Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 2000, 2500 / 4000 , Eladó: Anett0721
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, foxpost, posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft

CocoSunrise

2012. június 23.

Gyönyörű színek, viszonylag tartós és pont eléggé pigmentált. A kis ecsetke amit adnak hozzá teljesen használhatatlan, dehát amúgy is jobb rendes ecsettel dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Pindusz

2012. június 1.

Sziasztok!

Végre már én is beszereztem egy ilyen pirosítót "Lilas'Dor" árnyalatban, nagyon szeretem, tényleg jól működik. Tele van csillámokkal, ami számomra pozitívum. A barnás árnyalatai is gyönyörűek. Sokan mondják, hogy nem tudják használni az ecsetet, ami jár hozzá, hát én gondoltam egyet, csak kipróbálom és megnézem milyen, nekem egész jó. Ha nincs kedvem előszedni a pirosító ecsetemet, akkor tökéletesen megteszi ez a kis ecset is. :)
Viszont azért tudnék említeni egy-két negatívumot is. Először is nagyon porzik, ami nem túl előnyös, a másik pedig, hogy tele van parfümmel, nagyon intenzív illata van, ami szerintem egy pirosítónál nem elsődleges szempont, így számomra ez egy kicsit furcsa. de persze ez nem befolyásolja a minőséget, jár neki az öt csillag. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Sziasztok!

annanoszvai

2012. május 31.

Egyik kedvenc pirosítóm :)
Az egyetlen baj vele, hogy túl kemény szerintem.. mondjuk pont ezért lehet az erősebb színeket is szolidabban fölvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 31.

Egyik kedvenc pirosítóm :)

toszkana

2012. május 30.

Bevallom őszintén az itteni hozzászólások alapján vásároltam meg ezt a pirosítót és jól tettem! Sokfélét kipróbáltam már, de úgy érzem ez lesz a favorit. Az ecsetet a barátnőm elkérte, amúgy sem használtam volna, mert évek óta normál méretű arcpír ecsetet használok. Tartós, diszkréten csillog, jól felhordható! 33 Lilas'D Or árnyalatot vettem, ami kísértetiesen hasonlít a legendás NARS ORGASM pirosítójához:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 30.

Kormios

2012. május 13.

Nagyon régóta használom, elégedett vagyok vele. Az ecset, ami jár hozzá, semmire sem jó, venni kell hozzá egy normális pirosító ecsetet, de ettől eltekintve csillagos ötös. Tartós és nagyon sokáig elég. (1,5 éve kaptam ajándékba, és még mindig rengeteg van belőle, pedig napi szinten használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

szaboszaffi

2012. május 9.

Sminkesként dolgozok sokat a Bourjois pirosítókkal, nekem ez vált be nagyon.
Az illata kifogástalan, és hihetetlen sokáig elég (években mérhető), ráadásul gyönyörű színekben lehet kapni, és eléggé baráti az ára is. Az ecsetét mondjuk én személy szerint nem tudom mire vélni, ha szebb hatást szeretnél elérni, vegyél egy professzionálist hozzá. Mondjuk nem sok olyan kozmetikai terméket tudok felhozni hirtelen, amihez klassz ecsetet is adnának. Ettől az egy apróságtól eltekintve azért jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Sminkesként dolgozok sokat a Bourjois pirosítókkal, nekem ez vált be nagyon.

gigi

2012. április 21.

Nekem a 33 Lilas D'or van meg, én nagyon szeretem a színét. A swatch alapján eléggé csillámos, de felvíve ez nem nem zavaró, nincs diszkógömb effektusa. De egy idő után nem lehet felvenni az ecsettel semmit, meg kell kapargatni a tetejét, hogy újra színhez juthassunk. Kár érte, mert gyönyörű!
Ha érdekel bővebb vélemény és képek, akkor olvass tovább!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

anabela

2012. április 18.

csatlakozom a rajongótáborhoz, én is nagyon kedvelem. nagyon lassan fogy, nekem talán több éve megvan, de mit sem veszített a minőségéből, nagyon kellemes, diszkrét illata van, szép a színe, nem tolakodó, nem kell aggódni, hogy túl erős lesz, de mégis megfelelően pigmentált, tartós. én a kis ecsetet használom hozzá, nekem megfelel. tükör nem tudom minek van benne, szerintem teljesen fölösleges, de látványra azért dob a termék színvonalán, úgyhogy nem zavar. Negatívum nem is jut eszembe róla, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

lionshare

2012. április 18.

Az egyik legjobb, legszebben látszó, szép színű, szépen felvihető, kiadós, természetes hatást elérhető pirosító, a csomagolása masszív, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Hibiszkusz

2012. április 18.

Remek pirosító, a legjobb amit eddig kipróbáltam. Én nem vettem észre, hogy kemény, nagyon könnyen fel tudom vinni az arcomra. Sőt az elején még kicsit túlzásba is estem, mert olvastam itt a véleményeket, hogy elég kemény, ezért jól belemaszatoltam az ecsetet, aminek bohócsmink lett a vége. :) Azóta óvatosabban bánok vele, és tényleg nagyon meg vagyok elégedve. Szuper a színe, tartós és nem utolsó sorban imádom az illatát. Nekem a gyári ecsettel adódnak problémáim, ezért egy másikkal viszem fel, de ez nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.