Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
csillag

2012. április 8.

Annyira csillog amennyire kell, szerintem nappalra is kiváló. végre megtaláltam a megfelelő pirosítót.:) Tökéletes! Hű maradok hozzá...
update: szerintem a legtökéletesebb árnyalatot választottam mégpedig: 32-ambre d'or

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

macsekable

2012. április 7.

Szép, természetes sminket lehet velük készíteni, kis türelemmel nagyon szépen el lehet oszlatni őket az orcákon. Az illatát is szeretem. Ahogyan már előttem írták, nagyon kemény, némiképp meg kell küzdeni vele az ecsettel, de volt már nála reménytelenebb Clinique pirosítóm, ami gyakorlatilag egyenesen felhasználhatatlan volt, ez a Bourjois-ra egyáltalán nem mondható. Sokáig elég, és nagyon jól pigmentált, szép színei vannak. A minap már nézegettem melyik legyen a következő szín, amit kipróbálok.
(4 csillag a keménységéért.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

(4 csillag a keménységéért.)

Tinasmink

2012. április 4.

Nagyon jó pirosító, nekem az 54es frisen rose nevű árnyalat van meg. Szépen csillog, szép a színe, az illata is isteni. Azért lett csak 4 csillag mert nagyon kemény, így nehezebb színt nyerni belőle mint más pirosítókból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 4.

lyudit

2012. március 19.

Szeretem. Nagyon bájos, ártatlan pírt tudok vele az arcomra varázsolni. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

carissima

2012. március 17.

Nálam is nagyon bevált, bár nekem inkább a matt pirosítók jöttek be eddig, ez pedig enyhén csillog, így inkább bulikba használom és estére, de ott tökéletes és valószínűleg soha nem fog elfogyni. A mono szemfestékeit is már vagy 3 éve koptatom, de nem vettem észre, hogy túl sok hiányozna belőlük. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Bellala

2012. március 16.

Bő egy éve használom, és nagyon szeretem. Könnyű felvinni (ecsettel és ujjal is), tartós és természetes árnyalatot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

G

2012. március 13.

A Bourjois facebook oldala szerint 1500 használatra elég. Szerintem teljesen reális ez az allítás, egyszer gyengén megforgatom rajta az ecsetet, és bőven elég egy orcára. Jól pigmentált és tartós. Pici, praktikus kiszerelésben kapható, kis imádnivaló :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Birdy

2012. március 11.

semmi újat nemtudok róla elmondani, mindent leírtatok előttem. egyszerűen tökéletes számomra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Etti

2012. március 7.

Sok pirosítót kipróbáltam már (jóval drágábbakat is), de nekem ez az ami legjobban bevált. Hátköznapra, nappalra, estére bulira is teljesen ok, plusz nekem a kis ecset is pont arcformára passzol. 5* Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

rucskabeata

2012. március 6.

Jó illat,,jó márka,az ára is megéri ha azt vesszük sokáig elég,csillámos úgyhogy plusz pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.