Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft
Ár: 1500 , Eladó: Mantra
Állapot: Újszerű , Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta

NoriNori

2012. november 22.

Szerelem első látásra, csoda ez a kis ékszer - emellett remek termék!
Gyönyörű színekben (nekem Rose Frisson, de lesz még több is :)), tükörrel, a lehető legpraktikusabb méretben; egyik legjobb vételem valaha!
Az ára is baráti, tekintve, hogy lehetetlen eltörni és szerintem másfél évre elegendő a kis gömböcske. Az ecset valóban nem a legjobb, de egy keményebb sörtéjű pirosító ecsettel (az összecsukhatók keményebbek álalában) párosítva...barátnő státuszt kap :))) Isteni sütemény illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Szerelem első látásra, csoda ez a kis ékszer - emellett remek termék!

GlamourAndStyle

2012. november 21.

Vegyes tapasztalataim vannak ezzel a kis pirosítóval kapcsolatban. Először jöjjenek a pozitívumok:
1. Kicsi a mérete, ezáltal bármikor magammal vihetem és még a legkisebb táskámba is befér, tehát esti programokhoz is tökéletes kis útitárs, a kis tükör benne már csak a hab a tortán, nagyon igényes
2. Az illata valami isteni, nőies, rózsás, parfümös
3. Gyönyörű színei vannak (ahogy néztem egytől egyig szépek) és nagyon szépen mutat az arcon, elég visszafogott, ezáltal nem nézek ki úgy, mintha épp 40 fokos lázba égne a testem, mint némelyik pirosítónál, de nagyon szépen kiemeli az arccsontot
4. Csillámos, de ebben is nagyon visszafogott, pont úgy csillog, ahogy kell, nem karneváli és balettvizsga jelleg.

És akkor a hátrányok:

1. A púderben található kis ecsetke, majdhogynem semmit nem ér, legalábbis a púdert azzal felszedni lehetetlen, talán ha puhább lenne maga a púder, akkor kicsit hatékonyabb lenne.
2. A púder maga túl kemény, más nagyobb ecsetekkel is nehéz hozzáférni.
3. Tartósnak nagyon nem mondanám, de mivel picike és nagyon könnyen hordozható, így bármikor felfrissíthető vele az arcunk.

Így összességében 4-es, ha egy kicsit puhább lenne és nem ilyen gyengus kis ecsetkét adnának hozzá, akkor biztos, hogy 5-öst adnék! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

2. Az illata valami isteni, nőies, rózsás, parfümös

És akkor a hátrányok:

2. A púder maga túl kemény, más nagyobb ecsetekkel is nehéz hozzáférni.

Alice83

2012. november 14.

Nekem ez a tipikus táskába dobálós darab, mert tudom h nem törik a pirosító és doboza is masszív..de sajnos mégsem a kedvencem valahogy kettős érzésem van vele kapcsolatban..először a jókat...szóval nagyon pici és könnyű, a színek gyönyörűek, természetes hatású , nagyon kevés kell belőle így maga a termék évekre elég...és most a rosszat ..hihetetlenül szinte zavaróan parfümözött, nehezen lehet felvinni..igen a kapargálás segít de én inkább azt javaslom h keményebb sörtéjű ecsettel érdemes dolgozni..a sajátja sem rossz..én azt javaslom 2X-i mosás nem árt neki elsőre h betörjön egy kicsit, de tényleg csak egy kicsit nem lesz puha sosem ..én jelenleg a clinique balanced makeuphoz adott eléggé kemény sörtéjű kis ecsetkével használom, és szép vele a végeredmény..ha nem lenne ennyire illatos megérdemelné a az 5 csillagot..
Jah és az 54-es van nekem is..igazi klasszikus rózsás arcot csinál..érdemes kipróbálni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

IceLdy

2012. november 11.

54-es árnyalatban van meg régóta szemezek vele kb. 1 hónapja tudhatom a magamévá, és Csodálatosan szép nagyon finom az illata, én kicsit sötétebben szoktam reggel feltenni szépen eldolgozom a szélét mire beérek a munkába reggel gyönyörűen "beépül" a bőrömbe. Amióta ezt is használom többen megdicsérték a az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

brfoo

2012. november 9.

Szintén Rose Ambré és szép természetes hatása van. Köszi Puffmancs az infot-t érdekes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Puffmancs

2012. november 7.

Nagyon tartós, mivel nagyon jól pigmentált így nagyon kevés szükséges belőle. Én a "Lilas D'or" árnyalatot használom, ami egy csodás aranyló rózsaszín árnyalat. Nagyon megéri az árát !!!!
Ui: Bourjois products are made in the same factory and from the same ingredients as Chanel products! ;))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Ametiszt

2012. november 4.

Ez egy olyan termék, amibe bele lehet szeretni. Nem a világ legtökéletesebb pirosítója (bár kategóriájában kiváló!), mégis ellenállhatatlan... Én imádom a színválasztékát, az illatát, a dobozát és azt, hogy nagyon sokáig kitart. Megéri azt a kis macerát időnként a felszínével. Egyébként életem első pirosítója, már vagy 12 éve, is Bourjois volt... Nem is kezdhettem volna jobban! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Pindusz

2012. október 30.

Nagyon jó!!! Imádom ezeket a kis pirosítókat. Két árnyalat van meg belőle:
"33 lilas D'or" és " 32 ambre D'or". Mindkettő csillámos árnyalat, az előbbi lilás rózsaszínes, az utóbbi pedig barnás. Gyönyörű szín mind a kettő. Aránylag tartós is.
Nekem tetszik a hozzá járó kis ecset, én tudom használni. Amit meg kell még említeni, hogy egy kemény pirosítóról van szó, ezért érdemes durvább szőrű ecsettel felvinni (nem véletlenül a hozzá való kis ecset is durva szőrű). Ha nagyon megkeményedne, akkor pedig késsel meg kell kapargatni a tetejét és már jó is.
Megvenném az összes árnyalatát ha tehetném, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Nagyon jó!!! Imádom ezeket a kis pirosítókat. Két árnyalat van meg belőle:
Megvenném az összes árnyalatát ha tehetném, imádom! :)

karacsonyikaktusz

2012. október 25.

Nem rossz, de az ecset tényleg béna és néha elég halványan látszik csak, a következő ecsetvonásnál meg túl erős. Mondjuk ez részben az én bénaságom is, részben pedig az állag hibája, mert tényleg nagyon keménnyé tud válni. Amúgy gyönyörűek a színek, alig tudtam választani, és praktikus, hogy ilyen pici (mégis sok van benne).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Kitti86

2012. október 16.

Két árnyalat van meg belőle, a 11-es Brun illusion és a 35-ös Lune d'or. A barnát nagyon szeretem, nem porzik, tartós, szép színe van, viszont a másik annyira halvány, hogy akármennyit is rakok az ecsetre, alig látszik, ha felkenem.
Pozitívum a csomagolás, nagyon praktikus a kis tükörrel, bár az ecset szerintem használhatatlan benne.
Összességében 4 csillagot megérdemel, csak a halvány szín miatt vonok le egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Összességében 4 csillagot megérdemel, csak a halvány szín miatt vonok le egyet.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.