Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft
Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta

lokodilaura

2013. február 6.

megvettem végre-valahára ezt a kis cukkancsot a mesés Lilas d'or árnyaltban, és hát mit ne mondjak, a legtökéletesebb pirosító, amit valaha is használtam! és a csomagolás...imádooom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Giomy

2013. február 6.

Imádom! Tökéletes a mérete, rettentő sokáig kitart, szép a színe és nem mellesleg isteni illata van, majd beleharapok! (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

szenasi.eniko

2013. január 27.

Szuperkedvenc, több mint 10 éve az arcpirosítóm. Csak ezt veszem és használom, a lilas d'or árnyalatban. Természetes mint a hegyi levegő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

szuperninaa

2013. január 21.

A Bourjois legjobb terméke.
Szép, csillogós, könnyű és friss. Leginkább ezzel tudnám jellemezni.
A csomagolása nagyon cukker, viszont a kis ecset ami hozzá van, leginkább csak dísznek jó! :-) Nálam 4-es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

A Bourjois legjobb terméke.
Szép, csillogós, könnyű és friss. Leginkább ezzel tudnám jellemezni.

szpirita

2013. január 15.

Nekem a Rose Frisson árnyalat van meg régóta. Már a vásárlás után feltűnt, hogy egyáltalán nincs benne annyi arany pigment, mint a testerben volt, magyarán, nem olyan fényes a bőrömön. Kicsit sajnálom, mert éppen olyat szerettem volna, de azért anélkül is szép. Az enyém is kemény, elég nehéz felvenni a színt ecsetre, tényleg keményszálú ecset kell hozzá. Azt hittem, ez általános, ezért nagyon megdöbbentem, hogy a barátnőm által vett példány viszont kimondottan porzik a mellécsomagolt puha kis ecsettel is. Az övével sokkal könnyebb dolgozni és intenzívebb a színe is, pedig ugyanazt az árnyaltot vette ő is. Csalódott vagyok! Szerintem megengedhetetlen, hogy ekkora ingadozás legyen egy termék minőségét illetően! Az ember hozzászokik valamihez, elégedett vele, aztán mikor újravásárolja, nézhet egy nagyot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

chatnoirrr

2013. január 12.

Szeretem, ez a kedvenc pirosítóm. Két árnyalat van meg, a Rose Frisson és a Sienne, ami barnás árnyalat. Az ecsetek nagyjából semmire nem jók. Keménységük miatt jól felveszi a színt, de szinte lehetetlen eldolgozni velük. Zavaró, hogy puha ecsettel semmi esélyem nincs a felvitelre, de szerencsére gyorsan találtam hozzá megfelelő keménységűt. A színek nagyon szépek, jól mutatnak felvíve is, természetes és üde hatásúak. Az illatuk pedig csodálatos, egész nap csak szagolgatnám! Szeretnék majd valami barackosabb színt is, de az itteni Douglas mindig ki van fosztva Bourjois pirosító téren... biztos nem véletlen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

dorisan03

2013. január 9.

Nekem is a Frosted Rose van meg, imádom!!! :D Imádom az illatát, tartós, nagyon megszerettem, megérte az árát! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

vivuss87

2012. december 30.

Nekem a Lilas d'or árnyalat van meg, ami egy gyönyörű arany csillámos rózsaszín árnyalat. Direkt csillámosat vettem, mert imádom a csillámokat. De ettől nem kell tartani, mert az arcon szinte észrevehetelen a csillám áradat. A szín építhető, így sötétebb árnyalat is elérhető vele, ami jó hír a sötétebb bőrtónusúaknak, vagy a szolisoknak. Én személy szerint nagyon szeretem az égetett sminkeket, mert csodásak, és sokáig elég egy kis mennyiség is. Az illata először meglepően erős, de nem kellemetlen. Az ecset.. háát. Semmire nem jó:) Nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

poppy

2012. december 22.

Életem első pirosítója, a 40-es Tea Rose árnyalat van meg. Eddig valahogy kimaradt a napi sminkelésből a pirosítás, mígnem egyik nap, nagy sapkavásárlás közepette megszólított egy idősebb hölgy, hogy jó az a sapka,nyugodtan vegyem meg, de használjak pirosítót...na hát így. Szóval azóta pirosítok, de nagyon kell igyekeznem hogy ne essek túlzásba az isteni színe, illata és állaga miatt. Mondjuk az ecset...oké, aláírom az előttem szólók panaszait, de végül is megértem, ilyen pici dobozba nehéz ennél jobbat belepréselni. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

magusszi

2012. december 13.

Kicsit valóban kemény,de ettől tökéletesen használható.Nagyon praktikus,kellemes kis dobozkában lakozik.Finom illata és gyönyörű színei miatt élvezet használni.Viszonylag elég tartós.Megéri az árát.Teljes mértékben természetes hatása van,nehéz vele rontani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.