Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Michelle

2012. december 2.

A 33-as Lilas D'Or árnyalatot használom, anno beleszerettem a színébe, az illatába és a megjelenésébe, és ez a szerelem azóta is tart. Több, mint egy éve megvan és rendszeresen elő is kerül, de egyáltalán nem látszik, hogy fogyott volna belőle. Ha színtelenebb, fáradtabb a bőröm, a szemem, akkor veszem ezt elő, nagyon feldobja a sápadt arcot, a szín mellett némi egészséges fényt is ad. Mivel nap közben frissítésre szorul, táskában is hurcolom, eddig még nem lett baja, bár azért igyekszem kíméletesen bánni vele. Előfordult, hogy egy barna szemceruzával kombinálva a szememre is használtam, mert más épp nem volt kéznél. Az ecsetét én tudom használni, nem egy professzionális eszköz, de én sem vagyok profi (de még mennyire nem), így jól megvagyunk egymással. Összességében lehet, hogy nem ez a legjobb pirosítóm, de egyszerűen odáig vagyok érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 2.

dori86

2012. november 29.

Nagyon szeretem ezeket a pirosítókat,már több színem is van belölük. Nekem kifejezetten tetszik az illata,szerintem nagyon kellemes és én az ecsetkéjét is egész jól megszoktam. Nehéz választani a színek közül,egyik szebb mint a másik,és tényleg nagyon sokáig elég egy dobozka,rajtam elég tartós is,abszolút megéri az árát! Nyugodtan megérdemel öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

cuni.geo

2012. november 29.

annak ajánlanám ezt a pirosítót aki hajlamos túlzásokba esni a pirosító felvitelekor(mint én..) és később szólnak neki hogy bohóc szerű a sminkje. ezzel nem lehet hibázni, nagyon megszerettem a csillámos színeivel és a kellemes púderes illatával.jól pigmentált, nem porzik és sokáig elég. jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

jesuisunchat

2012. november 28.

Annyira szuper színei vannak, nagyon szeretem őket, igazán tartósak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Annyira szuper színei vannak, nagyon szeretem őket, igazán tartósak :)

NoriNori

2012. november 22.

Szerelem első látásra, csoda ez a kis ékszer - emellett remek termék!
Gyönyörű színekben (nekem Rose Frisson, de lesz még több is :)), tükörrel, a lehető legpraktikusabb méretben; egyik legjobb vételem valaha!
Az ára is baráti, tekintve, hogy lehetetlen eltörni és szerintem másfél évre elegendő a kis gömböcske. Az ecset valóban nem a legjobb, de egy keményebb sörtéjű pirosító ecsettel (az összecsukhatók keményebbek álalában) párosítva...barátnő státuszt kap :))) Isteni sütemény illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Szerelem első látásra, csoda ez a kis ékszer - emellett remek termék!

GlamourAndStyle

2012. november 21.

Vegyes tapasztalataim vannak ezzel a kis pirosítóval kapcsolatban. Először jöjjenek a pozitívumok:
1. Kicsi a mérete, ezáltal bármikor magammal vihetem és még a legkisebb táskámba is befér, tehát esti programokhoz is tökéletes kis útitárs, a kis tükör benne már csak a hab a tortán, nagyon igényes
2. Az illata valami isteni, nőies, rózsás, parfümös
3. Gyönyörű színei vannak (ahogy néztem egytől egyig szépek) és nagyon szépen mutat az arcon, elég visszafogott, ezáltal nem nézek ki úgy, mintha épp 40 fokos lázba égne a testem, mint némelyik pirosítónál, de nagyon szépen kiemeli az arccsontot
4. Csillámos, de ebben is nagyon visszafogott, pont úgy csillog, ahogy kell, nem karneváli és balettvizsga jelleg.

És akkor a hátrányok:

1. A púderben található kis ecsetke, majdhogynem semmit nem ér, legalábbis a púdert azzal felszedni lehetetlen, talán ha puhább lenne maga a púder, akkor kicsit hatékonyabb lenne.
2. A púder maga túl kemény, más nagyobb ecsetekkel is nehéz hozzáférni.
3. Tartósnak nagyon nem mondanám, de mivel picike és nagyon könnyen hordozható, így bármikor felfrissíthető vele az arcunk.

Így összességében 4-es, ha egy kicsit puhább lenne és nem ilyen gyengus kis ecsetkét adnának hozzá, akkor biztos, hogy 5-öst adnék! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

2. Az illata valami isteni, nőies, rózsás, parfümös

És akkor a hátrányok:

2. A púder maga túl kemény, más nagyobb ecsetekkel is nehéz hozzáférni.

Alice83

2012. november 14.

Nekem ez a tipikus táskába dobálós darab, mert tudom h nem törik a pirosító és doboza is masszív..de sajnos mégsem a kedvencem valahogy kettős érzésem van vele kapcsolatban..először a jókat...szóval nagyon pici és könnyű, a színek gyönyörűek, természetes hatású , nagyon kevés kell belőle így maga a termék évekre elég...és most a rosszat ..hihetetlenül szinte zavaróan parfümözött, nehezen lehet felvinni..igen a kapargálás segít de én inkább azt javaslom h keményebb sörtéjű ecsettel érdemes dolgozni..a sajátja sem rossz..én azt javaslom 2X-i mosás nem árt neki elsőre h betörjön egy kicsit, de tényleg csak egy kicsit nem lesz puha sosem ..én jelenleg a clinique balanced makeuphoz adott eléggé kemény sörtéjű kis ecsetkével használom, és szép vele a végeredmény..ha nem lenne ennyire illatos megérdemelné a az 5 csillagot..
Jah és az 54-es van nekem is..igazi klasszikus rózsás arcot csinál..érdemes kipróbálni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

IceLdy

2012. november 11.

54-es árnyalatban van meg régóta szemezek vele kb. 1 hónapja tudhatom a magamévá, és Csodálatosan szép nagyon finom az illata, én kicsit sötétebben szoktam reggel feltenni szépen eldolgozom a szélét mire beérek a munkába reggel gyönyörűen "beépül" a bőrömbe. Amióta ezt is használom többen megdicsérték a az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

brfoo

2012. november 9.

Szintén Rose Ambré és szép természetes hatása van. Köszi Puffmancs az infot-t érdekes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Puffmancs

2012. november 7.

Nagyon tartós, mivel nagyon jól pigmentált így nagyon kevés szükséges belőle. Én a "Lilas D'or" árnyalatot használom, ami egy csodás aranyló rózsaszín árnyalat. Nagyon megéri az árát !!!!
Ui: Bourjois products are made in the same factory and from the same ingredients as Chanel products! ;))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.