Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Keesia

2012. augusztus 11.

2 évig a Lilas D'or árnyalatban használtam, nagyon szerettem! Jól pigmentált, nagyon szép természetes színe van, viszonylag tartós, de egy egész napot nálam sosem bírt ki (ami egy ilyen árkategóriájú terméknél ez nem is elvárás - szerintem). Valóban megkeményedik egy idő után, de semmibe sem kerül kicsit megkapargatni a tetejét. Az illata is nagyon finom (még 2 év után is), és szerintem az ecset is szuper, főleg hogy a legkisebb táskába is belefér...:) Azóta váltottam a MAC pirosítókra, azokat is imádom, de annak ellenére, hogy drágábbak (igaz a méretük is nagyobb), nem találtam különösebb minőségbeli eltérést.

Update: nagyon is van minőségbeli eltérés, utóbbiak állaga sokkal-sokkal jobb, és könnyebben, egyenletesebben lehet felvinni, de a szín természetességében még mindig a Bourjois a nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Ella

2012. augusztus 6.

Én egy 03 Brun Cuivré árnyalat tulajdonosa vagyok. Ez a második pirosítóm. Az első egy Golden Rose volt, annyira porzott és túlon túl harsány volt, bármennyire is keveset vittem fel belőle, majdnem egy életre megutáltam az arcpirosítókat. Ez viszont telitalálat! Parfümériában ajánlotta a sminkes, hogy használjak pirosítót is. Ezzel sminkelt ki és egyszerűen tökéletes lett! Az ecsetke valóban furcsa, de egész szépen, könnyen, egyenletesen lehet vele dolgozni. És nem látszik rajta, hogy fogyna (mondta is a sminkes, hogy 2 évig is bőven elég lesz). Az illata pedig nagyon kellemes, picit vaníliás, de nem tolakodó. A tükör pedig praktikus. Ár-érték árnya szuper, mivel maga a termék is nagyon bevált, ráadásul tényleg sokáig kitart egy tégely. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

ccp

2012. július 27.

o a kis kompakt! kis tukor kis ecset, szep szin jo illat mi mas kell meg?:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

o a kis kompakt! kis tukor kis ecset, szep szin jo illat mi mas kell meg?:)

bstar

2012. július 17.

Egész jó ez a pirosító, viszont van egy fura tapasztalatom vele. Használom, használom, aztán elérek valami megkeményedett részhez, amit egyszerűen le kell kaparni, mert az ecset nem szedi le, nem vesz fel anyagot. A kemény réteg alatt újra ott a termék, majd x használat után ismét egy kaparni való réteg jön.
Az ecsete max dísznek jó, mint kb. az összes ilyen odacsomagolt ecset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Az ecsete max dísznek jó, mint kb. az összes ilyen odacsomagolt ecset :)

dorus

2012. július 11.

Nem rossz termék, de használtam már sokkal jobbakat is. Gyűlölöm viszont az ecsetét, lehetetlen szépen felvinni vele. A pici csomagolás amúgy praktikus, jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Rosefan

2012. július 10.

Hát ezek imádnivaló darabok. A szaga elsőre nekem túl erős volt, de mára már szinte hiányozna, ha nem lenne ilyen illata...megszoktam,megszerettem. Nagyon tartós, szép színűek. Van vagy négy fajta nekem, és mindet szeretem. A legjobb por pirosítóim. Viszont néha meg kell kapargatnom egy nem használt fogkefével,mert úgy megköt mint a beton... (ezek a baked púderek mind ezt teszik.) Nem nagy gond, azért nem vonok le egy csillagot...egy felet igen...:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

csefylillus

2012. július 3.

Az ecsete nem jó.Egyébiránt szuper, de főleg az illata miatt kedvelem. Anyukám ugyanis ezt használta mikor ovis voltam, és az illatán azóta sem változtattak. Szerintem ez szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

bara89

2012. július 3.

Nagyon szeretem. A 33-as van meg. Régóta szemeztem vele, és kb. 3 hónapja meg is vettem. Valóban meg kell néha kapargatni a felületét, de ez ne riasszon el senkit. Mert nagyon sokáig elég, elképesztő illata van, és sok-sok árnyalat. Elég tartós. Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Angi

2012. június 26.

Régebben volt itthon egy, elhasználtam, de nekem valahogy nem jön be. Gyönyörű színe volt, de valahogy sosem sikerült az arcom két oldalát teljesen egyformára pirosítani (más pirosítóval meg igen), hiába próbáltam ki hozzá több ecsetet. Ez csak az én bénaságom, úgyhogy csillagot ezért nem vonok le, de összességében ez egy erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

CocoSunrise

2012. június 23.

Gyönyörű színek, viszonylag tartós és pont eléggé pigmentált. A kis ecsetke amit adnak hozzá teljesen használhatatlan, dehát amúgy is jobb rendes ecsettel dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.