Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Ametiszt

2012. november 4.

Ez egy olyan termék, amibe bele lehet szeretni. Nem a világ legtökéletesebb pirosítója (bár kategóriájában kiváló!), mégis ellenállhatatlan... Én imádom a színválasztékát, az illatát, a dobozát és azt, hogy nagyon sokáig kitart. Megéri azt a kis macerát időnként a felszínével. Egyébként életem első pirosítója, már vagy 12 éve, is Bourjois volt... Nem is kezdhettem volna jobban! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Pindusz

2012. október 30.

Nagyon jó!!! Imádom ezeket a kis pirosítókat. Két árnyalat van meg belőle:
"33 lilas D'or" és " 32 ambre D'or". Mindkettő csillámos árnyalat, az előbbi lilás rózsaszínes, az utóbbi pedig barnás. Gyönyörű szín mind a kettő. Aránylag tartós is.
Nekem tetszik a hozzá járó kis ecset, én tudom használni. Amit meg kell még említeni, hogy egy kemény pirosítóról van szó, ezért érdemes durvább szőrű ecsettel felvinni (nem véletlenül a hozzá való kis ecset is durva szőrű). Ha nagyon megkeményedne, akkor pedig késsel meg kell kapargatni a tetejét és már jó is.
Megvenném az összes árnyalatát ha tehetném, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Nagyon jó!!! Imádom ezeket a kis pirosítókat. Két árnyalat van meg belőle:
Megvenném az összes árnyalatát ha tehetném, imádom! :)

karacsonyikaktusz

2012. október 25.

Nem rossz, de az ecset tényleg béna és néha elég halványan látszik csak, a következő ecsetvonásnál meg túl erős. Mondjuk ez részben az én bénaságom is, részben pedig az állag hibája, mert tényleg nagyon keménnyé tud válni. Amúgy gyönyörűek a színek, alig tudtam választani, és praktikus, hogy ilyen pici (mégis sok van benne).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Kitti86

2012. október 16.

Két árnyalat van meg belőle, a 11-es Brun illusion és a 35-ös Lune d'or. A barnát nagyon szeretem, nem porzik, tartós, szép színe van, viszont a másik annyira halvány, hogy akármennyit is rakok az ecsetre, alig látszik, ha felkenem.
Pozitívum a csomagolás, nagyon praktikus a kis tükörrel, bár az ecset szerintem használhatatlan benne.
Összességében 4 csillagot megérdemel, csak a halvány szín miatt vonok le egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Összességében 4 csillagot megérdemel, csak a halvány szín miatt vonok le egyet.

Harmony29

2012. október 1.

Engem kicsit bosszant,hogy annyira kemény,hogy csak úgy tudok belőle színt kicsikarni ha előtte megkapirgálom a tetejét, emiatt elég ritkán nyúlok hozzá, de egyébként nagyon szép színe van és egész jól bírja a napi strapát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

gyorsi

2012. szeptember 24.

Nagyonnagyon szeretem! Természetes színe van, nem porzik, tartós. Imádom a kis tégelyt is! Nagyon jó ez a "sütött" technika, nem lehet vele elrontani és túl sokat feltenni :) Egész nap tartja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

lucacica

2012. szeptember 5.

Müller, Marionnaud, Douglas.
ha jól tudom 2700 körül van, de ezekre a helyekre mindig van Joy/Glamour kupon ősszel én azokat meg szoktam várni.
Színben szerintem 10-15 féle biztos van.
Nekem nagyon tetszenek a színek, tartós is. Időtálló databok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Müller, Marionnaud, Douglas.
Színben szerintem 10-15 féle biztos van.
Nekem nagyon tetszenek a színek, tartós is. Időtálló databok.

partyqueen

2012. augusztus 27.

anyukámtól kaptam, imádom! Már lassan két éve megvan, jó az állaga, tartós és nagyon szép nem csak ez, de az összes árnyalat! Éri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

aidaa

2012. augusztus 19.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Szeretem, finom az illata, de nem túl tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

bogika

2012. augusztus 17.

Ln az 54 Rose frission árnyalatot használom és egyszerűen nincs színe, akármeddig dörzsölgetem vagy próbálom felvenni az ecsettel. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.