÁDOM! Így nagy betűkkel. A Rose Ambré nevű árnyalat van meg, pigmentált, tartós, és olyan üde tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 4.

viktaria

2013. február 28.

Nagyon szeretem! Természetes színei vannak, nem porzik, igen tartós. Imádom kiszerelését ezt a klasszikus tégelyt! Ha jól tudom mivel a Chanel céghez tartozik a Bourjois, ezért ugyanarról a gyártósorról jön le tehát a minősége azonos az ára viszont jóval kedvezőbb. Egész nap tartja magát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 28.

ramnaat

2013. február 26.

Megvettem hát én is, mégpedig a Rose Ambré árnyalatot. (Az egyik Müllerben nagyon kedves eladó hölgy segített, végigpróbálta rajtam az összes szóba jöhető típust...) Igazából korábban sosem használtam hétköznap pirosítót, de igazán látványosan javít az összképen.
Nagyon szeretem, tanulgatom jól használni (nyilván nem a saját ecsetével, az tragikus), de szerintem könnyű vele bánni, ha sok sikerül, "elmaszatolható" és igencsak tartós. (Pedig nem szoktam alapozót és egyebeket használni.) Az illata kellemes-klasszikus, én az arcomon már mondjuk nem érzem.
És hát bevallom, nehezen hagytam ott egy csillámosabb árnyalatot is - talán egyszer, alkalminak! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Nono85

2013. február 24.

Nekem tökéletes! A 74 Rose Ambre árnyalatot vettem. (nem ez lesz az utolsó úgy érzem) A színe rózsás, de nem túl rózsaszín, nem túl babás. Pont jó! Az illata is nagyon finom. A kis ecset, ami van hozzá nekem sem a kedvencem, de arra teljesen jó, hogy napközben igazítsak vele a sminkemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

sarzita

2013. február 21.

Az itt olvasottak alapján rendeltem meg magamnak interneten keresztül ezt a pirosítót Lilas D'or színben. Kicsit féltem, mert említettétek a csillogást.
Aztán megkaptam ezt a kis gyöngyszemet. Az illata valóban mesésen bájos, egész nap tudnám szagolgatni. :) A színe pedig tökéletes! Egy ecsetvonással a megfelelő színt varázsolja az arcomra. Életem végéig elég lesz. :) A csillogás pedig annyira diszkrét, hogy én még nem is vettem észre. :)) Ez egy szuper termék. Teljesen elégedett vagyok, csillagos ötös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 21.

diaziana

2013. február 14.

Megjött végre a kicsike :) A méretén meglepődtem, nagyobb dobozkára számítottam, de így olyan kis bájos :) Finom az illata, dobozban szagolgatva erős, de felvitel után nem nagyon érződik. Nagyon szép, csillámmentes a színe (Rose Frisson), és elképesztően pigmentált. Szépen mutat ez a rózsás szín a fehér bőrömön Tartósságra se lehet panaszom, reggeltől estig bírja minimális fakulással. Kíváncsi vagyok, meddig fog kitartani. Ha egyszer elfogyna, biztosan újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Csucsundra

2013. február 8.

Egyszerűen rajongok az illaáért. Nagymama kincsesdoboza.:)
Most a Rose Frission árnyalatot használom, csillámmentes, nagyon szép, barackrózsaszín, mindenhez megy. Aki a csillogást kedveli, annak a Lilas D'or árnyalat tetszeni fog. Aranyfényű rózsaszín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Egyszerűen rajongok az illaáért. Nagymama kincsesdoboza.:)

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.